Jump to content

Caitllyn

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

Caitllyn hakkında

• Doğum günü 11/25/1997

Profil Bilgileri

Caitllyn üyemizin başarıları

1. ReLife Saiki Kusuo no Psi Nan Orange Handa kun Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin / Listede yok tavsiye ederim Momokuri buda komedi ilginç tatlı bisy
  2. Caitllyn

Masamune-kun no Revenge Animeye Uyarlanıyor

ilginç ilgimi çekti :/ ZAMAN hmm :((
  3. Caitllyn

Yaz Sezonunun En Çok Beklenen Animeleri

Japonlar beni hayal kırıklığına uğrattı :)
  4. İlk izlediklerimdendir gerçekten merakla ve heycanla izleyeceğinizi düşünüyorum Jonah ile Koko arasında daha çok biseyler görmek istemistim görmedim olsun :) gerçekten akılda kalıcı / Kokoyu uzun süre unutamamıstım :D Her name is Koko dinlerim halada
  5. Caitllyn

Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

[ http://www.turkanime.tv/anime/kiss-dum-engage-planet ]Bu serinin çevirilmeye değer oldugunu düşünüyorum neden böyle kalmış anlayabilmiş değilim listede yok :) t.ederim sabırsızlıkla bekliyoruz
  6. Yapmaya çalıştığınız cok güzel gerçekten tadir edilmesi desteklenmesi gerek umarım başarılı olursunuz :)
  7. Caitllyn

Bleach 512 Animesi

çok iyi olmus bi an kaptırdım gidiyorum ahhh animesini daha da cok izleyesim geldi....
  8. Şimdi burda ne demek istiyorsun ben anlamadım Yayın akışından kastın nedir ?
  9. k return of kings ve haikyuu dısında akılda kalıcak gibi duran bisey gözüme kestirmedim :(
  10. Caitllyn

Death Billiards (Türkçe Dublaj)

Dedede çok abartı olmuş sanki ama gelişiminizi yeni çalışmalarınızı bekliyorum bu günlerde çabalar var daha çok görebiliriz umarım
  11. Caitllyn

Yepyeni yerli bir Cover! ''Cansu Otogakure''

tam destek :) adım adım
  12. Shishou - Usta Suzuki - Devam diye biliyorum yanlısımmı var ?
  13. Caitllyn

2015 Bahar Dönemi Gelecek Animeler (Yenilendi)

mahouka koukou no rettousei ile ilgili bir haber olmaması üzücü ama bekledigm 5 anime yerinde diğerlerinede bakıcam son zamanlarda her anime ayrı bir güzel.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.