Jump to content

Hass_ibe Kopan

Üyeler
  • İçerik sayısı

293
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Hass_ibe Kopan kullanıcısının son zaferi 9 Aralık 2014

Hass_ibe Kopan en beğenilen içeriğe sahiptir

3 Takipçi

Hass_ibe Kopan hakkında

• Doğum günü 09/13/1997

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

6378 profil görütülenme

Hass_ibe Kopan üyemizin başarıları

1. Manga sonrasını anlatıyor. Hatırlatılır...
  2. Divx'te sanırsam ing altyazısı çıkmış. Aynı kaynaktan videoyu da indirip izleyebilirsiniz ^^
  3. Abilerim, ablalarım. Profilimize ziyaret eden nazik insanları müzikle karşılamak istiyorum. Link falan değil. Direkt, şöyle köşede mini bir flash uygulamasıyla (ya da her ne ise) güzel olurdu herhalde. Değil mi ??

4. Madhouse belki de yıla damgasını vurabilecek bir animeyle karşımıza gelmeye hazırlanıyor. MMORPG türündeki animelerden biri olacak olan "Overlord" için ilk PV ve görsel yayınlanmış durumda. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RuNAPPcjDr4 Konusu çoğu MMORPG'de olduğu gibi bir oyun dünyasında geçiyor. Türün diğer örnekleri olan Log Horizon veya Sword Art Online ile karşılaştırınca, karakterlerimiz bir dünya içinde kapana kısılmış veya buradan kaçmaya çalışmıyorlar. Ana karakterimiz, sıradan bir hayata sahip ve kısaca hayatında yapacak daha iyi bir şeyi olmadığı için MMORPG oyunları oynamaya karar veriyor taa ki oynadığı oyun Server'larını kapatmaya karar verene kadar. Karakterimiz son ana kadar online kalarak Server'lar kendisini kapatmasına rağmen ilginç bir şekilde hala online kalmayı başarabiliyor. Bunun sonucunda dünyanın en güçlü büyücüsü konumuna geliyor ve bir "İskeletor" hâlini alıyor. Ardından ana karakterimiz "Momonga", 2D dünyayı ele geçirmeye başlıyor ve böylelikle ardı ardına gerçekleşen değişimlere tanıklık ediyoruz (Ör; NPC'lerin hissetmeye başlaması vs.). Elbette ki Madhouse gibi bir animasyon stüdyosunun bu projeyi alması heyecan verici ve PV'ye baktığımda ileride neler görebileceğimize dair güzel bir özetle karşılaşıyoruz. Buna ek olarak, ana karakterin bir "İskeletor" olması ilginç bir durum ki bunu sıkça gördüğümüz söylenemez. Çoğu MMORPG animesi, oyun üzerinde neredeyse hiçbir etkisi olmayan bir grup üzerine yoğunlaşarak konuyu devam ettirmeyi tercih eder. Fakat burada, ana karakterimiz neredeyse tüm oyun üzerinde hakimiyet kurmuş gibi gözüküyor ve takipçilerinin sayısını da giderek arttırıyor. Ve karakterin tipine baktığımızda, yakın zamanda bundan vazgeçecek gibi de gözükmüyor! Temmuz ayında yayınlanması planlanan Overlord gerçekten de yaza damgasını vurabilecek bir potansiyele sahip. Şimdiden herkese iyi seyirler dileyelim... Çeviri: Hasibe Kopan Kaynak: ANN
  5. Diğer tarafa yazmıştım ama bilmeyenler için bir daha atıyorum. Parçanın sözleri; DxD Lyrics: There is a breast-loving Dragon living in the edge of a certain country The Dragon goes for a walk when the weather is good DRAGON DRAGON OPPAI DRAGON GROPE-GROPE SUCK-SUCK PAFU-PAFU There are so many types of breasts But he likes the big ones the best The Oppai Dragon also flies today In an edge of a certain town, the Oppai Dragon was laughing Even on a stormy day, the Oppai Dragon becomes happy by pressing breasts DRAGON DRAGON OPPAI DRAGON CLICK-CLICK ZOOM-ZOOM IYAAAN He has seen lots of breasts, but he likes big ones the best The Oppai Dragon also pushes today
  6. Hass_ibe Kopan

Prison School’dan İlk Video Geldi

Dominatrix ablaya saygılarımı sunuyorum. Animesi gelene kadar mangayla konuya biraz ısınalım...
  7. Hass_ibe Kopan

High School DxD’ye Yeni OVA Geliyor

Abi biz YGS'ye giriyoruz adamlar ikinci Promo Videosunu atıyor olacak iş mi bu :/ Videodaki şarkının sözlerini veriyorum bilmeyenler için. Çevirirdim Türkçe'ye ama gerek yok mal meydanda :D Video özeti: Bolcana OPPAI!! İyi seyirler ^^ DxD Lyrics: There is a breast-loving Dragon living in the edge of a certain country The Dragon goes for a walk when the weather is good DRAGON DRAGON OPPAI DRAGON GROPE-GROPE SUCK-SUCK PAFU-PAFU There are so many types of breasts But he likes the big ones the best The Oppai Dragon also flies today In an edge of a certain town, the Oppai Dragon was laughing Even on a stormy day, the Oppai Dragon becomes happy by pressing breasts DRAGON DRAGON OPPAI DRAGON CLICK-CLICK ZOOM-ZOOM IYAAAN He has seen lots of breasts, but he likes big ones the best The Oppai Dragon also pushes today
  8. DxD'ciler Rias yok diye ayaklanır diye ümit ediyordum :D Revy #9, Erza #6 mi? Burada bir hata var dostum :(
  9. O da bu yollardan geçmişti değil mi? http://i4.mangareader.net/death-note/18/death-note-89704.jpg Tüm YGS'ye gireceklere şimdiden başarılar diliyorum. İnşallah güzel bir sonuç alacağız.

10. Genel bir görüş almak istediğim için sorma ihtiyacı hissettim. Diyelim ki çıktığınız kişinin eski sevgilisi onu rahatsız etmeye başladı. Ne yaparsınız? Sevgilinizin sorunu çözeceğine inanıp bunu ona mı bırakırsınız yoksa işleri elinize alıp doğrudan konuya dalar mısınız? Ya da doğru yaklaşım ne olmalıdır?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kata silvia

kata silvia

önce işleri halletmesine izin ver baktın olmuyor işe gir

3. Lenny

Lenny

Çıktığın kişi problemi çözebilirmi ? Ona güveniyor musun ?

gerçi insana göre değişi, ben kıskanç insanım gelemem öyle polemiklere olaya el atarım sen nasıl rahat hissediyorsan onu yap.. Yoksa pişman olursun.

11. Son birkaç saattir kanım donmuş şekilde yatağımda oturuyorum. Gerçekten artık umutların tükendiğine, insanlığın bir adım daha kendi sonuna yaklaştığına tanık oldum. Bu kişiler kendilerini halen "insan" sıfatıyla nasıl anabiliyorlar çok ama çok merak ediyorum. Bir şeyler daha yitip gitti içimizden. Japon halkı için çok ama çok üzücü bir gün daha...

12. Hass_ibe Kopan

2014'ün En iyi 30 Animesi

Herkes zaten malumlardan söz etmiş. Ben de listeye Ao Haru Ride'yi ekleyip kaçayım bari :P
  13. MangaDenizi sitesinde bildiğim kadarıyla Türkçe çevirisiyle tüm sayıları veriyorlardı. Oradan bakabilirsin ^^ İnşallah bir şey olmaz diyelim :D Geldi geldi de kendilerine geldi maalesef :( Ben bulamadım bununla ilgili herhangi bir video. Eğer varsa lütfen paylaşmaktan çekinmeyin.
  14. Sanal ortamlarda ne kızlar gördük de kıllı börtlü erkek çıktılar... xD Neyse tekar tekar hoşgeldin paşam :D
  15. 9 Ocak Avrupa ve Amerika için gösterim tarihleri. İlk olarak ayın 8'inde Japonya'da gösterilecek doğal olarak .p Sui Ishida ikinci sezonda mangayı izlemeyeceklerini ve yeni bir senaryo ile sezonu devam ettireceklerini söyledi. Hepsi bu. Ha, tamamen ayrı bir senaryo mu olur onu bilemem. Videoda gördüğümüz şey Ghoul Detention Center. Yani Türkçesiyle ghoul'ların tutuldukları yer. Burada 4 seviye var. İlk seviyedeki ghoul'lar önemisiz kabul edilirken son seviyedekiler ise en tehlikelileridir ki biz de Kaneki'nin bulunduğu son seviyeye indik videoda. Buradan belki de Kaneki'nin yakalanabileceği ipucunu alabiliriz mangadan farklı olarak (hatırladığım kadarıyla mangada yaklanıp hapsedilmiyordu. Biri doğrulasın beni :D ). Ama tabi bu video sadece Kaneki'nin bu sezon ne kadar tehlikeli bir hale dönüşebileceğini gösteren bir metafor da olabilir. Hep birlikte göreceğiz bakalım ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.