Jump to content
Türk Anime TV Forum

Pelin

Üyeler
 • İçerik sayısı

  608
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Başarı

  25

Pelin kullanıcısının son zaferi 15 Kasım 2017

Pelin en beğenilen içeriğe sahiptir

Pelin Hakkında

 • Derece
  -Пэлин.-

Kişisel Bilgiler

 • Hakkımda
  "Hayatımın özeti, düzeltilemeyecek kadar vahim bir anlatım bozukluğu." Tesirsiz Parçalar - Ali Lidar.

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Belirtilmedi
 • İlgi Alanları
  Beynini layıkı ile kullanabilenler.

Güncel Profil Ziyaretleri

120.629 profil görüntüleme
 1. Spoiler

   

   

 2. Herkes aşık mı oldu ne ettiniz kendinize ? :fuck_that_bitch_yao_pff_low:

  1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
  2. Pelin

   Pelin

   Acı çekersin ama aynı hisleri benim gibi yaşamadığını var sayıyorum. Ayrıca aşktan da bahsetmiyorum._. Bence de gereksiz. :facepokerplz:

  3. sShoguNn

   sShoguNn

   0GVk2o.png

  4. Pelin

   Pelin

   Ahahaah :D bi tane de bana ltfn.s

 3. Doğum Günü Kutlama Bölümü

  @Atakan ~ doğum günün kutlu olsun. :D
 4. Lanetli Burçlar

  Birinin ikizlere garezi mi var ? :| Bak her şeye katılabilirim ama sır tutarım sjdfsdfsd. :D Arkadan da konuşmam._. Gerisine karışmıyorum...
 5. Ruh İkizi

  Cevap verme demedim, kendi görüşünü tekrardan savunacak cevaplar yazmana gerek yok dedim. Elbette "cevap verme" diyemem. Devamını sonra tartışırız, olur mu ? :D Gerçi yazdıklarına daha bakmadım kusura bakma.s.ss.s Sizi anlamadım açıkçası. q.q
 6. Ruh İkizi

  İlk paragrafa cidden güldüm :D bu halimde güldürdüğün için tebrikler, şimdi yazına geleyim.. ben kesin "ruh yok" diyemiyorum çünkü kanıtlayabileceğime inanmıyorum ama ruh nerede ? Ruha gerek duymadan yaşıyoruz ve ben düşündüğümde ruha bir rol biçemiyorum ? Bence ruh denen şey aynı kulaktan kulağa dolanan efsaneler gibi. :D Bi de işin din kısmı var ama oraya girmeyeceğim. Ve ayrıca ruhun yaptığı söylenen şeyleri beyin üstleniyor elbette yardımcı arkadaşları ile (sinir sistemi, kas sistemi, organ arkadaşlar vs.). Tamam biliyorum şu an bi tehlikenin içine girdim sen bu konularda ısrarcısındır yazmasam mı diye çok düşündüm -sadece birkaç sn düşündü- yani diyeceğim şu lütfen düşüncemin bu olduğunu kabul et yeter. :D Yazar burada uzun açıklama ile geri dönmeye gerek yok diyor çünkü seni anladım. :p Ruhun bana kötülüğü olmadı.s deyim olarak kullanırım "ruh" kelimesini lakin bilemiyorum, inandırıcı, gerekli gelmiyor. Neden ruha ihtiyaç duyalım ki ? Her şeyimiz belli bir mekanik ile işlerken ? Biraz fantastik bir olay ruh. Böyle düşününce de bize öğretilenden farklı şekilde sonuçlar çıkıyor ve ölünce ne olacağız sorusu geliyor o da ayrı delirme sebebi sonu yok çünkü. :ı Bilemiyorum amaan. u.u Ne ise diyeceklerim bu kadar. Konuya gelir iseeem, ruh ikizini farklı algılıyorum._. ruhtan doğma bir şey gibi değil de daha çok kafa uyuşması gibi._. bence ruh ikizi birbiri ile aynı kişiliktekilere denmez, iki farklı zıt kişiliğin birbiri ile anlaşmasına/anlaşabilmesine denir BENCE. O yüzdeen mümkünatı olan bir şey sanırım. u.u Ve bir o kadar da kıymetli.
 7. Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

  Valla önceden yazdım mı, ne yazdım, kesin farklı bir şey yazmışımdır arayıp bulamayacağım diye gidiip geldim ama.. sanırım artık türüne ve beni heyecanlandırmasına dikkat ediyorum. Ama onları bile yarım bırakıyorum.s His gibi daha çok._. belli duygularda hissettiğimde anime izliyorum.
 8. çok geç bir tanıtım olacak ama Merhaba

  Merhaba Özgür. :ı Bak level beş görselim sana yazdığım yazı ile gidecek. :'( Nereye harcasam bulamıyordum -evet içime oturuyor- burası iyi.s Hoş geldin demiyorum ama ...? Zaten konuşuyoruz.. Kalıcı olursun umarım diyim klasik. :D Malum git-gelli üyelerdensin._.
 9. Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

  Ansatsu Kyoushitsu.
 10. Amatör cover (Shigatsu wa kimi no uso ed2)

  Dinlediğim coverlar hep kızlardandı bilmem farklı olmasından mı ama sesinize yakışmış :D kusura bakmayın arada güldüm ama güzel cesaret xD lütfen söylemeye ve gelişmeye devam edin sizi dinlemeyi daha çok isterim. :D Bi de başta bi sessizlik oldu dedim ben de mi sorun var-,- sesleri kontrol ettim hep. Ya ikinci kez filan dinliyorum yani. :| Şarkı seçiminiz de güzel. :D Üç oldu. -,- Daha gider. ;-;
 11. En İyi Çizime Sahip Mangalar

  Şu ana kadar okuduklarım arasında; Vagabond, Versailles no Bara, çizimleri ilginç olduğu için Kami no Kodomo ve aynı mangakanın başka mangaları, Green Blood, Wolfen Crest (Wolf Guy)... ayrıca yukarıyı okuyunca o yazan arkadaş ile benziyormuş yazdıklarım-_- bir tane çok sevdiğim olmuştu ama unuttum, hatırlayınca eklerim.
 12. Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

  Kuro.
×