Jump to content
Türk Anime TV Forum

Pelin

Üyeler
  • İçerik sayısı

611
  • Son ziyaret

• Başarı

25

Pelin kullanıcısının son zaferi 15 Kasım 2017

Pelin en beğenilen içeriğe sahiptir

Pelin Hakkında

• Derece
    -Пэлин.-

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    "𝗛𝗮𝘆𝗮𝘁ı𝗺ı𝗻 𝗼̈𝘇𝗲𝘁𝗶, 𝗱𝘂̈𝘇𝗲𝗹𝘁𝗶𝗹𝗲𝗺𝗲𝘆𝗲𝗰𝗲𝗸 𝗸𝗮𝗱𝗮𝗿 𝘃𝗮𝗵𝗶𝗺 𝗯𝗶𝗿 𝗮𝗻𝗹𝗮𝘁ı𝗺 𝗯𝗼𝘇𝘂𝗸𝗹𝘂ğ𝘂." 𝗧𝗲𝘀𝗶𝗿𝘀𝗶𝘇 𝗣𝗮𝗿ç𝗮𝗹𝗮𝗿 - 𝗔𝗹𝗶 𝗟𝗶𝗱𝗮𝗿.

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Beynini layıkı ile kullanabilenler.😝
    𝒪̈𝓏𝓁𝑒𝓂𝒾𝓃𝒹𝑒 𝒷𝑜ğ𝓊𝓁𝓂𝒶𝓀.👻
    🧡

Güncel Profil Ziyaretleri

123.957 profil görüntüleme
  1. Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Orange.
  2. Discord sunucusu açıldı

Açıldı ama neyin ? Konu açmak bu mudur xD içerik yok linke tıklamadan anlamayacağız galiba, tıklamalı mıyım ? Neden bunu gerekli kıldınız ki eyy konu sahibiii ? +burası tanışın kaynaşın.
  3. Doki Doki Edebiyat Kulübü! Türkçe Çeviri Projesi

Aaa çok iyi bi proje gerçekten o: sırf İngilizce bilmiyorum ve uzun uzun yazılar var diye anlamadığımdan bırakmıştım öyle ki "edebiyat kulübü" yazısını görünce bile şaşırdım xD ne ise teşekkürler ve başarılar dilerim*-* çok seviniyorum böyle şeylere emeğinize sağlık şimdiden.
  4. Spoiler

5. Herkes aşık mı oldu ne ettiniz kendinize ? :fuck_that_bitch_yao_pff_low:

1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. Pelin

Pelin

Acı çekersin ama aynı hisleri benim gibi yaşamadığını var sayıyorum. Ayrıca aşktan da bahsetmiyorum._. Bence de gereksiz. :facepokerplz:

3. sShoguNn

sShoguNn

0GVk2o.png

4. Pelin

Pelin

Ahahaah :D bi tane de bana ltfn.s

6. Doğum Günü Kutlama Bölümü

@Atakan ~ doğum günün kutlu olsun. :D
  7. Lanetli Burçlar

Birinin ikizlere garezi mi var ? :| Bak her şeye katılabilirim ama sır tutarım sjdfsdfsd. :D Arkadan da konuşmam._. Gerisine karışmıyorum...
  8. Ruh İkizi

Cevap verme demedim, kendi görüşünü tekrardan savunacak cevaplar yazmana gerek yok dedim. Elbette "cevap verme" diyemem. Devamını sonra tartışırız, olur mu ? :D Gerçi yazdıklarına daha bakmadım kusura bakma.s.ss.s Sizi anlamadım açıkçası. q.q
  9. Ruh İkizi

İlk paragrafa cidden güldüm :D bu halimde güldürdüğün için tebrikler, şimdi yazına geleyim.. ben kesin "ruh yok" diyemiyorum çünkü kanıtlayabileceğime inanmıyorum ama ruh nerede ? Ruha gerek duymadan yaşıyoruz ve ben düşündüğümde ruha bir rol biçemiyorum ? Bence ruh denen şey aynı kulaktan kulağa dolanan efsaneler gibi. :D Bi de işin din kısmı var ama oraya girmeyeceğim. Ve ayrıca ruhun yaptığı söylenen şeyleri beyin üstleniyor elbette yardımcı arkadaşları ile (sinir sistemi, kas sistemi, organ arkadaşlar vs.). Tamam biliyorum şu an bi tehlikenin içine girdim sen bu konularda ısrarcısındır yazmasam mı diye çok düşündüm -sadece birkaç sn düşündü- yani diyeceğim şu lütfen düşüncemin bu olduğunu kabul et yeter. :D Yazar burada uzun açıklama ile geri dönmeye gerek yok diyor çünkü seni anladım. :p Ruhun bana kötülüğü olmadı.s deyim olarak kullanırım "ruh" kelimesini lakin bilemiyorum, inandırıcı, gerekli gelmiyor. Neden ruha ihtiyaç duyalım ki ? Her şeyimiz belli bir mekanik ile işlerken ? Biraz fantastik bir olay ruh. Böyle düşününce de bize öğretilenden farklı şekilde sonuçlar çıkıyor ve ölünce ne olacağız sorusu geliyor o da ayrı delirme sebebi sonu yok çünkü. :ı Bilemiyorum amaan. u.u Ne ise diyeceklerim bu kadar. Konuya gelir iseeem, ruh ikizini farklı algılıyorum._. ruhtan doğma bir şey gibi değil de daha çok kafa uyuşması gibi._. bence ruh ikizi birbiri ile aynı kişiliktekilere denmez, iki farklı zıt kişiliğin birbiri ile anlaşmasına/anlaşabilmesine denir BENCE. O yüzdeen mümkünatı olan bir şey sanırım. u.u Ve bir o kadar da kıymetli.
  10. Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

Valla önceden yazdım mı, ne yazdım, kesin farklı bir şey yazmışımdır arayıp bulamayacağım diye gidiip geldim ama.. sanırım artık türüne ve beni heyecanlandırmasına dikkat ediyorum. Ama onları bile yarım bırakıyorum.s His gibi daha çok._. belli duygularda hissettiğimde anime izliyorum.
  11. çok geç bir tanıtım olacak ama Merhaba

Merhaba Özgür. :ı Bak level beş görselim sana yazdığım yazı ile gidecek. :'( Nereye harcasam bulamıyordum -evet içime oturuyor- burası iyi.s Hoş geldin demiyorum ama ...? Zaten konuşuyoruz.. Kalıcı olursun umarım diyim klasik. :D Malum git-gelli üyelerdensin._.
  12. Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Ansatsu Kyoushitsu.