Jump to content

LaxMean

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

LaxMean üyemizin başarıları

1. LaxMean

Anime'li telefon kılıfları

Bunlarda benden :D
  2. Open broadcast software kullan kardeşim. 720p hd 60 dakikalık video boyutu 400mb gayet kullanışlı bir program.
  3. LaxMean

Yeni Bir Dost

Hosbulduk :) Arada izlemediğim 1-2 anime gördüm teşekkür ederim. (y)
  4. Merhaba arkadaşlar ben Musa , bu forumu uzun süredir takip etmekteydim ama üye olmaya üşenen kişilerdenimdir bu yüzden üye olmam biraz gecikti. :) 17 yaşındayım ve Konya'da yaşıyorum , boş zamanlarımda spor yaparım ve anime izlerim.Ayrıca kendi imkanlarım ile Japonca öğrenmeye çalışıyorum tabi Japonca öğrenmeye çalışıp animeleri çevirmeye çalışmamak olmaz arada sırada 1-2 tane animeyi Türkçe'ye çevirdim ama yayınlamak nasip olmadı. Okul durumuma gelirsek eh idare eder bir seviyedeyim , matematiği zorlayarak teşekkür belgesi alabiliyorum.Kısaca derslerim ne çok berbat ne de çok iyi orta halli bir öğrenciyim. Ortalama 1 yıldır anime izliyorum az buçukta manga okuyorum.Anime seçimime gelirsek doğaüstü güçler , büyü ile ilgili olan animelere öncelik veririm.(İzlediğim bütün animeler bunun kapsamında.) Bilgisayar ile biraz fazla vakit geçiririm bu sürede anime izler ya da oyun oynarım. ( Bilhassa online oyunlar tercihimdir.) En çok oynadığım bilgisayar oyunu ; Rust , Terraria , Don't Starve İzlediğim anime serisi sayısı kırk veya onun civarında pek emin değilim. Neyse iyi geçinelim ^^ Dipnot: Doğaüstü güç , büyü ile ilgili önerebileceğiniz güzel animeler varsa alırım izleyecek güzel anime sayım gün geçtikçe azalıyor. :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.