Jump to content

Albeda

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

Albeda hakkında

• Doğum günü 20 Ağustos

Profil Bilgileri

Albeda üyemizin başarıları

1. Albeda

Yeni D.Gray Man Animesi Geliyor!

Bitirdiğim zamanlarda devam etmesini umutsuzca dilediğim bir animeydi, haber çok sevindirici oldu benim için, ne kadar sürer bilmem ama bir süre daha d gray mani izlemek keyifli olacak :cheer2-onion-head-emoticon:
  2. Renklendirmeler hoşuma gitti, aksiyonda özel güçlerin yer alması güzel olmuş bekleyelim bakalım :3
  3. K, noragami, owari, diabolik lovers.. Güz sezonu süper geçecek gibi :D Özellikle en sevdiğim anime serisi olarak K'den Return Kings'i ne zamandır bekliyorum, tanıtım filminde Mikoto'nun yer alması hayal kırıklığı ihtimali fazla olsa bile insana ufacık bir umut veriyor -_-
  4. Albeda

Cosplay'i Aşırı Ciddiye Alan 11 Cosplayer

eren in annesi baya yaratıcı olmuş, got un neresi insan derken hepsi ayrılınca şaşırdım bir an :P merida hoşuma gitti ve 11 deki arkadaşa elf kulağıda baya yakışmış hani, böyle kalıcı bir kararıda almak zor olsa gerek tebrik ediyorum kendisini ^_^
  5. Albeda

Noragami Aragoto Haberleri

mangasında çok olaylar oldu :evil-smile-onion-head-emoticon: geçmişe dair şeylerde açıldı baya şaşırtıcıydı. 2. sezon süper olucak :D
  6. görür görmez bi kahkaha attım :D yeni yakışıklı elemanlar geliyor :bled1-onion-head-emoticon: yui sevdiğim nadir harem sahibi kız karakterlerden, açıklamayı okuyunca konusu varmış gibi görünüyor ama ortada pek bir konu yok, sırf karakterleri için izlenir nitelikte :P
  7. Albeda

En sevdiğiniz karakter sesleri?

mikoto( k- project ) izaya ve shizuo (durarara) gray (fairy tail) ve happy ^^ shuu ve ayato (diabolik lovers) mirai ve mitsuki (kyoukai no kanata) tomoe (kamisama h.) kou ( ao haru ride) sebastian (kuroshitsuji) alucard ( hellsing) sora ve shiro (no game no life)
  8. üşendiğim şeyler arasında sınavlara çalışma, deneme çözme, çizim yapma gibi şeyler yer alıyor ama hayatta en çok üşendiğim şey akvaryumu temizlemek sanırım şuan yosundan balıklar gözükmüyor ve temizlemediğim için hava motoru çalışmıyor :depressed1-onion-head-emoticon: ama manga okumaya, iyi animeleri bitirmeye, köpek ve tavşanlarımla zaman geçirmeye üşenmiyorum :D
  9. Albeda

K 2. Sezonda Mikoto Suoh

gora videoyu paylaştığından beri kaç defa izledim emin değilim, zaten finali kabullenememiştim bi umut doğdu tekrar :D filminin fragmanında da görünüyordu ama filmde rüya vs olarak yer aldı, yine öyle olursa diye korkmuyor değilim :wacko: Mikoto dönsün dünya gülsün :P
  10. Çizimleri ve konusu hoşuma gitti (okurken aklıma bir an sankarea nın ilk bölümleri geldi nedense) merakla bekliyorum :P
  11. Albeda

En Cool Kadın Anime Karakterleri

Celty'yi listede görmek sevindirici ^_^ Mikasa, Erza zaten listede başı çekmesi gereken karakterlerdendi. Asuna'ya şaşırmadım doğrusu sinon'u görünce :D Riko yu beklemezdim ama sevdiğim bir karakter doğrusu, kido,yukino,touka nında yer edinmesi güzel olmuş :D
  12. Albeda

İnsanı Düşünmeye En Çok Sevk Eden Animeler

listede bulunmaması gereken seriler var. daha iyi olabilirdi sanırım -_- no game no life biraz geride kalmış diye düşünüyorum. psycho pass makishima... death note da onca planlar ve hayran kitlesi göz önüne alınırsa sanırım 1. liğe oturması pek şaşılacak bir durum değil :D
  13. erkek mikoto/izaya kız mirai/inori derdim sanırım. kou yuda seviyorum gerçi ama düz ve kısa geliyor ren çok havalı :P
  14. Psycho-pass ocakta çıktı ama hala nette yok. kougami 2. sezonda da yer almamıştı zaten, movie beklemekten bi haller oldu. k project in filminden bahsetmiyorum bile :D kyoukai no kanata'dan haberim yoktu çok sevindim ona *.*
  15. Albeda

Anime'li telefon kılıfları

emeğine sağlık çok güzel olmuş :D aklımda birçok karakter var yapmak için ama v8 e iyi şeffaf kabı bulması problem,olanlar hafif buzlu cam görüntüsü veriyor :depressed2-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.