Jump to content

Ani.Maxiventus

Üyeler
  • İçerik sayısı

604
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Ani.Maxiventus kullanıcısının son zaferi 8 Şubat 2015

Ani.Maxiventus en beğenilen içeriğe sahiptir

7 Takipçi

Ani.Maxiventus hakkında

• Doğum günü 08/20/1989

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

20078 profil görütülenme

Ani.Maxiventus üyemizin başarıları

1. İş yerinde ders kitabımın arkasına chibi luffy'nin resmini çiziyorum :)
  2. Ani.Maxiventus

Merhaba minna

Hoş geldin değerli forumun değerli forumdaşı :D
  3. Ani.Maxiventus

Merhaba

Hoş geldin Akif ;)
  4. Ani.Maxiventus

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

FMA nihayet bitirdim.. izlemeyen kalmasın :)
  5. Malum önümüz kış bu kadar gezme yeter.. işte bu zamanlarda vaktimi en değerli yapan şey şu "animeler" ^^

1. aizen-

aizen-

şu an güncel animeler hafta sonu geliyo bide anime patlaması yaşıyorum.

2. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Bayadır ara vermiştim zor oldu vesselam :) izlemeden yorum yapmak ne derece doğru olur bilmem ama eski animeleri aratacak türden bir çoğu..listeyi güncelliyorum tabii :)

6. Ani.Maxiventus

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. Alttaki üye Gintama izlemiştir.
  7. Magi'nin bütün serilerini izledim :) K-project'e başlıyorum o zaman sonra da diğerine bakarım Level E yi senden başka öneren olmazdı heralde beğenisi epey düşük kıyıda köşede kalmış farkedilmesi zor teşekkürler
  8. Ecchi ve spor animeleri dışında hepsini izliyorum ama ağırlıklı olarak sanırım bilim kurgu,aksiyon, shoonen türlerine özel bir ilgim var Hem konu bakımından zengin hem de çizimleri güzel bir anime bulmak oldukça zor çoğunu da izledim gerçi ^_^ Monstar hmm listeme eklemiştim uzun diye bir türlü başlama fırsatım olmamıştı sankyu
  9. Yorumunu görüp izledim cidden son zamanlarda izlediğim en iyisiydi :o ^_^..bende seninle aynı fikirdeyim yani Tokyo ghoul'dan daha güzel :)Sadece beğenip geçmeyeyim bir de bizzat teşekkür edeyim dedim ;)..buna benzer başka önerilerin olursa hatta enlerini paylaşırsan çok sevinirim ^_^
  10. Ani.Maxiventus

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Kenpachinin kendisi zaten aşkın ne demek olduğundan haberdar değil :lol: ..misal eğer olsaydı şu zavallı hayranını bir tanısaydı çok korumacı bir karakter olurdu bence :P
  11. Listedekilerin dışında düşünüyordum da; Wampire Knight ( olumlu yönde bir etkilenme değil tabii Zero'nun başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi ) :( Clannad After Story Mirai Nikki Akame ga Kill (yukarıdakiyle aynı sebepten) -_-
  12. Tahmin ettiğin gibi Clannad After Story'i izledim :) İkisini de henüz öneren olmamıştı.. konularına baktım ikinci önerdiğin aynı zamanda shoonen içerikliymiş ki çok sevdiğim türdür benim için ayrıcalık oldu teşekkür ederim ^_^
  13. Bile dediğine göre ablan pek anime izlemiyor sanırım zorlama olmuş gibi geldi bana nedense ^_^ Listeye aldım onu da teşekkür ederim ;)
  14. Öneri için teşekkür ederim daha öncede duymuştum adını başlayacağım.. başka da varsa ekleyebilirsin (iz) ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.