Jump to content

titania

Üyeler
  • İçerik sayısı

14
  • Son ziyareti

Yok

titania hakkında

• Doğum günü 11/24/1994

titania üyemizin başarıları

1. titania

Fan-art Yarışması - SONUÇLANDI-

BBlawliet renklendirmeyi neyle yaptığını merak ediyorum? Kendisi ya da fikri olan biri yardımcı olursa sevinirim ^-^
  2. titania

Fan-art Yarışması - SONUÇLANDI-

bu da benden olsun ;)
  3. titania

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Kısmet olursaa.... ODTÜ Mimarlık okuyuuppp,,, Japonyada Peyzaj üzerine master yapıppp :):) Üstüne de ABD de Doktora yapıp fln fln fln sallarmışımmm :)
  4. titania

2 Wallpaper Çalışmam - OP

ikisi de süper olmuş eline sağlık..
  5. tercih yapmakta zorarlananlar olailir diye 3 oy kullanma hakkı verdim ;):D:D seçim size kalmış :D
  6. titania

En güçlü karakter sizce kim?

mystogan demek istiyorum ama diyemiyorum natsu ya ihanet gibi geliyoo ;) Natsu :S :D
  7. titania

Anime Hakkında Bilmeniz Gerekenler

animenin ne olduğunu bilmeyip anime izleyenlerle dalga geçmeye çalışanlara okutmak gerekiyo aslında biz zaten biliyoruz bunları ;):D
  8. titania

En iyi anime soundtrack hangisi?

fairy tail endin 4. deat note op. 1-2, end. 1-2 ;D ;D ;D
  9. titania

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

juvia >:( >:) >:) (fairy tail) gray'e asıldıkca cinlerim tepeme geliyo ;D ;D
  10. titania

Anime'ye Nasıl Başladınız?

tamamen tesadüf eseri :( ... normalde karakalem çizimlerle falan ilgilenirim kendi çapımda karalamak hoşuma gider. bi gün nette dolaşırken anime çizimleri falan diye bişey gördüm, tabii anime ne bilmiyorum o yıllarda . sonra araştırdım ve meğer benim küçükken aşığı olduğum ay savaşçıları pokemon falan hepsi animeymiş.. ondan sonra da death note izlemiştim o gün bu gündür animeciyiz mutluyuzz :):):):)
  11. titania

İlk İzlediğiniz Anime?

ilk anime tabi çok eskiden hatırlamıyorum ama ya pokemondur yada trt1 de sailor moon dur :) devamlı olarak anime izlemeye death note ile başladım :(
  12. titania

MURPY KURALLARI ( mutlaka okuyun çok komik)

ne kadar vkaramsar kurallar :) ama çoğu gerçekten olan şeyler :) ama en güzeli papuçlu olan :) [glow=red,2,300]bi papuç ayağınıza tam geldiyse çirkindir :([/glow]
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.