Jump to content

EGOİST ÇEVİRMEN

Üyeler
  • İçerik sayısı

36
  • Son ziyareti

2 Takipçi

EGOİST ÇEVİRMEN hakkında

• Doğum günü 02/27/1998

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1331 profil görütülenme

EGOİST ÇEVİRMEN üyemizin başarıları

1. Uzun zamandır böyle bir şey bekliyordum
  2. EGOİST ÇEVİRMEN

Natsu mu ? Gray Mi ?

Natsuyu seven sever ama gray daha cool ve daha güçlü, ki son power uplar çok çetin ama iyi geçiyor, ve natsudan daha dayanıklı, saldırı gücü de gelişirse natsuyu çok rahat geçebilir. Bir de juviası var, o olmasa zaten gray hep geri planda kalırdı. Seriyi 2. kez izliyoruz, 3. sezonu şimdiden iple çekiyorum :)
  3. Kiseijuu: Sei no Kakuritsu şuan izlediğim animeler arasında ilk 20'ye girer. Konusu itibari ile 3-4 sezon daha götürebilecek bir seri. 500 kişinin önüne ne tür seçenekler koyduklarını merak etmeye başladım, ki 500 kişiye dayalı bir anketin geçerli olması için Japon olması yetiyor mu? Komik. Elfen Lied, Absolute Duo gibi serilerin olması gerekirken böyle efsanevi serilerin olması bana trol gibi geldi.
  4. Avatarına: 5 İmzana: 5 Spoilerine: 0 (Nerde la bu spoiler :D )
  5. Yamada-kun 7nin majo ve Gakkou Gurashi dediğin gibi hakikiler :D diğerleri hakkında pek bir fikrim yok ama listeme ekledim. :) Kan ve yemek olsa anlarım da ecchi ve yemek nasıl bir arada gider :D
  6. Orjinallik içeren seriler hangileriydi ^_^ ve farkı neydi :)
  7. Şu "Attack on Titan: Junior High" olayı nedir? Youtube'daki trailer umarım gerçek değildir :/
  8. Tebrik ederim, başarılarının devamını diliyorum :) https://www.youtube.com/watch?v=DQ_MRcPtQx4 Guilty Crown animesnin eşsiz parçalarından birini yeniden yorumlarsan daha güzel şeyler ortaya çıkabilir. :)
  9. Yeni üyelikler onaylanmıştır, bol bol indirin :) Yorum yapmayı ihmal etmeyin ;)
  10. Bunun için detaylı bir rehber hazırlayacağım ama zaten konu içlerinde belirttiğim uyarı bölümündeki şu megasync kullanırsanız bu kesilme durumunu çözmüş oluyoruz. Zaten ilk megayı seçmemin nedeni de budur. Part part verdim ki hem tarayıcı önbelleğini şişirmesin hemde megasync kullananlar durdur istediğin zaman devam et seçeneğinin bulunması. Torrent yapma konusunda çekimserim, yazılımcıyım. PC'de ne kadar az dosya olursa o kadar iyi çünkü verilerim önemlidir benim için. Bir virüs taraması için TB'larca dosyadan vazgeçmem gerekebilir. Aslında DVD'lere çeksem, isteyenlere kargo ile yollasam korsana girer mi bilmiyorum :D
  11. İndirdiğiniz bölümlerin altına yorumlarınızı da görmek isteriz :D
  12. Emin ol bu sektörde buna sponsorluk yapacak tonla insan var :D
  13. Prensiplerim gereği dosya isimleri salt olarak düzenlemiştim zamanında, kişisel arşivimi paylaşmak aklıma geldiğinde geç olmuştu :D Umarım encode sırasında çevirmen veya grup alt yazılara eklemiştir ismini. Eğer bir sponsor bulursam, siteye reklamını koyar Türkiyede sınırsız hız ve süreli bir barındırma işlemi yapabiliriz :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.