Jump to content

Laetitia

Üyeler
  • İçerik sayısı

85
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Laetitia kullanıcısının son zaferi 13 Nisan 2016

Laetitia en beğenilen içeriğe sahiptir

4 Takipçi

Laetitia hakkında

• Doğum günü 01/15/1999

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2016 profil görütülenme

Laetitia üyemizin başarıları

1. Laetitia

( 12 / 12 ) Yuri!!! on Ice

Çok merak ettiğim serilerden biriydi ♡ Kolay gelsiin ^^
  2. Kesinlikle tavsiye ediyorum, karakterleri oldukca sempatik, elbet favori bir ciftin oluyor ^^
  3. Evet, kızımız biraz kıpır kıpır o yüzden etek giyerken rahat olabilmek için giyiyor ^^
  4. Atsushi'yi ve Miyano Mamoru'nun seslendirmesiyle Dazai'yi çok özlemiştim Şimdiden kolay gelsin
  5. Laetitia

( 12 / 12 ) Ozmafia!!

Oyunun açılışına ben de hastayım ya Gönül isterdi mini bir seri olmasın ama böyle de güzel
  6. Elinize sağlık, yer yer kafam karışmıştı ama çok hoşuma gitti
  7. Laetitia

( 14 / 13+ ) Charlotte

Özlemiştim ekibi vallahi, elinize sağlık
  8. Laetitia

( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs

Tamamiyle katılıyorum! Atsushi de daha yanına gidip yardım etmeye çalışıyor kanatsız melek çocuk Yeteneğinden acaba insanlardaki fesatlıkla mı ilgili bir şeyler yapıyor da o yüzden mi diyordum ama senin dediğin daha mantıklı geldi :D
  9. Laetitia

( 12 / 12 ) Tales of Zestiria the X

Fragmanı izledim de çizimleri gerçekten güzel. Yanlış hatırlamıyorsam oyundan uyarlamaydı bu, kolay gelsin şimdiden
  10. Laetitia

( 13 / 12+ ) 91 Days

Güzel bir dram animesi bizleri bekliyor gibi, kolay gelsin şimdiden
  11. Laetitia

( 12 / 12 ) Koutetsujou no Kabaneri

Ne bölümdü ya, Biba vallahi zeki adam ne istediyse yaptı, sevmiyorum kendisini ama güzel darbe yaptı :D Babasını öldürüşü çok hoştu, çocukluktan bir şeyler olduğu belliydi de, babasının onu bıçakladığı hiç aklıma gelmezdi... Ikoma da saçını kesmeseydi keşke :D Mumei'yi kurtaramayacak gibime geliyor ama hadi bakalım :D Şarkılardaki kelebeliğin olayını da söylemeleri iyi oldu merak ediyordum, sondaki şarkı da çok güzeldi Aimer döktürmüş gene :D Emeği geçen herkesin ellerine sağlık, finali dört gözle bekliyorum
  12. Laetitia

Mori de bir şeyler olduğu belliydi, herkes manyak ya harika :D Şarkıdan sonra bir sahne vardır umuduyla bekledim ama bir sahne bile olmaması üzdü. İşin komik tarafı animenin başından beri herkes Atsushi'yi kıskanıyor, nefret ediyor yazık ne çekti çocuk :D Kyouka da adamın ne olduğunu anladı heralde o yüzden çok korktu kıyamam ya :c
  13. Kiznaiver'in açılış şarkısı ingilizce olduğu için ısınamadılar heralde :D Onun dışında "Redo", "The Day" ve "Trash Candy"nin daha yüksekte olmasını bekliyordum, Egoist birinci olur sanmıştım :D
  14. Laetitia

Evlat acısı gibi O kimdi ki şu zengin olan adam mıydı? Ana karakterler dışında isim ezberlemede sıkıntılarım varda :D Birlikte beklicez o zaman yapacak bir şey yok
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.