Jump to content

OnizukaHoca

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

OnizukaHoca hakkında

• Doğum günü 07/19/1990

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

894 profil görütülenme

OnizukaHoca üyemizin başarıları

1. Benim sıkıntım daha önceden ingilizce isimlerle yüklenen ve bilinen seriler sitede aratınca bulunamıyor.Sitenin arayüzü değiştikten sonra ingilizce isimli serilerin isimleri kaldırılmış ve yerine sadece japonca isimleri konulmuş. Misal Legend of the Galactic Heroes gibi. Böyle bir çok seri var.Bunun için bir düzenleme olabilir mi acaba ?
  2. OnizukaHoca

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

Daha önce ingilizce isimle kaydedilen animelerin isimleri değiştirilince altındaki tüm yorumlarımız silinmiş.Bunu düzeltme imkanınız var mı ? Örneğin Spice and Wolf animesinin altında anime hakkında onlarca yorum vardı ancak hemen hemen hepsi silinip gitmiş.
  3. OnizukaHoca

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

Anime bölümlerini tek tek beğeniyorduk daha önce. Bu beğeni kısmı şu anda bölümleri açınca görünmüyor kaldırıldı mı acaba ?
  4. efsane geri dönüyor
  5. OnizukaHoca

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Mekakucity Actors çok karışık bi animeye benziyor diye hep ertelemiştim hata etmişim oldukça güzel bir animeydi . Sakın önyargıyla bakıp izlememezlik etmeyin
  6. OnizukaHoca

Natsume Yuujinchou 5. Sezon Geliyor

Darısı yeni sezonları yıllardır umutla beklenen güzide animelere
  7. Kemahame dalgası gerçekten de hakettiği yerde .
  8. OnizukaHoca

Anime Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Anime denince her zaman ilk aklıma gelecek şey Hayao Miyazaki'dir . Animenin tüm dünyada bir yere gelmesini sağlayan studio ghibli'dir.
  9. OnizukaHoca

Kanon
  10. OnizukaHoca

akame ga kill
  11. OnizukaHoca

Nerede O Eski Animeler Diyenler İçeri. (ANKET)

Çocukluğumun efsaneleridir Tsubasa , Dragon Ball , Ay savaşçısı , Heidi , Şeker Kız Candy . Ancak Heidi 80'li ve 90'lı yıllardaki nesil için her zaman farklı bir yerdedir. Belki şimdiki nesil pek bilmez ama zamanında özel tv sayısı az olduğundan ekrandaki çizgi film- dizi sayısı da çok fazla değildi . Hayal dünyamızın genişlemesine en çok katkı sağlayanlar çizgi filmlerdi. Dünyaya bi daha gelme şansım olsa yine o dönemde çocukluğumu yaşamak isterdim.
  12. OnizukaHoca

2015 Bahar Dönemi Gelecek Animeler (Yenilendi)

Gintamacılara selam olsun
  13. OnizukaHoca

Anime mi, Manga mı?

Anime diyorum. Çünkü mangada okurken gerekli duyguları alamıyorsunuz . Açıkcası ses önemli bir faktör. Sonuçta görsellikle ilgili ikiside ve sesin kattığı değerin çok fazla olduğunu düşünüyorum Animede.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.