Jump to content

sanji54

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

sanji54 üyemizin başarıları

1. sanji54

İnsanı Düşünmeye En Çok Sevk Eden Animeler

:) Belkide o mistizm düşündürtmüştür beni.Ama ben zaten izlediğim her animenin alt metnine odaklanmayı severim öyle oluncada izlediklerimin çoğunun üzerine düşündüğümü söyleyebilrim. Belkide sadece düşünmeyi sevdiğmdendir :D "Bu Dünyada Rastlantı Diye Bir Şey Yoktur. Sadece Kader Vardır ve Her Şey Kadere Bağlıdır..." Bu arada Yuuko aslında burda sadece kader vardır demiyor orjinalde Hitsuzen der buda kaçınılmaz olan engellenemyen gibi bi anlama geliyor ama tam anlamak için Japon olmak lazım :D
  2. sanji54

Aslında xxx-holic'in her arc'ı farklı şeyler düşündürmeye itti beni. Serinin genelinde ise determinizmi işleyiş şekli çok ilginç geldi bana. Özellikle şu anda duraklatılmış olsada mangası harika ilerliyordu herkeze öneririm.
  3. sanji54

Çoğu güzel ve insanı düşünmeye animeler fakat benim için bir numara XXX-Holic olurdu heralde listede olmaması şaşırtıcı.
  4. sanji54

En Cool Kadın Anime Karakterleri

1. Hitagi Senjougahara (Monogatari Serisi) 2. Yuuko Ichihara - Holic 3. Celty Sturluson (Durarara!!) 4. Revy (Black Lagoon) 5) Motoko Kusanagi (Ghost In The Shell) gibi karakterler daha uygun listeye bence asuna ne alaka
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.