Jump to content
Türk Anime TV Forum

anes

Üyeler
  • İçerik sayısı

218
  • Son ziyaret

anes Hakkında

• Derece
    Level 2
  • Doğum Günü 16 Aralık

Profil Bilgileri

Güncel Profil Ziyaretleri

966 profil görüntüleme
  1. Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Orange 1-2 Rain Town 91 Days 1
  2. Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Annarasumanara Manhwa
  3. Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Spirited Away
  4. Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Hoshi wo Ou Kodomo Filmin içine daldım galiba.
  5. Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Colorful Biraz uzundu, sıkıldığım yerler oldu, sonu da tahmin edilebilir bir sondu ama fena değildi yine de, değişikti.
  6. Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Paprika
  7. Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Grave of the Fireflies Kokoro ga Sakebitagatterunda.
  8. Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bakemono no Ko Sanki günlerdir izliyomuşum gibi kapılmışım. İzlerken bir an hiç bitmesin istedim.
  9. Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Redline Çevirilmesini 4 gözle beklediğim halde anca izlemeye fırsat bulduğum Psycho-Pass Movie Byousoku 5 Centimeter
  10. Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Noblesse:Awakening Aa Noblesse çıkmış biraz bakıyım diyip geri kapatamamak.. En son 5-6 ay önce Noblesse okumuştum herhalde ve bu çok iyi geldi. Nasıl da özlemişim :wub: Birçok yeri atlanmış olsa da ben beğendim, devamı da olsa da daha çok beğensem :P
  11. Ödüllü Hayran Yapımı Anime Videoları

Çok yeteneklileer :o Özellikle Anime's Got Talent'e bayıldım, gizli sonu da harikaydı :lol:
  12. Yeni Animasyon Teknikleri Hakkında Fikir Çarpıştıralım (:

Aku no Hana'ya çizimleri ilginç geldiği için başlamıştım. Çok da bayılmadım tabii. Değişik tekniklerle yapılanlar ilgimi çeker bi merakla izlerim, hoşuma gitmezse başka örneklerine gerek yok tabii ama konusu kaliteliyse ve ilgi çekiciyse büyük ihtimalle her türlü bakarım :D Gerçi böyle değişik tarzda çizim olarak bir tek Aku no Hana izledim galiba :smile_oleyo: Ama Ajin'in ilk bölümüne bakmıştım biraz ve beni rahatsız etmedi, 3 boyutlu da fena değil benim için.
  13. ( 12 / 12 ) Prince of Stride: Alternative

Kapağında çok Free! havası var cidden. Zaten izlemeyi düşünüyordum, yorumlardan sonra da kesinleşti. Bittiğinde artık :ph34r: Çeviride de kolay gelsin ^_^
  14. KatsuMihoku fan art

Vaauv :o Forumda gördüğüm en kaliteli çizimlerdeen. Hepsini ayrı ayrı çok beğendim ellerine sağlık. Devamını bekliyorum. :LTkJN9u:
  15. ( 12 / 12 ) Boku dake ga Inai Machi

Konusu ilgimi çekti ben de merakla bekliyorum bu seriyi ^_^