Jump to content

koohime

Üyeler
  • İçerik sayısı

23
  • Son ziyareti

koohime hakkında

• Doğum günü 03/08/1994

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1232 profil görütülenme

koohime üyemizin başarıları

1. koohime

Sosyalleşmeye Geldim Ben

hosbuboldumm bölumum pastane aynen kendıme dukkan açmayı cokta dusunuyo degılım aslında :D suan 5 yıldızlı bı otelde calısıyorum bonservıs topluyorum japonyada calısmak ıcın 10 yıl ıstıyor herhalde 30 yasımda gıderım calısmaya lol ne gibi seyler yapmak ıstyorsun ona onagore bıseyler soyler veya onerebılırım
  2. koohime

Sosyalleşmeye Geldim Ben

hiçbişi tutmadım sushi bile yiyemedim okadar böle beynım döndü ilk gittiğimde zaten 10 gunden fazlası bana zarar anladım aşcı oldugum halde orda cok sey yiyemedim udon ramen dayandım tempura butun hafta
  3. koohime

Sosyalleşmeye Geldim Ben

heyaaa sorma şincik gelelim osaka iyidi ama kyoto ve nara benım favorim narada geyıklerle oynuyon tüynüyon kurabiye verıyon saldırıyolar ustune falan acayıppp eglenceli ben osaka kyoto nara kobe hımejıyi gezdim ama bu sene tokyoya gıdıcem 10 gunluk haftaya persembe akıbaya ayırıyorum bıraz butce figur alıcam bıkac tane hokkaido artık 2-3 sene sonra ya butun yıl para bırıktırmek yorucu oluyo ara vericem 10 gun ıcın 1 yıl calısıyorum yeter gari
  4. hocam basınıza bişi geldi sandım ben bile unuttum walla animeyi :D bianda görünce sevindirik oldum elinize sağlık iyi oldu gece gece
  5. koohime

Sosyalleşmeye Geldim Ben

sırf Kurandan oldugu için değil tabi anlamı Çiçek yapragına düşen kar tanesi çiğ tanesi - berfunun anlamı -
  6. koohime

Sosyalleşmeye Geldim Ben

hahaha çok sagol annem Kurandan bulmuş :D bende cok aradınmı dıye soruyorum sık sık özellıkle japon arkadaşlarım beru chan diyor sırf buyuzden :D
  7. koohime

Sosyalleşmeye Geldim Ben

bende bunu duyduguma cok sevindim sagol :)
  8. koohime

Japonların İngilizcesi

yaaa bide bizim milletimize deriz ingilizce için :D gözünüüü seveyim bizim go go go ilerden right ımızı ya en kısa örnek i see mi diyecek i shi / kulaga gelen ay şiii keesin beni :D ama bilenlere rastladım hep metroda kayboldugumda adamlar cok yardımcı oldu kroki bile çizdiler osakada walla
  9. koohime

Sosyalleşmeye Geldim Ben

hoşbuldumm :D aynen ilerde inş kafayı duvarlara vurmayız elde avucta ne varsa yatırıyoz
  10. merhaba arkadaşlar Berfu ben öncelikle 22 yaşındayım animeye başlayalı yaklaşık bi 5-6 sene oluyor ilk girişimi 'd.gray man' ile yapmıştım. biara gaza gelip üye olmuş ve sonra yıne gizli gizli izlemeye devam etmişim galibası konu açtımmıda bilmiyorum hiç neyse bu 5-6 sene içinde iyice kafayı kırdım helede para kazanmaya başladıgımdan sonra paramı biriktirip biriktirip japonyada yemeye başladım ( ailem bu durumdan oldukca bıkkın ) ve paramı figurlere yatırmam rafa dizip toz almamam da buna dahil aşçıyım buarada bölümüm pastane hayatım ev- iş -anime herkes bana deli gözüyle bakıyor dışardan bi konusmaya basladıgımda 2 lafımdan biri ya oyun... yada anime bende dedim bi geleyim genclerin arasında kaynaşayım :D
  11. koohime

Natsume Yuujinchou 5. Sezon Geliyor

her bölümü keyifli bi seri gelmesine çok sevindim nyanko sensei özledimmm <3
  12. koohime

D-Gray Man Hallow Ne Zaman Başlayacak?

ooooyy benim ilk izlediğim anime ya beni otaku dünyasına sokan anime candır can <3
  13. koohime

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

Esya degilde tomoe nin figurunu bulamadim olsa alacam nanami var tomoe yok arkadas onemli olan tomoe zaten gerci kurama da olaydi..
  14. koohime

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Natsumeyi bitirdim enson ya 1 haftada butun seri buaralar vaktim yok pek -.-
  15. koohime

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

School days abi ilk ve son izleyisimdir bole animeleri şok etkisi yaratti bildigin icim giciklandi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.