Jump to content

osubusu

Üyeler
  • İçerik sayısı

40
  • Son ziyareti

1 Takipçi

osubusu hakkında

• Doğum günü 01/29/1991

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

3481 profil görütülenme

osubusu üyemizin başarıları

1. Ben bir zamanlar anime müzik coverları yapıyordum flütle ve birşeyler çiziyordum, o heyecanlarıma ne oldu :angry-cute-cat-emoticon:

1. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Bir yerde tıkanıyosun üşengeç oluyosun ve hissizleşiyosun bir dönemdir bu geçer yakında 

2. Kai

Kai

madoka çalan değil misin sen :D

3. Singularity

Singularity

o heyecan bende gidince çizim yeteneğimi kaybettim umarım sendede böyle sonuçlanmaz

2. madoka magica flüt cover yaptım ve ilk defa böyle bir video çektm :) https://youtu.be/lL_NkxpsSEM

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. osubusu

osubusu

teşekkürler ^_^

3. Witch

Witch

Ya harika olmuş. :') Ağlayasım geldi.

4. osubusu

osubusu

teşekkürlerrr :))

3. osubusu

anime parçalara yan flüt cover

Yeni parça yükledim
  4. mutlu yıllar herkese umuyorum 2016 sezonu çok iyi olacak yeni serilerde ^^

1. Witch

Witch

Mutlu yıllaaaaaaaar :3

5. noragami son bölümü izlemeye korkuyorum spoiler okumaya da korkuyorum kendimi hazırlayıp izleyeceğim umuyorum son bölüm değildir korkum bu ^^

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. osubusu

osubusu

şuan sıralama yaparsam izlemediğim serilerde bi o kaldı bekleyip izlediğim ^^ 2016 gümbür gümbür gelecek inş güzel seriler göreceğiz

3. aizen-

aizen-

inşallah. şu an izlediğim bütün günceller bitti son bölümler geldi yenilere yer açıldı :D

4. osubusu

osubusu

ayyyyyyynnnneeeeeeeeeennnnnnn :)

6. osubusu

Merhaba

hoşgeldin :)
  7. osubusu

kayıt yapan arkadaşlar bana tavsiye verebilirse çok mutlu olurum. yakın bir zamanda bir mikrofon almayı planlıyorum ve şu ses sistemi ve programlar konusunda malesef çok bilgisizim her türlü tavsiyeye ihtiyacım var toparlarsam herşeyi daha ciddi kayıtlar yapmak istiyorum.
  8. anime deyince arkadaşlarım öcüü demişim gibi bakıyor, bazen çok yalnız hissediyorum

9. osubusu

çalışmalarım (fan art, sketch, character design)

anime-manga çizimlere hiç alışkın değilim normalde illustrasyon grafik işler yapıyorum ve resim yapıyorum, ilk defa deniyorum kapmak için çalıştım ikisini de mürekkeple mangalarda ki taramaları efektleri öğrenme niyetim var ^_^ teşekkürler öneriler için. H seriyi kullanıyorum normalde hatta ilk desene başlamadan 9H ile çizerim bu da iyi birşey değil aslında ama onu kullandıktan sonra detay girerim böyle alıştım hızlı çalışacaksam bu tarz şeylerde kırmızı kuru boyam elimden düşmüyor tek kalemle çizdiğim için detaylı tonlu değiller sanırım, benim elim kara kaleme illustrasyona taramalara çok alışık manga çizim de buna uyarlamak için denedim ama olmuyor
  10. osubusu

çalışmalarım (fan art, sketch, character design)

yeni çizim ekledim
  11. naruto saddnes and sorrow çalmaya çalıştım

1. Nyoteida

Nyoteida

Coverlarını ilgiyle takip ediyorum, yüreğine sağlık :)

2. osubusu

osubusu

teşekküürlerr

12. osubusu

yeni parçalar ekledim ^^
  13. osubusu

Shingeki no Kyojin Live Action "Dizisi" Geliyor!

genel de animeden sonra filme uyarlanınca sevmiyoruz ama inşallah film iyi olucak dizi için askerlerın hayatı, sırları falan filan gibi bir açıklama vermişler çok aksiyon olmayabilir anladığım bilemedim, bir de birşey duydum ikinci seri iptal miymiş?
  14. osubusu

teşekkür ederimmmmm ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.