Jump to content

Dj-Morphosis

Stajyer
  • İçerik sayısı

1702
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

Dj-Morphosis kullanıcısının paylaşımları

1. Bir serinin daha sonuna geldik. Emeği geçen çevirmen ve editör arkadaşlara çokça teşekkür ederiz. Happiness 50. (final) Bölüm eklenmiştir. http://www.mangahanta.com/manga/happiness İyi okumalar
  2. Vanitas no Carte bölüm 25-26-27-28-29 eklendi. Happiness bölüm 49 eklendi. Kaguya-Sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen 1-161 arası bölümler eklendi. Beauty Game bölüm 30 eklendi. http://mangahanta.com/ Herkese iyi okumalar
  3. Sitedeki ekip duyuruları için kiminle iletişime geçmemiz gerekiyor?

4. Vanitas no Carte bölüm 24 eklendi. http://www.mangahanta.com/manga/vanitas-no-carte iyi okumalar Ve ek olarak çevirmen ve editör arkadaşlara ekibimizde çokça yer var! Kocaman sevgi dolusu bir kucakla karşılıyoruz gelenleri, gelmek isterseniz hiç çekinmeyiniz.
  5. Mesaj kutuna bir uğrayayım dedim ama başaramadım, benden kaynaklı bir sorun mudur acep? 

1. Amygirl

Amygirl

Doludur muhtemelen bir temizleyeyim

6. Günaydıııın Herkese 

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Dj bualarda mısın sen hala :D Günaydın geç de olsa dfgh

2. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

buralardayım da adını mı değiştin tanıyamadım bak @Barbarosa

7. yaaaaa iyi akşamlar size :D 

8. Selamlar! Aktif olarak çeviriye devam ediyor olmamıza rağmen hayatım yoğunlaşınca burayı unutuverdim. Tekrardan konuyu güncelledim, çevirmen ve editör arkadaşlara ekibimizde çokça yer var! Kocaman sevgi dolusu bir kucakla karşılıyoruz gelenleri, gelmek isterseniz hiç çekinmeyiniz.
  9. Sınavın yükünü de attık, hadi tekrardan selamlar! 

1. Perfectum

Perfectum

Selam! :)

10. Sınava gireceğim bu hafta sonu, çokça heyecanlı ve stresli bir durum ?

1. asci

asci

Oo bitirdin mi:D 

2. Perfectum

Perfectum

Başarılar dilerim. Benimde yarın programlama sınavım var. :x

11. Merhabalar nasılsınız?

1. Heimatlos

Heimatlos

Allaha şükür seni sormalı :D

2. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Teşekkür ederim ben de iyiyim

12. Günaydıın herkeseee ?

13. Mmm... Şey evet evet selamlar! Nasılsınız? Çok uzun zamandır doğru düzgün uğramıyorum buralara. Özlemedim de değil hani fakat klinikte çalışmaktan keman dersinden üni hazırlık sınavından ötürü fırsatım da olmadı aklıma estikçe uğruyorum öyle. Olur da eskilerden birileri yazayım derse instagram adresimi iliştireyim şöyle @dj_morphosis

1. sShoguNn

sShoguNn

3-5 kişi dışında kimse pek uğramıyor zaten artık :sad__sad__onion_by_elcerbero:

2. Mileydi

Mileydi

Miriba bahsi geçen o 3-5 kişiden biri değilim :booger-crazy-rabbit-emoticon:

3. Heimatlos

Heimatlos

uzun zaman oldu :D

14. Dj-Morphosis

Ecchi FC [+18]

Şuraya baktıkça duygulanıyorum ya :')
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.