Jump to content
Türk Anime TV Forum

Dj-Morphosis

Stajyer
    1.604
  • Son ziyareti

• Başarı

12

Dj-Morphosis kullanıcısının paylaşımları

1. Dj-Morphosis

Ecchi FC [+18]

Şuraya baktıkça duygulanıyorum ya :')
  2. sellam! ne zamandır girmiyorum :')

1. Hokage_Minato
    2. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Eren... Eren! EREN! nasılsın ya :D çok şaşırdım burada görünce seni 

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

arada giriyoruz işte fgdfg iyi sen nasılsın

3. MangaHanta İş Başında ! Merhabalar! MangaHanta bağımsız olup kendi çevirilerini yayınlayan bir manga okuma sitesidir. Önceliğimiz, Kaliteli çeviri, kaliteli manga sayfaları ve düzgün uslubu hoş çeviridir. Kuruluşumuzun bir diğer amacı ise, Yarım kalmış,hiç çevirisi yapılmamış, ve güncel yeni mangaların çevirisi yapıp okuyucuya sunmaktır. Elbette en iyi şekilde okuyucuya güzel seriler sunacağız. Şuan Çevirilen seri: Nanatsu No TaizaiHappinessHitogatanaGod Eater - The Spiral FateMadaraMonster Musume No İru NichijouHanekoi LionSheng Wang Sousei no OnmyoujıBallroom e YoukosoPlatinum EndBrave Frontier - Bakuen Max! Vargas SenkiItsuwaribito UtsuhoBlinding FlowerFairy Tail Gainden - Road KnightMahouka Koukou no Rettousei -Tsuioku HenMichiwarikusa MonogatariNetsuzou TrapYurika no Campus Life TamamlananlarBack Stage!! (yaoi) (Tamamlandı)God Eater - Kyuuseishu no KikanTsuki Akari no ShoutaijouGerisaAra verilenlerReimei no Arcana Niijiro Days ------------------------------------------------------Daha fazla seri alacağız ama şuan ekip üye sayısına göre seri alışmıştır. Seriler hazır ve hazırlanan bölümlerde var siteye toplu bir yükleme yapacağız :) Bizimle çalışmak, bize katılmak isteyen ÇEVİRMENLİK ve EDİTÖRLÜK tecrübesi olan arkadaşları elbette bekliyoruz ! Bize katılmak için Facebook sayfamıza mesaj atabilir veya mangahanta@gmail.com'a mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. ---------------------------------------------------------------------- www.mangahanta.com
  4. Dj-Morphosis

( 12 / 12 ) Occultic;Nine

Emeğiniz için teşekkürler
  5. Forumun dark temasının kodlamasında sorun mu var? Yoksa sadece bende mi sorun oluyor?

1. Pelin

Pelin

Çoğu kişide var.

2. Pelin

Pelin

Bende de sorunluydı en son. :d

3. Dj-Morphosis
  6. Tokyo  Ghoul:re trailer 

7. Dj-Morphosis

Japon Seslendirme Sanatçılarının Seslendirdiği Karakterler Derlemesi

İlerleyen zamanlarda daha farklı seiyuular da ekleyeceğim.
  8. Merhaba, uzun bir aradan sonra forumda aktif olmak iyi hissettiriyor. Sizler için başlıktan da anlayacağınız üzere Japon seslendirme sanatçılarının seslendirdiği anime karakterlerini her Seiyuu'a ait videolarda derledim. İlk videolarda belli başlı hatalar mevcut ama ilerleyen videolarda daha iyi düzenleme olacaktır. Bunun yanı sıra istediğiniz bir karakterin seslendirme sanatçısının seslendirdiği diğer karakteri dizin için düzenlememi isterseniz, videoların altına yorum olarak yazabilir yada bu konu altına da yine yazabilirsiniz. Herkese iyi seyirler. Disuke Namikawa'nın Hisoka Dahil Seslendirdiği Diğer 22 Karakter Yuuki Kaji'nin Meliodas Dahil Seslendirdiği Diğer 21 Karakter Okamoto Nabuhiko'nun Bakugou Dahil Seslendirdiği 14 Karakter
  9. Dj-Morphosis

Ecchi FC [+18]

Atalım atalım, hadi ya şaşırdım ilerledin mi o kadar ya :D hadi hayırlısı. Been yup veteriner kliniğinde çalışıyordum ayrıca okul işte
  10. Dj-Morphosis

( 13 / 13 ) Ajin 2nd Season

teşekkürler
  11. Dj-Morphosis

Ecchi FC [+18]

ahahah Slim seni gördüğüme sevindim. Oldu herhalde 2 sene :D Ne yapayım klasik manga grubum ben iş ders devam :D seni sormalı asıl sen nasılsın
  12. Dj-Morphosis

MangaHanta! [Türkçe Manga Çeviri Grubu] www.mangahanta.com

Merhaba arkadaşlar, Discord sunucumuzu açtık, katılmak isteyen okurlarımızı bekleriz. https://discord.gg/2wqf784
  13. İyi geceler dilerim size 

14. Ablaa :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

1. jans09
    2. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Mesaj atamıyorum sana buradan :( kötü şeyler oldu 

15. Dj-Morphosis

Bleach FC

@quincy Yapalım yine bir etkinlik, katılan olur elbet :D canlandıralım fc'yi :D
  16. Dj-Morphosis

HaikuremaSubs

Doğrusu birçok fansub kurulmakta, bunun yerine aktif ve anlaşabileceğin bir fansuba katılıp daha verimli bir çalışmalar elde edebilirsiniz, hem sen yorulmazsın hem işin hafifler. Tabii yine sana kalmış bir durum, Eline sağlık şimdiden, umarım çokçana güzel seriler çevirirsin. Başarılar!
  17. Dj-Morphosis

Ecchi FC [+18]

İmzayı yaptığımdan bu yana kaç ay geçti ya :D burası bile çok boş kalmış. Her gün günlük paylaşım olurdu, gerçi sırf fc için paylaşırdım :D
  18. Dj-Morphosis

Bleach FC

Bu da bir yeni çalışmam Yine bir etkinlik yapsak ya çok fazla boş kalmış burası :D
  19. Blogumun düzenlemesi bitmek üzere, bittikten sonra paylaşacağım :>

20. Herkese selamlar! nasılsınız?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Ladybug

Ladybug

Adam akıllı çalışsam rahatlıcam da... Az kaldı sene sonunda sonuç iyi olursa konuşuruz gerçi kötü geçse de konuşuruz da umarım iyi geçer. Üniversiteye geçersem buluşuruz belki :')

3. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Elbette! Şimdiden ookçana başarılar dilerim!

4. Ladybug
  21. iyi geceler dilerim size

22. Dj-Morphosis

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Ransom Riggs'in Bayan Peregrine'nin tuhaf çocukları adlı 3 kitaplık serisinde geçen hikayelerin bazılarının derlendiği Tuhaf masallar adlı kitabını okudum. Ondan 1-2 Gün önce de Kafes adlı kitabı bitirdim.
  23. Dj-Morphosis

MangaHanta! [Türkçe Manga Çeviri Grubu] www.mangahanta.com

Sorumluluk sahibi ekip arkadaşları arıyoruz! Ekibimize katılmak isterseniz skype adresim dj-morphosis yada mail adresim morphosis123@gmail.com'dan bana ulaşabilirsiniz
  24. Herkeseee günaydııın, ne güzel okula gidiyorsunuz :')