Jump to content
Türk Anime TV Forum

Dj-Morphosis

Stajyer
    1.604
  • Son ziyareti

• Başarı

12

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    Dj-Morphosis got a reaction from Pelin for bir durum güncellemesi, Herkese iyi bayramlar! Seviklerinizle geçirebileceğiniz nice güzel bayramlara!   
    Herkese iyi bayramlar! Seviklerinizle geçirebileceğiniz nice güzel bayramlara!
  2. Teşekkür
    Dj-Morphosis got a reaction from Pelin for bir durum güncellemesi, Herkese iyi bayramlar! Seviklerinizle geçirebileceğiniz nice güzel bayramlara!   
    Herkese iyi bayramlar! Seviklerinizle geçirebileceğiniz nice güzel bayramlara!
  3. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, herkese merhabaaa   
    herkese merhabaaa
  4. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Sciathán for bir durum güncellemesi, Günaydıın   
    Günaydıın
  5. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from quincy for bir durum güncellemesi, Hayırlı Kandiller   
    Hayırlı Kandiller
  6. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Bir anda dilime dolandı animenin müziği. Tekrar izleyeceğim sanırım.   
    Bir anda dilime dolandı animenin müziği. Tekrar izleyeceğim sanırım.

7. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Bir anda dilime dolandı animenin müziği. Tekrar izleyeceğim sanırım.   
    Bir anda dilime dolandı animenin müziği. Tekrar izleyeceğim sanırım.

8. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Ghost in the Shell'in animesini izlemediğimi itiraf etsem yadırganmaz herhalde ama fi   
    Ghost in the Shell'in animesini izlemediğimi itiraf etsem yadırganmaz herhalde ama filmini izledim bugün. Hmm Scarlet yine taştı ama animeyi izlemediğim için kıyaslayamıyorum. Yine de bana hikaye biraz boş geldi. Beden sonuçları anladım ama ne bileyim ya pek de tatmin olmadım. Niye böyle oldu bilemiyorum hiç de beklentim yoktu oysa. Gerçi filmden keyif aldım orası ayrı. ? (Tüm kararsızlığımla, izlediğim bir şeyi asla yorumlayamayarak kendimi yine şaşırtmadım.)
  9. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Uzun süre girmeyince muhabbetimiz bitmiş çoğu kişiyle :(   
    Uzun süre girmeyince muhabbetimiz bitmiş çoğu kişiyle :( 
  10. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Ladybug for bir durum güncellemesi, Selamlar! ne ara bu sene de bitti :')   
    Selamlar! ne ara bu sene de bitti :')
  11. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Meaf for bir durum güncellemesi, Selamlar!   
    Selamlar!
  12. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Pelin for bir durum güncellemesi, Ve yine selamlar   
    Ve yine selamlar
  13. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Pelin for bir durum güncellemesi, Ve yine selamlar   
    Ve yine selamlar
  14. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Yeni profil müziğim iyi değil mi ya! Tekrar tekrar dinliyorum :D   
    Yeni profil müziğim iyi değil mi ya! Tekrar tekrar dinliyorum :D 
  15. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from aliunlu48 for bir durum güncellemesi, İyi geceleeer :D   
    İyi geceleeer :D 
  16. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to ayanatsume for bir durum güncellemesi, Minna-san, rica etsem bana şöyle aşırı komik güzel bir anime önerebilir misiniz ? İçe   
    Minna-san, rica etsem bana şöyle aşırı komik güzel bir anime önerebilir misiniz ? İçerisinde romantizm bulunabilir fakat rica ediyorum ecchi ve harem olmasın :( Onegaishimas :D
  17. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Neden millet her durum değiştirdiğinde bildirim gelio bana????!!!! Ne değişti birden?   
    Neden millet her durum değiştirdiğinde bildirim gelio bana????!!!! Ne değişti birden???????
  18. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Hayranlarına habar edem : K Project e 3. sezon diyorlar   
    Hayranlarına habar edem : K Project e 3. sezon diyorlar
  19. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from quincy for bir durum güncellemesi, Veeee Bittiiii   
    Veeee Bittiiii 

20. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from JunEzSe KJ for bir durum güncellemesi, Yeni kapak fotoğrafım enfess B|   
    Yeni kapak fotoğrafım enfess B|