Jump to content

Dj-Morphosis

Stajyer
  • İçerik sayısı

1702
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Dj-Morphosis got a reaction from jans09 for bir durum güncellemesi,   
  2. Harika
    Dj-Morphosis got a reaction from Kehribar for bir durum güncellemesi, Attack on titan'ın mangasını bitirdiğimden olaylara hakimim ama animesini izlemek ina   
    Attack on titan'ın mangasını bitirdiğimden olaylara hakimim ama animesini izlemek inanılmaz haz veriyor gerçekten birden fazla sezon çıkarmasına rağmen kalitesini bozmayan nadir serilerden
  3. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Herkeseee iyi akşamlar diliyorum :> umarım iyisinizdir   
    Herkeseee iyi akşamlar diliyorum :> umarım iyisinizdir
  4. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Lethia for bir durum güncellemesi, Buraya girmeyeli kaç yüzyıl olmuş..   
    Buraya girmeyeli kaç yüzyıl olmuş..
  5. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, yeni yılın ilk gününden herkese selamlar!   
    yeni yılın ilk gününden herkese selamlar!
  6. Üzgün
    Dj-Morphosis reacted to Beytize for bir durum güncellemesi, Sebebini bilmiyorum ama sıcak ve güvenilir hissettiğim yerlerden birisi bu site. Bir   
    Sebebini bilmiyorum ama sıcak ve güvenilir hissettiğim yerlerden birisi bu site. Bir şeylerden kaçarken kendimi hep burada buluyorum.
  7. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Hokage_Minato for bir durum güncellemesi, ecchi fc geri açılmış :D jkaskdjaskd harika harika @Hokage_Minato   
    ecchi fc geri açılmış :D jkaskdjaskd harika harika @Hokage_Minato 
  8. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Toprakezgi for bir durum güncellemesi, ecchi fc geri açılmış :D jkaskdjaskd harika harika @Hokage_Minato   
    ecchi fc geri açılmış :D jkaskdjaskd harika harika @Hokage_Minato 
  9. Karmaşık
    Dj-Morphosis reacted to Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Ne tuhaf bir hafta bu böyle.. Her sabah başım ağrıyor, üstüne yapacak çok işim var am   
    Ne tuhaf bir hafta bu böyle.. Her sabah başım ağrıyor, üstüne yapacak çok işim var ama hevesim yerlerde.. Yine de işlerimi düzgünce yapıyorum.. Bunun üstüne önümüzdeki dönem dersler yüzünden ne hale gireceğim kim bilir.. Geçersem mezunum.. Klasik gerginlikler.. Çevirdiğim novel bitmek üzere ama nedense mutlu değilim.. Ki bunların hiçbiri benim için dert değil, her zamanki şeyler ama niyeyse tadım kalmadı. Uzun zamandır enerjim yok da bu hafta hiç yok.. Aa niye böyle tuhaf bu hafta ya?! -Ki bunun cevabını bence kimse bilmiyor, tek dileğim bu hafta tuhaflıklar yaşayan tek kişi olmamak- Pöff söylenesim geldi sadece.
  10. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Bu ara niye her yerden spoiler yiyorum acaba...   
    Bu ara niye her yerden spoiler yiyorum acaba...
  11. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Aegisub siteyi kapatmış ya :// Elinde set up dosyası ya da indirebileceğim düzgün lin   
    Aegisub siteyi kapatmış ya :// Elinde set up dosyası ya da indirebileceğim düzgün link bilen var mı? 
  12. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Bayağıdır profil ismimi değiştirmek istiyordum. İyi durdu bu.. (Eskiden beri tanıyanl   
    Bayağıdır profil ismimi değiştirmek istiyordum. İyi durdu bu.. (Eskiden beri tanıyanlar bu kim demesin diye not edeyim: Ben Ancaks)
  13. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Wow.. Bir şeyler değişmiş * _ *   
    Wow.. Bir şeyler değişmiş * _ *
  14. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, forum çok durgun çok, eskileri özledim. Nerde xpector, asci kimse yok... Minato...   
    forum çok durgun çok, eskileri özledim. Nerde xpector, asci kimse yok... Minato...
  15. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Freesia for bir durum güncellemesi, Herkeseee iyi bayramlar efendim   
    Herkeseee iyi bayramlar efendim
  16. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from RinOsawa(Asu) for bir durum güncellemesi, manga çevirisi yapmak isteyen kimsecikler yok mu?   
    manga  çevirisi yapmak isteyen kimsecikler yok mu?
  17. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to xemerius for bir durum güncellemesi, offf gerçekten buraya baktıkça anime izleyen küçüklüğümü hatırlıyorum... neyse beni t   
    offf gerçekten buraya baktıkça anime izleyen küçüklüğümü hatırlıyorum... neyse beni tanıyan çok yok ama ben de üniversite kazandım sonunda :D (buraya 7. sınıfta baslamısım tuhaf oldu sımdı)
  18. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Milli_Midilli_Ama_Liseli for bir durum güncellemesi, İyi geceleeer   
    İyi geceleeer 
  19. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Herkese iyi bayramlar! Seviklerinizle geçirebileceğiniz nice güzel bayramlara!   
    Herkese iyi bayramlar! Seviklerinizle geçirebileceğiniz nice güzel bayramlara!
  20. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, herkese merhabaaa   
    herkese merhabaaa
  21. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Sciathán for bir durum güncellemesi, Günaydıın   
    Günaydıın
  22. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from quincy for bir durum güncellemesi, Hayırlı Kandiller   
    Hayırlı Kandiller
  23. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Bir anda dilime dolandı animenin müziği. Tekrar izleyeceğim sanırım.   
    Bir anda dilime dolandı animenin müziği. Tekrar izleyeceğim sanırım.

24. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Bir anda dilime dolandı animenin müziği. Tekrar izleyeceğim sanırım.   
    Bir anda dilime dolandı animenin müziği. Tekrar izleyeceğim sanırım.

25. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Ghost in the Shell'in animesini izlemediğimi itiraf etsem yadırganmaz herhalde ama fi   
    Ghost in the Shell'in animesini izlemediğimi itiraf etsem yadırganmaz herhalde ama filmini izledim bugün. Hmm Scarlet yine taştı ama animeyi izlemediğim için kıyaslayamıyorum. Yine de bana hikaye biraz boş geldi. Beden sonuçları anladım ama ne bileyim ya pek de tatmin olmadım. Niye böyle oldu bilemiyorum hiç de beklentim yoktu oysa. Gerçi filmden keyif aldım orası ayrı. ? (Tüm kararsızlığımla, izlediğim bir şeyi asla yorumlayamayarak kendimi yine şaşırtmadım.)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.