Jump to content

Dj-Morphosis

Stajyer
  • İçerik sayısı

1702
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Perfectum in iyi akşamlaaaaaaaar   
    İyi akşamlar 
  2. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Beytize in forumun eski tasarımını özlüyorum hala   
    @Beytize evet ya, buraya özgü olması ve alıştığımız basit anlaşılır arayüzü yetiyordu bize. özleyeceğiz, eski forum kalbimizde ve zihnimizde yaşamaya devam edecek :')
  3. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Beytize in forumun eski tasarımını özlüyorum hala   
    onu bende çok özlüyorum sadece idi buraya özgüydü, hatırlayan bi adminler bide 2 3 kişi kalmıştır 
  4. Beğen
  5. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Pseudohomophylus in Nasılsınıııız, hala aktif olarak forumda takılan var mı?   
    @Dj-MorphosisYok yahu, canının sağlığı ne dileyim senden 

6. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Pseudohomophylus in Nasılsınıııız, hala aktif olarak forumda takılan var mı?   
    İç güveysinden hallice ama ben de iyi diyeyim iyi olsun 🍀
    Sen nasılsın?

7. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Pseudohomophylus in iyi akşamlar diliyorum herkeseee   
    İyi akşamlar
  8. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Ellen in Attack on titan'ın mangasını bitirdiğimden olaylara hakimim ama animesini izlemek ina   
    @Pseudohomophylus aslında ilk iki sezon hikayede ne işlendiğinin heyecanı vardı, şimdiyse Eren'in ne yapacağının heyecanı basıyor insanı sanki.
  9. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Ellen in Attack on titan'ın mangasını bitirdiğimden olaylara hakimim ama animesini izlemek ina   
    Ben de aynı fikirdeyim, mangayı okumuş olarak izlemek sanki olaylara daha da iyi bir gözlemci olarak bakmamızı sağlıyor ve bu bana büyük bir keyif veriyor.
  10. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Pseudohomophylus in Attack on titan'ın mangasını bitirdiğimden olaylara hakimim ama animesini izlemek ina   
    Son sezonlar ilk iki sezonun heyecanını aratıyor ama  
  11. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Pseudohomophylus in yeni yılın ilk gününden herkese selamlar!   
    Aleyküm selamlar
  12. Üzgün
    Dj-Morphosis reacted to Toprakezgi in yeni yılın ilk gününden herkese selamlar!   
    İkinci gününden selam olsun. :D Zamlar mamlar derken yeni yıl heyecanı yaşayamayanlardanmışçasına. 
  13. Üzgün
    Dj-Morphosis got a reaction from xpector in   
    Özledim valla oldu tabii çok uzun zaman oldu
  14. Üzgün
    Dj-Morphosis reacted to xpector in   
    İş güç ya ne olsun çok yaptığım ekstra bir şey yok ? aynen senle konusmayali bayağı olmuştur ama.
  15. Üzgün
    Dj-Morphosis got a reaction from Golge_Kaze in Ne tuhaf bir hafta bu böyle.. Her sabah başım ağrıyor, üstüne yapacak çok işim var am   
    Çok değişik bir hafta, güzel şeyler oluyor ama mutlu hissetmiyorsun. İstediğin şeyler oluyor ama tatmin olmuyorsun karışık bir duygu içeren hafta
  16. Üzgün
    Dj-Morphosis reacted to Pseudohomophylus in forum çok durgun çok, eskileri özledim. Nerde xpector, asci kimse yok... Minato...   
    Forum aktif de olsa muhtemelen eskiler hep daha güzel kalacak
  17. Üzgün
    Dj-Morphosis got a reaction from quincy in Bleach'e 73 sayfalık yeni bir özel bölüm geleceği söyleniyor   
    Evet, bunun üzerine Bleach fc küllerinden doğar mı...
  18. Üzgün
    Dj-Morphosis reacted to Golge_Kaze in forum çok durgun çok, eskileri özledim. Nerde xpector, asci kimse yok... Minato...   
    Gerçekten öyle, keyifli zamanlardı TT
  19. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Golge_Kaze in forum çok durgun çok, eskileri özledim. Nerde xpector, asci kimse yok... Minato...   
    @Golge_Kaze fc konularında düzenlenen etkinlikleri, yeni gelenlerin açtığı konularda muhabbet çevirmeyi özledim valla 
  20. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Golge_Kaze in forum çok durgun çok, eskileri özledim. Nerde xpector, asci kimse yok... Minato...   
    Yalnız değilmişim :'( Cidden özledim ben de..
  21. Beğen
    Dj-Morphosis got a reaction from Barış D. Baryshx in ciddi ciddi ecchi fc kapatılmış... o kadar emek verdiğimiz fc... bu imzayı da 5 yıl ö   
    ooo Efendim merhabalar, sizi görmek ne kadar güzel. Valla çok şaşırdım, keşke geri eklenebilse tüm verileriyle
  22. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Barış D. Baryshx in ciddi ciddi ecchi fc kapatılmış... o kadar emek verdiğimiz fc... bu imzayı da 5 yıl ö   
    Geçen birine linkini yollayacaktım, baktım yok??
  23. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Amygirl in   
  24. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to Toprakezgi in ciddi ciddi ecchi fc kapatılmış... o kadar emek verdiğimiz fc... bu imzayı da 5 yıl ö   
    Yok artık... Toptan hepimizi silseler de kurtulsak, salak gibi şu siteye el alışkanlığıyla bile giremesek. İşe bak ya. Şimdi birileri çıkar ama çok post vardı cart curt yapar tıpkı diğer konularda olduğu gibi. Neyse diyeceklerimi kendime saklayayım en iyisi.
  25. Beğen
    Dj-Morphosis reacted to mustafalrsm in Herkeseee iyi geceler diliyorum   
    aaaa geri hoş geldin :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.