Jump to content

chaica Neko

Üyeler
  • İçerik sayısı

55
  • Son ziyareti

7 Takipçi

chaica Neko hakkında

• Doğum günü 01/10/1998

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Rock/Metal/Heavy Metal

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

1767 profil görütülenme

chaica Neko üyemizin başarıları

1. chaica Neko

Herkese Selam!

Hoşgeldin Demet, ben Tevfik umarım keyifli zaman geçirirsin yardımcı olabileceğim bir şey olursa yazmaktan çekinme lütfen.
  2. chaica Neko

Merhabalar

Merhaba yeşim ben Tevfik hoş geldin umarım forumda iyi zaman geçirirsin. Bana pm den ulaşırsan elimden geldiğince yardımcı olurum
  3. hiç düşünmedim ama aklıma ilk yato geldi
  4. chaica Neko

En gereksiz anime karakterleri ?

Ne kadar ana karakter olmasa da bence borutodan cho cho. Tamam babası da sürekli yemek peşindeydi de bu karakter sürekli bir şeyler yiyor bir şey yemediği bir sahneyi hatırlamıyorum ben yakında konohada kıtlık başlar böyle devam ederse. OP için usopp komedi ihtiyacının büyük kısmını karşılıyor bence herkes gereksiz demiş ama aynı fikirde değilim
  5. chaica Neko

Merhaba:)

Merhaba Miray, Öncelikle hoş geldin benim adım Tevfik ben de yaklaşık 9 senedir anime izliyorum eğer sormak istediğin, danışmak istediğin veya öneriye ihtiyacın olursa her zaman yardımcı olmaya çalışırım mesaj atmaktan çekinme lütfen.
  6. chaica Neko

Çizimler(Son ve Tek konu)

Harika ! çok beğendim tabi Bursadan olduğunu görünce de ayrı bir gururlandım
  7. chaica Neko

Herkese merhaba !

Hoşbuldum teşekkür ederim ^-^
  8. chaica Neko

Herkese merhaba !

Merhaba Rabia tanıştığıma memnun oldum ^-^
  9. chaica Neko

Merhaba

Merhaba ben Tevfik, Teknik olarak anime zaten bir çizgi filmdir sadece çiziliş biçimi ve her yaşa hitap edebilme özelliği vardır. Eğer "Bu yaşta çizgi film mi izliyorsun ?" gibi sorulara maruz kalıyor isen kafana takma herkesin sevdiği şeyler farklıdır bunu anlamayan ve izlemenle alay eden kişilerle de arkadaşlık yapmanı önermem zira insanların sevdiği şeylere saygı göstermek zorunda olduğumuz düşünüyorum. İyi forumlar
  10. chaica Neko

Herkese merhaba !

teşekkürler :D
  11. chaica Neko

Herkese merhaba !

uzun süredir yazmadım okulu falan çok meşguldü en son :D
  12. Selamlar herkese ben Tevfik, Forumda yeni değilim ama bir süredir kullanmıyordum tanıdığım tüm insanlar bu diyarlardan göç etmiş o yüzden bu postu açma gereği duydum :D Yaşım 19 rock, metal müzik dinlemeyi severim. Çok iyi olmasa da web tasarım bilgim var onun haricinde World of Warcraft oynuyor ve ygs'ye çalışıyorum bu kadar Herkese iyi forumlar.
  13. chaica Neko

Nightcore Müzik Kanalım

bir zamanlar bende yapmıştım senin görsel açıdan eksiğin var ama örnek olarak bir tane bırakayım sana
  14. eklerim şimdi bayadır girmiyordum patch atıyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.