Jump to content

HolySpirit

Stajyer
  • İçerik sayısı

1746
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

HolySpirit kullanıcısının son zaferi 21 Şubat 2016

HolySpirit en beğenilen içeriğe sahiptir

HolySpirit hakkında

• Doğum günü 07/01/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

53469 profil görütülenme

HolySpirit üyemizin başarıları

1. Hiragana alfabesi ile okuma pratiği yapmak isterseniz eğer bu siteden de faydalanabilirsiniz. Çocuk hikayelerini Hirgana, Romaji ve İngilizce olarak alt alt yazmışlar. Çalışırken çok kolaylık sağlıyor öneririm.
  2. %60 dışa dönük çıktım tam yarı yarıya çıkar diye düşünüyordum O.O Yazınızda çok güzel olmuş elinize sağlık :p oku oku bitiremedim youtube linklerinede birazdan göz atacağım
  3. Hogwarts duvarları gibiydi ya bura bir ara :D pp mi görünce aklıma geldi kimse hareketli yapmıyor şuan galiba O.O çokda güzel oluyordu ya :admire2-onion-head-emoticon:

1. mustafalrsm

mustafalrsm

@KRHerusaizu hareketli pp kralı (:

2. HolySpirit

HolySpirit

sizde yapınn :wow2-onion-head-emoticon:

3. mustafalrsm
  4. HolySpirit

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

Güncelleme: Link hataları düzeltildi. Üye güncellenmesi yapıldı. Öyle olsun :) iyi eğlenceler grubunuzda...
  5. HolySpirit

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

Burdayım ben -_-
  6. HolySpirit

Merhabalar :)

Hoşgeldinnnn Bende Mehmet memnun oldumm İyi forumlar Forum kurallarını okumayı unutma ^^ Takıldığın bi yer olursada sorabilirsinnn :P Romantizm ve dramı bende çok severimmm normalde yeni gelenlere önerilir ama :D öneri istiyebilirmiyimm sendennn İng manga okuyabiliyorsun o zmn süperr yaa ve anime izliyebiliyorsunn Sorsayydın söylerdim ya :D Tekrardan hoşgeldinnn Not: Bayadır böyle hoşgeldin demiyordum :D
  7. HolySpirit

Anime Karakterlerinin Lakapları

Yüce Kral-Oikawa Toru[Haikyuu!] King of the Court -Tobio Kageyama[Haikyuu!] Güçlü Yem- Hinata [Haikyuu!] Kızgın Köpek-Kyotani Kentaro[Haikyuu!] Haikyuu
  8. HolySpirit

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

hmm ben sanırsam Okabe [Steins Gate'den] veya Naruto[Narutodan :D] olmak isterdim
  9. HolySpirit

Merhaba forum sakinleri

Hoşgeldinn ^^ İyi forumlar Forum kurallarını okumayı unutma
  10. HolySpirit

Herkese Selam Olsun

Hoşgeldinn ^^ İyi forumlarrr Forum kurallarını okumayı unutma ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.