Jump to content

Kagura-

Üyeler
  • İçerik sayısı

26
  • Son ziyareti

Kagura- hakkında

• Doğum günü 11/13/1989

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1001 profil görütülenme

Kagura- üyemizin başarıları

1. Kagura-

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Osomatsu-san Acayip absürd ve eğlenceliydi acil devamı çıkmalı :d
  2. Joker Game gönlümün birincisi umarım 2. sezonu gelir.
  3. Kagura-

Bleach Mangası İçin Final Cildi Belli Oldu

Hüzünlendim :(((( Animesi devam etse keşke :/
  4. İlk bölümü heyecanla izledim evet ama farklı bir şey bulabildim mi? pek değil. yinede steampunk olayını sevdiğimden ve serinin bölümler ilerledikçe snk tarzından daha farklı bir yola gireceğine inandığımdan devam edeceğim.
  5. Kagura-

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Gintama° - 41-42 Mushishi - 9-10
  6. Kagura-

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Anthony Ryan - Kule efendisi
  7. bleachin filler sezonları değilde arada çıkan bir iki bölümlük konuyla alakasız doldurma bölümlerini artladığım olmuştu. başka da filler bölüm/sezon yayınlayacak kadar uzun bölümlü anime izlemedim ama izleseydim ve çıkan bölümler hoşuma gitmeseydi asıl konu başlayana kadar bırakırdım sanırım. yani gerek yok izlenecek dolu şey var zatan :d
  8. Kagura-

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

slice of life, komedi, seinen ve yaoi. tabi bu shounen, shoujo yada diğer türleri izlemiyorum anlamına gelmiyor. yeri gelir ecchi sevmediğim halde prison school gibi kaliteli olanları da oturur keyifle izlerim.
  9. Kagura-

En Sevdiğiniz Anime Filmi ?

Perfect Blue
  10. Kagura-

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kanojo to kanojo no neko: everything flows Çok tatlış bir animeydi ya. Bir kedisever olarak bayıldımm.
  11. Kagura-

( 12 / 12 ) Boku dake ga Inai Machi

Konusu hakkinda hicbir fikrim olmadan izlemeye basladim iyiki oyle yapmisim spoilersiz anlatilmayacak bir konusu var aslinda. Ilk iki bolumuyle bayildim mangasinada baslicam.
  12. Kagura-

Bleach

buonto fillerları hariç bleach'ın hiç bir filler sezonundan sıkılmamıştım. hatta zanpakuto fillerları ana konu kadar iyiydi.
  13. Kagura-

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bugun degilde en son durarara x2 ten 6. Bolumu izledim.
  14. Kagura-

Anime karakterlerinin neyiniz olmasını isterdiniz?

Matsumoto rangiku'nun yakin arkadasim olmasini isterdim :D
  15. Kagura-

İlk İzlediğiniz Anime?

Bende çocukken farkında olmadan başlayanlardanım. Tsubasa, Şeker kız Candy, Heidi, Voltran ve Ay Savaşçısı çok küçükken izlediğim ve anime olduğunu sonradan öğrendiğim seriler. Ortaokul zamanları pokemon ve digimon vardı. Ama bana anime sevdiren eser Miyazaki'nin Spirited Away filmi oldu.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.