Jump to content

Paranoiac

Üyeler
  • İçerik sayısı

111
  • Son ziyareti

3 Takipçi

Paranoiac hakkında

• Doğum günü 01/01/1990

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Paranoiac üyemizin başarıları

1. Paranoiac

( 02 / 12 ) Non Non Biyori [BD]

Açık açık tehdit demek? Durma banla o zaman
  2. Paranoiac

Bak ne güzel söylemişsin: "dert ettiğin şeylere bak,kafayı takacak şeyler değil". Bende şikayetimi dile getiren eleştirel bir yorum yapmıştım. İnsanların fikirlerini önemsemeyip silmek, üzerine uyarı vermek neden peki?
  3. Paranoiac

Bu konuya bir süre önce bende bir yorum yapmıştım. Şu an detayını tam hatırlamadığım ama içerisinde "gönülsüzlük" ve "zor" geçen. Bazı yöneticiler bunu "Kötü Niyetli Davranış" olarak değerlendirip uyarı puanı vermiş; benim vurgu yapmak istediğim esas noktayı kaçırarak... Tahmin ediyorum ki bu yönetici arkadaşta çevirmen ekibinde. Amaçladığım şey sizin emeğinize görmezden gelmek değildi. Ana fikir sitenin bunu zorunlu koşmasıydı. Burda yaptığınız çeviriyi indirebilmemiz için gerçekten bir kaç "zorunluluktan" yazılmış "teşekkür ederim" yorumuna ihtiyacınız var mı? Hiçbir sitede böyle bir zorunluluk yokken? Amacınız ego tatmini mi? Ya da üye edinmek mi? Üye edinmek ise içeriği sadece üyelerin görmesine izin verebilirsiniz?
  4. Uzun zaman sonra girmişim, şarkı paylaşmadan çıkasım gelmedi.
  5. Gör artık, gör artık anla Ölümlü bu dünya.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.