Jump to content

Rowena Slytherin

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

Rowena Slytherin üyemizin başarıları

1. Rowena Slytherin

Merhabalar, Merhabalar...

hepiniz sağolun:) isim paylaşığ paylaşmamak konusunda biraz kararsız kaldım ama aynı şehirdeyiz:)
  2. Rowena Slytherin

sağolun hepiniz :)
  3. Rowena Slytherin

Sebastian Michaelis FC

Tam da " Sebby'ciğimi nasıl dışlarsınız!" diye söylenerek geliyordum ki gördüm ve her fangirl gibi "ağağağağğağğa" tepkisini verdim. Beni de alın, lütfen alın, en başa yazın adımı, çünküm ne de olsa ben lanet olası bir kahyayım. Gerçi cinsiyetten dolayı hizmetçi oluyor, evet. Ne de olsa ben nalet olası bir hizmetçiyim.
  4. Rowena Slytherin

Vaaay, ne kadar aktif bir forum, yehuu:) Diğer forumlar bu kadar aktif değil, böyle bir sürü insan doluşunca sevindim birden. Hepinize teşekkürler :wub:
  5. Rowena Slytherin

Teşekkürler, çizimlerimi öyle bir bölüm varsa eklerim yakında :)
  6. Anime karakteri olsam yanıma Kamisama 'dan Tomoeyi alırım yeter. Eşya sayılmıyor ama koruyucu ruh işte, hem para da istemiyor arkadaş anlaşmayı öpücükle yapıyosun.
  7. Baylar ve bayanlar ve iguanalar, öncelikle hepinize merhabalar diyorum. Eee... Şu an söyleyecek pek bir şey bulamadım. Hepiniz gibi anime sevmemin dışında potterhead ve sherlockianım, star wars ev GoT hastasıyım, Kitap okumaya ve çizim yapmaya da bayılırım:3 En sevdiğim Animeler Fairy Tail, Kuroshitsuji, Kamisama Hajimemashita ve Akatsuki No Yona(umutla ikinci sezonu bekliyorum) Eh, hoşbuldum ne diyeyim!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.