Jump to content

Black Angel

Üyeler
  • İçerik sayısı

2034
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

51

Durum güncellemeleri bölümüne Black Angel kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sonunda uzun zamandır beklediğim anime Mahouka Koukou no Rettousei 2. sezonu geliyor :)

1. Singularity

Singularity

Güzel haber bekliyordum sonunda tekrar göreceğim anime dünyasındaki gönlümün efendisini :

Spoiler

DumV3QqU0AAZIBg.jpg:large

2. Gallardo

Gallardo

Aklıma ilk sezon 20 bölüm geldi :)

Spoiler

3. Singularity

Singularity

@Gallardo abi ne şeker karakter yaa :loveloveplz: böyle karakterleri her zaman seviyorum açığı saçığı yok normal güzel karakter 

2. Steins Gate 0 sayesinde uzun zaman sonra tekrar mutlu oldum :) Müzikleri çok güzeldi en çok " SteinsGate 0 OST - Believe Me -Zero- "  yeri ayrı...

3. 3 hafta önce okumaya başladığım ve telefonu elimden düşürmediğim novel ( The Desolate Era ) "Issız Çağ"  Oldukça ilginç bir tecrübem oldu ve keyifle okuyorum.Sizinde hoşunuza giderse bakmanızı tavsiye ederim...

4. Uzun zamandır beklediğim Noblesse mangasının devam bölümleri gelmeye başlamış tekrardan :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

5. Şu zamana kadar manga okumadım,anime  izlerken o heyecan gibi o tadı veremeyeceğini sanırdım fakat yanıldığımı şimdi anlıyorum :) Noblesse animenin mangasını okudukça manga okuma isteği doğdu içime :) Okumayada devam edeceğim sanırım...

1. Black Angel

Black Angel

Orası öyle ama manganın da ayrı bir havası :) dene 1 kere.

6. Ölüm akıllı bir adamı hiçbir zaman apansızın almaz, o her zaman gitmeye hazırdır.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Heimatlos

Heimatlos

@Kudaran sen pek canlısın ölde gel :D

3. Black Angel

Black Angel

Helvada olacak tatlıda , baklavada :) 

4. Adgcnr666

Adgcnr666

Ben öldükten sonra arkamdan tatlı yedirip milleti eylemem. Bol acılı şalgam suyu dağıttıracağım. :)

7. Foruma 1 hafta giremedim ve  çok şey birikmiş bol bol yorum yapmak istiyorum fakat uyarı almamak için yazamıyorum :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

8. Kim yaptıysa emeğine sağlık çok başarılı olmuş :cute-milk-bottle-emoticon:

Spoiler

9. Popüler veya olmayan serilere kötü yorum yapan  kullanıcılar,onu bunu beğenmeyen, karakter odaklı olmasından dert yanan, ana karakterin fazla güçlü veya güçsüz  olup,seriyi kötüleyerek yorum yapan ve diğer kullanıcıları da bu animelerden soğutan kişilere 2 çift lafım var.

Size zorla bu serileri izlettirmiyoruz.Beğenmiyorsanız izlemezsiniz.Çok mu profesyonelsiniz kendiniz çizip kendiniz yaparsınız....:get-out-crazy-rabbit-emoticon:

1. Black Angel

Black Angel

Kolay sanıyorlar.Yorum yapmak kolay iş faaliyete geldi mi mırıldanırlar.Herkesin isteğine göre yapmıyorlar bu serileri.Birde konu açıp kötülüyorlar çok sinirimi  bozuyorlar....:get-out-crazy-rabbit-emoticon:

10. Spoiler

tumblr_mhwnoeKP5k1qklm53o1_500.gif

1. Red-King

Red-King

Nice gif ^^

2. Black Angel

Black Angel

Gif denemesi yapıyordum ...:cheer1-onion-head-emoticon:

3. Red-King

Red-King

Şu gülmeyi nasıl yapıyor bu çocuk hala merak ediyorum :D :victory-onion-head-emoticon:

11. Aynen önceki daha iyidi..Şimdiki siteyi kullanması daha zor :/

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.