Jump to content
Türk Anime TV Forum

Black Angel

Üyeler
  • İçerik sayısı

1.609
  • Son ziyaret

• Başarı

50

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Black Angel reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarıl   
    Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmıştır. Beğeni limitinizi güle güle harcayın 
  2. Beğen
    Black Angel reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, 2017 ağustos OVA haberinden sonra bir de bakmışsın ki tarihi belli olmasa da Bungo   
    2017 ağustos OVA haberinden sonra bir de bakmışsın ki tarihi belli olmasa da Bungou Stray Dogs film olacak denilmiş.... OOOOO Süper habeeeeerrrr!!!! 

3. Beğen
    Black Angel reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor   
    Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor. Çünkü OVA da olsa tarihi belli olmasa da BLEACH geliyor. Bleach Colorful adıyla 
  4. Beğen
    Black Angel got a reaction from Saitama1 for bir durum güncellemesi, Şu zamana kadar manga okumadım,anime  izlerken o heyecan gibi o tadı veremeyeceğini   
    Şu zamana kadar manga okumadım,anime  izlerken o heyecan gibi o tadı veremeyeceğini sanırdım fakat yanıldığımı şimdi anlıyorum :) Noblesse animenin mangasını okudukça manga okuma isteği doğdu içime :) Okumayada devam edeceğim sanırım...
  5. Beğen
    Black Angel reacted to Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Anime altyazıları paylaşılmış 2015 önceleri sanırım, buradan =     https://eksisozl   
    Anime altyazıları paylaşılmış 2015 önceleri sanırım, buradan =     https://eksisozluk.com/entry/66145584
  6. Beğen
    Black Angel reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Şimdiye kadar gördüğüm en iyi C.C fanartı *.*   
    Şimdiye kadar gördüğüm en iyi C.C fanartı *.*

7. Beğen
    Black Angel reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Parmak boyutlarında bir Natsu istiyorum. Besleyeceğim gibi çakmak olarak da kullana   
    Parmak boyutlarında bir Natsu istiyorum. Besleyeceğim gibi çakmak olarak da kullanabilirim. Masamın üzerinde oradan oraya koşuşturan parmak Natsu çok tatlı olurdu *.* bir de tilki kulakları ve kuyruğu olan bir chibi Ichigo beslemek isterdim. Anime karakterlerini evcil insan gibi beslemek isteyen ben T-T
  8. Beğen
    Black Angel reacted to Esora for bir durum güncellemesi, Az daha çabalasam rönesans tablosu yaparım Cry T-T ↓ Spoiler   
    Az daha çabalasam rönesans tablosu yaparım Cry T-T ↓

9. Beğen
    Black Angel reacted to Cagla-Sama for bir durum güncellemesi, Profil şarkını nereden bilmiyorum ama tanıdık geldi...    
    Profil şarkını nereden bilmiyorum ama tanıdık geldi... 
  10. Beğen
    Black Angel got a reaction from Adgcnr666 for bir durum güncellemesi, Kim yaptıysa emeğine sağlık çok başarılı olmuş  Spoiler   
    Kim yaptıysa emeğine sağlık çok başarılı olmuş 

11. Beğen
    Black Angel reacted to Darkness İchigo for bir durum güncellemesi, :D anime gereksiz bilgiler hepside bana ait :D    
    :D anime gereksiz bilgiler hepside bana ait :D 

12. Beğen
    Black Angel reacted to Darkness İchigo for bir durum güncellemesi, Walpaper :D   
    Walpaper :D

13. Beğen
    Black Angel reacted to Esora for bir durum güncellemesi,   

14. Beğen
    Black Angel reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Ahahha       
    Ahahha  

15. Beğen
    Black Angel reacted to Esora for bir durum güncellemesi, Bu gün resim kursumun ilk günüydü ... 1 tane yaşlı amca vardı 60-70 yaşlarında bıy   
    Bu gün resim kursumun ilk günüydü ... 1 tane yaşlı amca vardı 60-70 yaşlarında bıyığı bile bembeyaz . Öyle böyle çizmedi süper çizdi bende böm böm baktım . Hoca tonlama hatalarını söyledi adama ... 3 tane de kezban vardı gıcık oldum onlara -.- 
    Ben daha küp çiziom -.-
    Küp çizdirio bana -.-
    Animeciyim ben -.- mangaka olcam diom o ne dio -.-
    Çıldırıns 

16. Beğen
    Black Angel reacted to Esora for bir durum güncellemesi, murrrraaat hanıım .s    
    murrrraaat hanıım .s 
  17. Beğen
    Black Angel reacted to Esora for bir durum güncellemesi, kırmızı kırmızı kırmızı nasısın -*-*-*-*-   
    kırmızı kırmızı kırmızı nasısın -*-*-*-*-
  18. Beğen
    Black Angel reacted to Esora for bir durum güncellemesi, Nası bişiyi haşlıyoduk bilen varmı? .s elma haşlamam lazım tatlı ypçm .s sıcak   
    Nası bişiyi haşlıyoduk bilen varmı? .s elma haşlamam lazım tatlı ypçm .s
    sıcak suda mı bekletioduk *-* öyle mi haşlanıo *-*
    Cry
  19. Beğen
    Black Angel got a reaction from Esora for bir durum güncellemesi, Aynen önceki daha iyidi..Şimdiki siteyi kullanması daha zor :/   
    Aynen önceki daha iyidi..Şimdiki siteyi kullanması daha zor :/
  20. Beğen
    Black Angel got a reaction from Esora for bir durum güncellemesi, Spoiler     

21. Beğen
    Black Angel got a reaction from Kirei for bir durum güncellemesi, Popüler veya olmayan serilere kötü yorum yapan  kullanıcılar,onu bunu beğenmeyen,    
    Popüler veya olmayan serilere kötü yorum yapan  kullanıcılar,onu bunu beğenmeyen, karakter odaklı olmasından dert yanan, ana karakterin fazla güçlü veya güçsüz  olup,seriyi kötüleyerek yorum yapan ve diğer kullanıcıları da bu animelerden soğutan kişilere 2 çift lafım var.
    Size zorla bu serileri izlettirmiyoruz.Beğenmiyorsanız izlemezsiniz.Çok mu profesyonelsiniz kendiniz çizip kendiniz yaparsınız....
  22. Beğen
    Black Angel reacted to Esora for bir durum güncellemesi, Ya çok güzel olmuş sdfsdf 14 şubat ta geçti ama yeni gördüm .s Spoiler   
    Ya çok güzel olmuş sdfsdf 14 şubat ta geçti ama yeni gördüm .s

23. Beğen
    Black Angel got a reaction from Kirei for bir durum güncellemesi, Popüler veya olmayan serilere kötü yorum yapan  kullanıcılar,onu bunu beğenmeyen,    
    Popüler veya olmayan serilere kötü yorum yapan  kullanıcılar,onu bunu beğenmeyen, karakter odaklı olmasından dert yanan, ana karakterin fazla güçlü veya güçsüz  olup,seriyi kötüleyerek yorum yapan ve diğer kullanıcıları da bu animelerden soğutan kişilere 2 çift lafım var.
    Size zorla bu serileri izlettirmiyoruz.Beğenmiyorsanız izlemezsiniz.Çok mu profesyonelsiniz kendiniz çizip kendiniz yaparsınız....
  24. Beğen
    Black Angel reacted to Esora for bir durum güncellemesi, İletiler düzeltilcek mi ya 500 iletim vardı 900 lere geçmişim ben *- *   
    İletiler düzeltilcek mi ya 500 iletim vardı 900 lere geçmişim ben *- *
  25. Beğen
    Black Angel reacted to Esora for bir durum güncellemesi, Az önce moodlar gelmişti şimdi gitmiş bi ben gördüm heralde ._.   
    Az önce moodlar gelmişti şimdi gitmiş bi ben gördüm heralde ._.