Jump to content

orhannnnn

Üyeler
  • İçerik sayısı

89
  • Son ziyareti

orhannnnn hakkında

• Doğum günü 01/01/1993

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1646 profil görütülenme

orhannnnn üyemizin başarıları

1. Annabelle. :ahaaah-onion-head-emoticon:

2. Sinemada en son Kimi no Wa yı izledim.Şu lanet vizeler bitincede Thor ve Justice League yi arka arkaya izleyeceğim.Bitsin artık şu sınavlar
  3. orhannnnn

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

3-gatsu no Lion kesinlikle tavsiye ederim
  4. orhannnnn

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Harikasın Shokugeki No Souma - alice nakiri
  5. stray dogs,natsume ve haikyuu yu merakla bekliyorum özellikle natsumenin o rahatlatıcı havasını çok özledim
  6. orhannnnn

Japonlara Göre En İyi Anime Açılışları

naruto ve durarara da listede olmalıydı daha var ama ilk aklıma gelenler bu ikisiydi
  7. izayayı 1 e koyardım itachiyide kötu olmadıgını düşündüğüm için listeye almazdım
  8. saçmalık kagura ne alaka ayrıca 1. sıradakinin herhangi bir sinir bozuculuğu oldugunuda düşünmüyorum
  9. ülkemizde de gösterime giriyormuş çok sevindim, kesinlikle gideceğim keşke japon seslendirme olsaymış
  10. orhannnnn

( 11 / 10+ ) Big Order (TV)

yorumlar pek olumlu değil myanimelist puanıda çok düşük(5.84) kararsız kaldım başlayıp başlamama konusunda emeği geçenlere teşekkürler
  11. orhannnnn

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

teşekkürler cevap için blade and soul u indiriyorum 1 saati kaldı :)
  12. orhannnnn

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

arkadaşlar mmorpg daha önce hiç oynamadım başlamayı düşünüyorum aion blade & soul arasında kaldım iki oyununda yapımcısı aynı gerçi hangisini tavsiye edersiniz açıkcası blade & soul a daha yakınım tavsiye verirseniz sevinirim
  13. orhannnnn

Yaz Sezonunun En Çok Beklenen Animeleri

güzel seriler var ama özellikle relife en çok dikkatimi çeken anime oldu umarım beklentimi karşılar
  14. orhannnnn

Tales of Zestiria the X

bu tarz animeler çok hoşuma gidiyor , sararsa oyununada bi göz atarım inş beklentilerimi karşılar
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.