Jump to content
Türk Anime TV Forum

UnderminE

Üyeler
  • İçerik sayısı

314
  • Son ziyaret

• Başarı

5

UnderminE kullanıcısının son zaferi 24 Ocak

UnderminE en beğenilen içeriğe sahiptir

6 Takipçiler

UnderminE Hakkında

• Derece
    Girişimci Üye
  • Doğum Günü 05-11-1993

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://lngatari.wordpress.com/

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    https://akumina.wordpress.com/

Güncel Profil Ziyaretleri

5.213 profil görüntüleme
  1. Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri

Pyre Bugün verimli günüm sanırım. Bastion ve Transistor'un yapımcılarından birkaç ay önce çıkmış güzeller güzeli oyun Pyre incelemesi ^_^ >Yazı Linki<
  2. Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri

Daha yazmadım çünkü animeyle ilgili sıkıntılarım var... Ama yazacağım sözüm söz! Bugün kendi yazımı değil ama kardeş blogtan bir yazı getiriyorum. Yazının güzelliğine hayran kaldım, dövüş oyunlarını seven kişiler bu konuyu biliyorlardır zaten. Buyrunuz hoş bir karşılaştırma/inceleme: Bir Noctis Meselesi
  3. LnGatari - Monogatari LN Çeviri

Mayoi Snail 006.2 Lisanslı İngilizce çeviri internete belki düşer dedim ama düşecek gibi durmuyor şimdilik, o yüzden ben kaldığım yerden yola devam.
  4. Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri

Kakegurui - 6-7. Bölüm İncelemesi Uzunca bir aradan sonra 2 parçalı bölümü tek seferde ele aldım. Bol sitemliyim, neden mangadan kopuyorsunuz nedennn >Yazı Linki<
  5. Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri

Kakegurui - 5. Bölüm İncelemesi Yazacak bir şey bulamadım derken yine bir ton şey yazmışım. >Yazı Linki<
  6. Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri

Kakegurui - 4. Bölüm İncelemesi Bu sefer yetiştim \:D/ >Yazı Linki<
  7. Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri

Akşamdan beri 4. bölüme İngilizce altyazı gelmesini bekliyorum, yarın gelecek yazı. Bu sefer Türkçe altyazıdan önce yetiştirmeye planlıyorum teşekkürler ^^
  8. Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri

Kakegurui - 3. Bölüm İncelemesi Düzgün kalitede çıkmayan yabancı sublar yüzünden birkaç gün geç kalıyorum hep :/ 810p sub mu çıkarılır yav. >Yazı Linki<
  9. Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri

Yok ya Yaz Sezonu yazım tamamen alfabetikti, Watching listemi önüme alıp yukarıdan aşağıya yazmıştım :D Kake benim için sürpriz oldu ya. O kadar burun kıvırmama rağmen bu kadar seveceğimi düşünmemiştim. Mangasına da başlamayı düşünüyorum bitince :D
  10. Çok istediğim şu yazıları artık yazabiliyor olmak mutluluk verici :')

11. Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri

Kakegurui - 2. Bölüm İncelemesi >Yazı Linki< Animelere biraz daha ağırlık verdim, ama özellikle Kakegurui'ye yüklendim. Hep yapmak istediğim haftalık anime incelemelerimi Kakegurui'yle başlatıyorum \^o^/
  12. Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri

@Barış D. Baryshx Ya zaten duyduğuma göre manganın sadece ilk bölümü 66 sayfadan falan oluşuyormuş, ben hızlı geçiştirdiler diye düşündüm. Bilmiyorum her şey çok oldu bittiye geldi. Elimizde nasılsa çok bölüm var diye düşünüp takıldılar heralde. Dansöz kızı bolca koymuşlar zaten waifu-bait olarak, ben de kızı önemli bir karakter sanmıştım :D MAPPA'ya güveniyorum ama ya, bekleyelim bakalım. Made in Abyss'i gördüm, afişte de dikkatimi çekmişti. Ama nedense ponçik ponçik karakter göresim yok diye başlamadım. Mazeretim tamamen bundan ibaret ahah Ponçiklik kadromu demon-maid ile doldurayım dedim. Abyss biraz ilerlesin eğer çok olumlu yorum toplarsa göz atarım mutlaka o7
  13. Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri

2017 Yaz Anime Sezonu Sezondan seçtiğim 5-6 yapımın minik incelemelerini yazdım ^_^ >Yazı Linki<
  14. Toplu Clannad incelememi artık yazmak istiyorum ya üfff oruçken olmuyor :(

1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. Asperatus

Asperatus

Hünkür hünkür ağladıydım yav, ey gidi. Ara sıra aklıma gelir, içim cız eder :(

3. UnderminE

UnderminE

Sadece anime olarak değil upuzun görsel romanını, Tomoyo After (anime olan değil) görsel romanını ve Side Stories adlı görsel romanını komple inceleyeceğim. Daha doğrusu animeyle romanı kıyaslayıp sonra da sequel olarak geçen Side Stories'te neler olduğunu anlatacağım. SS'de güzel şeyler vardı misal Nagisa'nın anne babasının nasıl tanıştığı gibi ^_^

4. Perfectum

Perfectum

Baya ayrıntılı olacağu yanisi :imwatchingyoumemeplz:  

15. Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri

Night in the Woods Indie oyun sevenlere taze kan geldi. 20'li yaşların etrafında sudan çıkmış balık gibi hayatta ne yapacağınızı bilmiyorsanız mutlaka dönüp kendinizi atmanız gereken 6-7 saatlik macera NitW. ^_^ >Yazı Linki<