Jump to content

UnderminE

Üyeler
  • İçerik sayısı

352
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

UnderminE kullanıcısının paylaşımları

1. Kakegurui - 6-7. Bölüm İncelemesi Uzunca bir aradan sonra 2 parçalı bölümü tek seferde ele aldım. Bol sitemliyim, neden mangadan kopuyorsunuz nedennn >Yazı Linki<
  2. Kakegurui - 5. Bölüm İncelemesi Yazacak bir şey bulamadım derken yine bir ton şey yazmışım. >Yazı Linki<
  3. Kakegurui - 4. Bölüm İncelemesi Bu sefer yetiştim \:D/ >Yazı Linki<
  4. Akşamdan beri 4. bölüme İngilizce altyazı gelmesini bekliyorum, yarın gelecek yazı. Bu sefer Türkçe altyazıdan önce yetiştirmeye planlıyorum teşekkürler ^^
  5. Kakegurui - 3. Bölüm İncelemesi Düzgün kalitede çıkmayan yabancı sublar yüzünden birkaç gün geç kalıyorum hep :/ 810p sub mu çıkarılır yav. >Yazı Linki<
  6. Yok ya Yaz Sezonu yazım tamamen alfabetikti, Watching listemi önüme alıp yukarıdan aşağıya yazmıştım :D Kake benim için sürpriz oldu ya. O kadar burun kıvırmama rağmen bu kadar seveceğimi düşünmemiştim. Mangasına da başlamayı düşünüyorum bitince :D
  7. Çok istediğim şu yazıları artık yazabiliyor olmak mutluluk verici :')

8. Kakegurui - 2. Bölüm İncelemesi >Yazı Linki< Animelere biraz daha ağırlık verdim, ama özellikle Kakegurui'ye yüklendim. Hep yapmak istediğim haftalık anime incelemelerimi Kakegurui'yle başlatıyorum \^o^/
  9. @Barış D. Baryshx Ya zaten duyduğuma göre manganın sadece ilk bölümü 66 sayfadan falan oluşuyormuş, ben hızlı geçiştirdiler diye düşündüm. Bilmiyorum her şey çok oldu bittiye geldi. Elimizde nasılsa çok bölüm var diye düşünüp takıldılar heralde. Dansöz kızı bolca koymuşlar zaten waifu-bait olarak, ben de kızı önemli bir karakter sanmıştım :D MAPPA'ya güveniyorum ama ya, bekleyelim bakalım. Made in Abyss'i gördüm, afişte de dikkatimi çekmişti. Ama nedense ponçik ponçik karakter göresim yok diye başlamadım. Mazeretim tamamen bundan ibaret ahah Ponçiklik kadromu demon-maid ile doldurayım dedim. Abyss biraz ilerlesin eğer çok olumlu yorum toplarsa göz atarım mutlaka o7
  10. 2017 Yaz Anime Sezonu Sezondan seçtiğim 5-6 yapımın minik incelemelerini yazdım ^_^ >Yazı Linki<
  11. Toplu Clannad incelememi artık yazmak istiyorum ya üfff oruçken olmuyor :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. UnderminE

UnderminE

Sadece anime olarak değil upuzun görsel romanını, Tomoyo After (anime olan değil) görsel romanını ve Side Stories adlı görsel romanını komple inceleyeceğim. Daha doğrusu animeyle romanı kıyaslayıp sonra da sequel olarak geçen Side Stories'te neler olduğunu anlatacağım. SS'de güzel şeyler vardı misal Nagisa'nın anne babasının nasıl tanıştığı gibi ^_^

3. Perfectum

Perfectum

Baya ayrıntılı olacağu yanisi :imwatchingyoumemeplz:  

12. Night in the Woods Indie oyun sevenlere taze kan geldi. 20'li yaşların etrafında sudan çıkmış balık gibi hayatta ne yapacağınızı bilmiyorsanız mutlaka dönüp kendinizi atmanız gereken 6-7 saatlik macera NitW. ^_^ >Yazı Linki<
  13. UnderminE

Visual Novel için çizim partneri

Açıkçası novelty gibi visual novel yapma programlarında belirli kütüphaneler oluyor oradan hazır arkaplan kullanmana izin veriyorlar diye hatırlıyorum, bir göz at istersen.
  14. UnderminE

Visual Novel için çizim partneri

Epey geç gördüm kusura bakmayın >_< Çizim konusunda valla hem benim çok yeteneğim yok, hem de bunu yapmak için pek de VN bilgisine gerek yok. Normal transparan ayakta duran karakterler çizilecek, üstüne birkaç tane de farklı yüz ifadeleri olan halleri eklenecek. Çizimi iyi olan birini bulabilirsen kafi, bu şekilde rica edince insanlar ürkebilir :D Düz karakter çizecek birini arıyor arkadaş özetle. Şunlardan çizecek yani: Edit: Ha arkaplan çizilecekse biraz daha meşakkatli olur orası ayrı :D
  15. O konuda yazıyı yazan arkadaş da hemfikir o yüzden zaten başlığı o şekilde atmış. Pek çok kişi senin gibi düşünüp çoğunlukla almadı zaten. Yine de iyisiyle kötüsüyle bi süre adını duyacağımız bir oyun olacağı garanti :D Yazıda da söylendiği gibi hatalar giderilirse umut var.
  16. For Honor Yakın arkadaşımın kaleminden dumanı tüten For Honor incelemesi \^o^/ Gönül ister ki bizim blogda olsun yazı ama neyse kaptırdık :P >Yazı Linki<
  17. UnderminE

Overlord Light Novel Çevirisi

Furkan ne ara light novel çevirisine girmiş ya bak sen :D Kolay gelsin bakalım
  18. Zaten yaklaşık yarım saat oynadığında bırakamayacak noktaya geliyorsun, bir oturuşta biten tipte oyunlar bunlar :D Başlangıç klasik gidiyor ama oyunda yarım saat içinde öyle bir şey oluyor ki "bu ne ola ki" diye peşinden giderken buluyorsun kendini. %70 diyorsam bir oyuna, oynamasanız da olur demek istiyorumdur :P Bunun yerine Transistor oynansa daha çok aşık olunur, oynayın oynattırın Transistor candır. Sahi ben bi ara onu da yazayım =w=
  19. Oxenfree Amerikan gençlik filmlerinin paralel evren, korku, gerilm ve değişik yeniliklerle süslenmiş halini içeren bu oyunu minik bir şekilde tanıtayım dedim ^_^ >Yazı Linki<
  20. Va-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action Beni kalbimden vuran ve uzun bir süre de favorilerimin tepesinde kalacak olan batı çıkışlı bu oyunu yazdım bugün. İngilizcesi yeterli arkadaşlar eğer karakterlerle bolca konuşmalı oyunları seviyorlarsa alıp mutlaka denesinler ^_^ >Yazı Linki<
  21. Spoiler'lık bir şey demedim ya, sadece bunun ne kadar canon olup olmadığını izah eden bir şey yazdım. Şu zamana kadar çıkan Fate animelerini izlediysen anlarsın zaten muhabbeti.
  22. Yorumumu okusan görürdün :P Neredeyse yarım yıl oluyor SHAFT stüdyosu Fate Extra animesini duyuralı. Bu sene de gelecek zaten. Tahminimce Fate/GO ve Apoc animelerinin bitmelerini bekleyeceklerdir ekmek bölünmesin diye :D Nero benim hatunum lütfen elleşmeyelim :P
  23. Öncelikle Fate/Apoc baya baya paralel evren, yani seriye devam niteliği falan düşünmeyin. Ya da işte diğer bildiğiniz Fate serileriyle bir bağı olacağını düşünmeyin. Kendi çapında bir light novel idi, hazır şu sıralar Fate/GO sayesinde ekmeğini yedikleri için bunun da malesef animesini yapıyorlar. Nitekim Jean D'Arc gibi çok sağlam karakteri var, o yüzden pek şikayetçi değilim. Normal zaman akışında 3. savaştan sonra (yani Kotomine Kirei'nin babası Risei'nin yavaş yavaş ortalara çıktığı) Grail'in ortadan kayboluşunu ele alıyor. Hikaye de 5. savaşla hemen hemen aynı zamanlarda geçecek (yani orijinal FSN). Direk paralel evren yani, sadece Holy Grail savaşı olarak izlemek isteyen varsa izlesin. Ufotable'ın Fate serilerini katletmesinden sıkılmıştım artık, A-1 bari iyi iş çıkarsa. Hoş ondan da umudum yok ama napalım :D ---------------- Ayrıca bunlar yeni çıkan şeyler değil, aksine mezara bile gömülmüş şeyler fakat Fate/GO sağolsun şu an mezara gömülmüş her şeyi diriltme çabasında stüdyolar. Fate GO'nun da animesi var zaten. Benim bu seneki olayım cağnım stüdyocuğum SHAFT'ın yapacağı en mükemmel Saber versiyonunu içeren Fate Extra adaptasyonu olacak <3
  24. Merhabalar! Geçen sene piyasaya sürülen Steins;Gate devam oyunu Steins;Gate 0 geçtiğimiz haftalarda İngilizce patchlenmişti. Kısa sürede oyunu bitirip oyun hakkında minik bir inceleme yazdım. Eğer oyun hakkında sorularınız veya spoiler açlığınız varsa (:P) yazının altına yorum olarak atabilirsiniz ^^ Yazı için >Link<
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.