Jump to content

UnderminE

Üyeler
  • İçerik sayısı

352
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

UnderminE kullanıcısının paylaşımları

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

İzleyecemde bizim Taçe'nin çevirmesini bekliyorum, 1245ha iyi çeviriyor :P

1. Steins;Gate 0 - 6. Bölüm İncelemesi Bu hafta animasyon açısından rezalet bir bölüm olsa da en azından sonunda aksiyona giriş yapıyoruz. >Yazı Linki<
  2. Steins;Gate 0 - 5. Bölüm İncelemesi Yapımcılar "biz geçen sefer biraz fazla karıştırdık, bu hafta soluklansınlar bari" demiş olacaklar ki gerçekten su gibi bölüm oldu. >Yazı Linki<
  3. Steins;Gate 0 - 4. Bölüm İncelemesi Öyle bir çorba ettiler ki bu hafta, normalde VN okuyucuları sessizce anime izleyicilerinin tartışmalarını izleyip gerekli yerlerde düzeltme yapardı; bu hafta VN okuyucuları kafa kafaya verip tam olarak ne olduğunu anlamaya çalışırken animeciler sessizce bekledi. Haftaya hakkımızda hayırlısı. >Yazı Linki<
  4. Steins;Gate 0 - 3. Bölüm İncelemesi Okabe'ye ne oldu acaba? >Yazı Linki<
  5. Steins;Gate 0 - 2. Bölüm İncelemesi Tek bir sesini duymak bile gözlerimizi yaşarttı. Tina mo kinshi... >Yazı Linki<
    1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Okudum bölüm incelemesini, sağolasın. O bilgisayara girilen nickname bana da tuhaf geldiydi, bu ne len Türk soyadı gibi dedim :)

2. UnderminE

UnderminE

Yanlış yazmış pis herifler ya Amadeus'a da Anadeus diyelim o zaman te allahım :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Singularity

Singularity

Kalbime ok saplandı yazıyı Steins gate 0 ı izlemeden okuduğumu anladım.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

3. UnderminE

UnderminE

Haydaaa neyse çok bir kaybın yok daha giriş kısmındayız zaten 1 bölümcük geldi :D

4. Singularity

Singularity

Hayata küstüm artık buraya kadarmış o bölümü izlemeliydim .p

6. Steins;Gate 0 - 1. Bölüm İncelemesi Sonunda aylardır beklediğim gün geldi çattı. Haftalık Steins;Gate 0 bölüm incelemelerini aynı gün içerisinde yapmaya çalışacağım. Bu yazıda şimdilik "ne izlememiz gerekiyor, ne beklememiz gerekiyor, tam olarak hangi noktadayız" tipi soruları yanıtladım. Kafası karışanlar içeri buyursun: >Yazı Linki<
    1. sadece okan
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ginga Eiyuu Densetsu girileceksen, eskiyi izle ;) Gerçi 110 bölüm, sürelerde 26-28 dakikaydı sanırım.

3. UnderminE

UnderminE

Yep kastettiğim eski yapım zaten, katiyyen eskisine dalmadan yenisine girişmek gibi şeyler yapmam animelerde :D

7. 2018 İlkbahar Ayları Üzerine >Yazı Linki< Geleneksel mevsimlik raporumu yazdım. Ace Attorney külliyatının oyun sırasından girdim, Iconoclasts ve Remnants of Naezith gibi oyunlardan çıktım. Ufak tefek birkaç kısa tanıtımdan sonra bahar sezonu animelerini şöyle bir inceledim. Buyrunuz
  8. Evet izlerken yağmur yağıyordu :D Hmm hangisiydi ya Hoshi no Koe ve 5cm'in mangalarını okumamı söylemişti arkadaşım. Hoş yanlış hatırlamıyorsam 5cm'nin mangasında neler olduğunu az çok biliyordum yıllaaar önce.
  9. Ben de eski yapımlarının karakterlerinin daha güçlü olduğunu düşünüyorum, 5cm hep favorim oldu zaten. Hoshi wa Ou Kodomo'yu da izledim aslında ama yazıya dahil etmedim çünkü Place Promised benzeri ara ara yorsa da her şey güzel bağlanıyordu bir şikayetim yoktu. Ayrıca bazı yapımlarının mangasının da okunması gerektiğini söyledi bir arkadaşım, daha iyi oturuyormuş hikayeler. Renklendirme ve çekim açısından ben Kotonoha no Niwa'yı daha bir üste koyar oldum yalnız. Çok etkilendim ondan, yakın-uzak odaklanmalarını sanki gerçekten milimetrik kamera çekimiyle o an orada yapıyormuş hissi verdi muazzamdı.
  10. Shinkai Makoto ve Kimi no Na wa. >Yazı Linki< Shinkai Makoto'yu acayip severim ama son filmiyle beni biraz kızdırdı.
  11. Ace Attorney 5: Dual Destinies Ace Attorney külliyatının 3DS'e geçmesiyle bambaşka bir gidişat almasını sağlayan bu canım oyunu elden geçirdim. İlk yarısı tanıtım, ikinci yarısı tamamen spoiler. Oyun IOS ve Play Store'da da bulunuyor, meraklısına. >Yazı Linki<
    2. UnderminE

UnderminE

Ya bu oyunu yıllardır bana oynatmak isteyen birisi için yazdım ikinci yarısını. Kendisi şu sıralar internetsiz ve uzaklarda, o gelince bol bol okusun diye chapter chapter izlenimlerimi yazdım. İnceleme aslen o yazının yarısı kadar, ikinci yarısı tamamen izlenim :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bahasuke değil mi

4. UnderminE
  12. ~~

2. Red-King

Red-King

İncelemeleriniz de kişisel görüşlerinizi çok iyi aktarmışsınız, bilgi verici ve okunaklı durmuş, başından sonuna kadar okudum. Benim de naçizane görüşüm bu yıl dediğiniz gibi cidden monogatari yılıydı. Owarimonogatari ve Kizumonogatari serinin tam olarak bir zincir gibi bağlandığı noktalardandı. Ayrıca kiss-shot acerola-orion heart-under-blade'in benim kanımca yeri ayrıdır. Onu gerçekten, tam olarak aktif bir vampir olarak görmek açıkçası daha fazla sempati duymamı sağladı. Ellerinize sağlık.

3. Singularity

Singularity

Bu blogtaki incelemeler hep düzgün ve hoşuma gidiyor anlatım tarzınız çok iyi ve insanı sıkmıyor benim gibi okurken uykusu gelen insan bile okuma alışkanlığı elde etti :D nice başarılı yazılara 

4. UnderminE

UnderminE

Barış'tan toplu papara mı yedim derken ne güzel yorumlarla karşılaştım >_<

@Kirei Aslında o iki yapım hakkında yazmak istediğim çok şey vardı ama spoiler vermemek için çok zor tuttum kendimi. Hedefimde hep tek tek karakterlerin nasıl gelişimler gösterdiğini ve anime boyunca kendilerince yaptıkları göndermeleri anlatmak istediğim bir yazı yazmak var. Arkadaşlarıma uzun uzun anlata anlata kafalarını şişirdim, artık hepsini bir yazıya toplamanın vakti geldi. Bu seri bunu hak ediyor <3

@Singularity Ya böyle yorumlar görmeyi hiç beklemiyordum kendime hatırlatma yapayım dediydim, ne güzel şeyler yazmışsınız <3 Umarım sevdiğiniz şeyler hakkında daha çok yazma fırsatım olur, çok seviniyorum insanların okuduğu uzun yazılardan keyif almasına; hele özellikle ben yazıyorsam!

13. 2017 Kış Ayları Üzerine Sonbahar mevsimini üstteki yazılar sağolsun pas geçip düz Kış mevsimine çevirdim yazıyı. Havalar buz zaten, aman üşütmeyin <3 Bu yazımda Danganronpa'ya genişçe değindim, Ultra Despair Girls'ten de bahsettim. Biraz Lisa: The Painful, oradan biraz Kizumonogatari/Owarimonogatari derken bu sezon favori animem olan Net-juu no Susume'yi de ele aldım. Ufaktan da kış anime sezonunda nelere göz atacağımı kısaca özetledim. Ben bu tip ortaya karışık yazıları çok severim, umarım bu tip yazan bloggerlar artar. >_< >Yazı Linki<
  14. Pyre Bugün verimli günüm sanırım. Bastion ve Transistor'un yapımcılarından birkaç ay önce çıkmış güzeller güzeli oyun Pyre incelemesi ^_^ >Yazı Linki<
  15. Daha yazmadım çünkü animeyle ilgili sıkıntılarım var... Ama yazacağım sözüm söz! Bugün kendi yazımı değil ama kardeş blogtan bir yazı getiriyorum. Yazının güzelliğine hayran kaldım, dövüş oyunlarını seven kişiler bu konuyu biliyorlardır zaten. Buyrunuz hoş bir karşılaştırma/inceleme: Bir Noctis Meselesi
  16. UnderminE

LnGatari - Monogatari LN Çeviri

Mayoi Snail 006.2 Lisanslı İngilizce çeviri internete belki düşer dedim ama düşecek gibi durmuyor şimdilik, o yüzden ben kaldığım yerden yola devam.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.