Jump to content

UnderminE

Üyeler
  • İçerik sayısı

352
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

UnderminE kullanıcısının son zaferi 28 Haziran 2022

UnderminE en beğenilen içeriğe sahiptir

UnderminE hakkında

• Doğum günü 11/05/1993

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://lngatari.wordpress.com/

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    https://akumina.wordpress.com/

Son profil ziyaretçileri

19127 profil görütülenme

UnderminE üyemizin başarıları

1. OMORI Geçenlerde bitirdiğim şu sıralar konsola çıkışı ve Hololive iş birliği sebebiyle tekrar gündem olan Omori'yi inceledim. > Yazı Linki <
  2. DAI GYAKUTEN SAIBAN - THE ACE ATTORNEY CHRONICLES Sonunda hakkını vererek bir şey oynayabildim. Steam yaz indirimlerindeyken katiyyen kaçırmamanız gereken duology DGS'yi inceledim. > Yazı Linki <
  3. The House in Fata Morgana İşlerim bittiği gibi visual novellarıma geri döndüm. Backlogumda bir sürü vn birikti, Fata Morgana bunlardan ilkiydi. Trajedi konusunda bir başyapıt, yine de bir Umineko değil. > Yazı Linki <
    1. Gallardo

Gallardo

Seriye başlamayı düşünüyordum. Oldukça faydalı bir yazı.

4. Higurashi no Naku Koro ni Gou Neredeyse 1 sene sonra beni mezarımdan çıkaran şey tabii ki Higurashi oldu. Higurashi Gou nedir, nereden çıkmıştır bunu irdeledim. > Yazı Linki <
  5. AI: The Somnium Files  Yılın en iyi oyunlarından biri olduğunu düşündüğüm AI: The Somnium Files incelemesi. Şaka maka her ay bir yazı çıkarır oldum iyi oyun yaptı bu yıl. >Yazı Linki<
  6. Ciconia no Naku Koro ni - When They Cry Serileri  Higurashi, Umineko ve taze çıkmış devam oyunu Ciconia hakkında kapsamlı bir yazı. >Yazı Linki<
  7. Ben Kabukichou'yu bıraktım, Pet ne yazık ki bir sonraki sezona ertelendi. NGL ve MnJ şahane ilerliyor. Farklı bir şey istersen Beastars sezonda favorim.
    1. Gallardo

Gallardo

Pet'in sırf çizimlerine bakınca bile boş bir anime olma ihtimali bence imkansıza yakın + şöyle bir benzerlik var:

Spoiler

Spoiler

2. UnderminE

UnderminE

Gördüm gördüm ama mangasının akıbeti beni biraz korkutuyor. Umarım içinden güzel bir gem çıkarırlar, PV'de de çok elle tutulur bir şey olmayınca müzikten başka...

8. 2019 Sonbahar Sezonu Hakkında  Sezon başlayalı epey oldu ama ufaktan tanıtayım dedim. >Yazı Linki<
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.