Jump to content
Türk Anime TV Forum

UnderminE

Üyeler
  • İçerik sayısı

330
  • Son ziyaret

• Başarı

9

UnderminE kullanıcısının paylaşımları

1. UnderminE

Akumina \(>ヮ<)/ - VN - Oyun - Anime İncelemeleri

Steins;Gate 0 - 11. Bölüm İncelemesi Yeniden başlayalım o zaman. >Yazı Linki<
  2. Merhabalar! Ben ve arkadaşımın MyAnimeList üzerinden destansı sezon incelemeleri yapmaktan bıkması üzerine açılan bu blogu 3 yıldır bir şekilde ayakta tutmayı başardık. Mevsimlik değerlendirmeler, oynadığımız visual novel (görsel roman) tanıtımları, firma tanıtımları ve oyun incelemeleri yapıyoruz. Benim yazılarım genellikle animesi ses getiren visual noveller üzerine oluyor (Steins;Gate, Little Busters, Clannad vs). Animeleriyle karşılaştırmalarını yapıp, animede yer almayan detayları yazıyorum. Ayrıca Love Live oyun rehberi, Life is Strange teorileri gibi klasman dışı şeyler de yazıyorum. Arkadaşımın yelpazesi daha geniş; Japonca VN'ler, LN'ler, yurtdışından takvim, figür, poster vb satın alma ve fazlası hakkında saatlerce yazabilir ^_^ Blog Linkimiz: https://akumina.wordpress.com/
  3. UnderminE

Steins;Gate 0 - 9. Bölüm İncelemesi Kurisu tuttu o zaman her yeri hayalet Kurisu'yla donatalım! >Yazı Linki<
    1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Yazını okudum, eline sağlık, yeni bir beta mı geliyor acaba 🙂

2. UnderminE

UnderminE

Çok değişikik olacağını sanmam sayılar yakın ama tam olarak ne değişti henüz kestiremiyoruz 😄

4. UnderminE

Steins;Gate 0 - 8. Bölüm İncelemesi Ağlamaktan helak oldum. >Yazı Linki<
  5. UnderminE

Steins;Gate 0 - 7. Bölüm İncelemesi Ay bu hafta buraya atmayı unutmuşum. >Yazı Linki<
    1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

İzleyecemde bizim Taçe'nin çevirmesini bekliyorum, 1245ha iyi çeviriyor :P

6. UnderminE

Steins;Gate 0 - 6. Bölüm İncelemesi Bu hafta animasyon açısından rezalet bir bölüm olsa da en azından sonunda aksiyona giriş yapıyoruz. >Yazı Linki<
  7. UnderminE

Steins;Gate 0 - 5. Bölüm İncelemesi Yapımcılar "biz geçen sefer biraz fazla karıştırdık, bu hafta soluklansınlar bari" demiş olacaklar ki gerçekten su gibi bölüm oldu. >Yazı Linki<
  8. UnderminE

Steins;Gate 0 - 4. Bölüm İncelemesi Öyle bir çorba ettiler ki bu hafta, normalde VN okuyucuları sessizce anime izleyicilerinin tartışmalarını izleyip gerekli yerlerde düzeltme yapardı; bu hafta VN okuyucuları kafa kafaya verip tam olarak ne olduğunu anlamaya çalışırken animeciler sessizce bekledi. Haftaya hakkımızda hayırlısı. >Yazı Linki<
  9. UnderminE

Steins;Gate 0 - 3. Bölüm İncelemesi Okabe'ye ne oldu acaba? >Yazı Linki<
  10. UnderminE

Steins;Gate 0 - 2. Bölüm İncelemesi Tek bir sesini duymak bile gözlerimizi yaşarttı. Tina mo kinshi... >Yazı Linki<
    1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Okudum bölüm incelemesini, sağolasın. O bilgisayara girilen nickname bana da tuhaf geldiydi, bu ne len Türk soyadı gibi dedim :)

2. UnderminE

UnderminE

Yanlış yazmış pis herifler ya Amadeus'a da Anadeus diyelim o zaman te allahım :D

1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. Singularity

Singularity

Kalbime ok saplandı yazıyı Steins gate 0 ı izlemeden okuduğumu anladım.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

3. UnderminE

UnderminE

Haydaaa neyse çok bir kaybın yok daha giriş kısmındayız zaten 1 bölümcük geldi :D

4. Singularity

Singularity

Hayata küstüm artık buraya kadarmış o bölümü izlemeliydim .p

11. UnderminE

Steins;Gate 0 - 1. Bölüm İncelemesi Sonunda aylardır beklediğim gün geldi çattı. Haftalık Steins;Gate 0 bölüm incelemelerini aynı gün içerisinde yapmaya çalışacağım. Bu yazıda şimdilik "ne izlememiz gerekiyor, ne beklememiz gerekiyor, tam olarak hangi noktadayız" tipi soruları yanıtladım. Kafası karışanlar içeri buyursun: >Yazı Linki<
    1. sadece okan
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ginga Eiyuu Densetsu girileceksen, eskiyi izle ;) Gerçi 110 bölüm, sürelerde 26-28 dakikaydı sanırım.

3. UnderminE

UnderminE

Yep kastettiğim eski yapım zaten, katiyyen eskisine dalmadan yenisine girişmek gibi şeyler yapmam animelerde :D

12. UnderminE

2018 İlkbahar Ayları Üzerine >Yazı Linki< Geleneksel mevsimlik raporumu yazdım. Ace Attorney külliyatının oyun sırasından girdim, Iconoclasts ve Remnants of Naezith gibi oyunlardan çıktım. Ufak tefek birkaç kısa tanıtımdan sonra bahar sezonu animelerini şöyle bir inceledim. Buyrunuz
  13. UnderminE

Evet izlerken yağmur yağıyordu :D Hmm hangisiydi ya Hoshi no Koe ve 5cm'in mangalarını okumamı söylemişti arkadaşım. Hoş yanlış hatırlamıyorsam 5cm'nin mangasında neler olduğunu az çok biliyordum yıllaaar önce.
  14. UnderminE

Ben de eski yapımlarının karakterlerinin daha güçlü olduğunu düşünüyorum, 5cm hep favorim oldu zaten. Hoshi wa Ou Kodomo'yu da izledim aslında ama yazıya dahil etmedim çünkü Place Promised benzeri ara ara yorsa da her şey güzel bağlanıyordu bir şikayetim yoktu. Ayrıca bazı yapımlarının mangasının da okunması gerektiğini söyledi bir arkadaşım, daha iyi oturuyormuş hikayeler. Renklendirme ve çekim açısından ben Kotonoha no Niwa'yı daha bir üste koyar oldum yalnız. Çok etkilendim ondan, yakın-uzak odaklanmalarını sanki gerçekten milimetrik kamera çekimiyle o an orada yapıyormuş hissi verdi muazzamdı.