Jump to content
Türk Anime TV Forum

UnderminE

Üyeler
  • İçerik sayısı

322
  • Son ziyaret

• Başarı

9

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    UnderminE got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, 19 Nisan   
    19 Nisan
  2. Beğen
    UnderminE got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi, 12 Nisan Steins;Gate 0   
    12 Nisan Steins;Gate 0
  3. Beğen
    UnderminE got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi, 12 Nisan Steins;Gate 0   
    12 Nisan Steins;Gate 0
  4. Beğen
    UnderminE got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, 7 Mart   
    7 Mart
  5. Beğen
    UnderminE got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, 7 Mart   
    7 Mart
  6. Beğen
    UnderminE got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, ~~   
    ~~
  7. Beğen
    UnderminE got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, ~~   
    ~~
  8. Beğen
    UnderminE reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Uzun saçlı Rem:      
    Uzun saçlı Rem: 

9. Beğen
    UnderminE got a reaction from Esora for bir durum güncellemesi, LG G5 reklamında Hatsune Miku'nun Polka'sını kullanmışlar, 2010 yılına geri dönmüş ka   
    LG G5 reklamında Hatsune Miku'nun Polka'sını kullanmışlar, 2010 yılına geri dönmüş kadar olduk :D

10. Beğen
    UnderminE got a reaction from Esora for bir durum güncellemesi, LG G5 reklamında Hatsune Miku'nun Polka'sını kullanmışlar, 2010 yılına geri dönmüş ka   
    LG G5 reklamında Hatsune Miku'nun Polka'sını kullanmışlar, 2010 yılına geri dönmüş kadar olduk :D

11. Beğen
    UnderminE got a reaction from RedSingOra for bir durum güncellemesi, Ouran High School 2. sezonu doğrulanmış sanırım. HIKARU <3   
    Ouran High School 2. sezonu doğrulanmış sanırım. HIKARU <3
  12. Beğen
    UnderminE got a reaction from Yuki-chan for bir durum güncellemesi, Çalışamıyorum   
    Çalışamıyorum
  13. Beğen
    UnderminE reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, YGS'ye girenlere başarılar. (Yıla bakıyor, 3 sene önce forumda başka birinin paylaştı   
    YGS'ye girenlere başarılar. (Yıla bakıyor, 3 sene önce forumda başka birinin paylaştığı bu cümleye teşekkürler diye cevap verdiğini hatırlıyor. Zaman ne hızlı geçiyor be...)
  14. Beğen
    UnderminE got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Monogatari çevirmeye devam etmek istiyorum ama Kpss kitapları bakışlarıynan yiyor ben   
    Monogatari çevirmeye devam etmek istiyorum ama Kpss kitapları bakışlarıynan yiyor beni eyoo