Jump to content

MazosistErgen

Üyeler
  • İçerik sayısı

110
  • Son ziyareti

MazosistErgen hakkında

• Doğum günü 02/19/1995

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2445 profil görütülenme

MazosistErgen üyemizin başarıları

1. MazosistErgen

Josei serilerinde neden az kadın var ?

İlk başta Josei tanımına bakalım: Genellikle kadınlar tarafından çizilen ve hedef kitlesi yetişkin kadınlar olan tür. Benim izlediğim bazı seriler; Usagi Drop, Chihayafuru, Sakamichi Apollon çok izlememişim ama bu 3 animeden yola çıkarak fikir yürütmek gerekirse hedef kitlesine yönelik ilham verici bir içerik çıkarmaya çalışıyor. Benim açımdan bakarsak bu izlediğim animeler arasında senin söylediğin gibi kadınlar az ya da güçsüz değil.
  2. MazosistErgen

naruto izleme sırası

Naruto movieleri izleyebilirsin Boruto'nun tek moviesi ondanda spoiler alırsın.
  3. MazosistErgen

( 25 / 24+ ) Bakuretsu Tenshi

sinsine hafiften başladım kolay gelsin diyerek haftada 1'e bile razıyım :)
  4. MazosistErgen

( 25 / 24+ ) Bakuretsu Tenshi

Konu ilgimi çekti şahsen ben heyecanla bekliyorum bu seriyi. Çevirecek arkadaşa kolaylıklar diliyorum
  5. Benim anlamadığım konu niye çekiliş 15-20 gün sürdügü ?
  6. Öncelikle merhaba forumda yazın takılmışlıgım var ama üniversiteye başlayınca ilk sene tabi Kyk filan ilgilenemedim forumla demem oki artık burada olmaya calışıcam bakalım Kyk'nın wifiden anca forumda takilabilirim saten. Adım selçuk ağır code geass hayraniyim 20 yaşım ve amasyada okuyorum şimdilik .p
  7. Kaç yaşındadır sen ?? Bu soru böyle mi sorulur d....k? Neyse espri bi yana annesine bağlı valla .d bazen hiç izlemiyorum bazen 24 bölümlük seri bitiriyok .d.d
  8. MazosistErgen

Anime mi, Manga mı?

Türkiye de genel satışı olsa manga ama PC başında okunmuyo hacı ben okuyamiyorum mesela o yüzden anime
  9. MazosistErgen

Bu Animeyi İzledin mi?

ding ding seikai :D :D Alttakide izlemiştir ya Shingeki :D
  10. MazosistErgen

Merhaba ^-^

Hoşbuldun
  11. MazosistErgen

( 13 / 13) K: Return of Kings

Gelsede izlesek artık ;))
  12. MazosistErgen

Bu Animeyi İzledin mi?

tabiki izledim :) Alttaki üye Charlotte izlemiştir
  13. GidiyoMmMm ben yAAA

14. Tamamen benim aptallığımdan böyle oldu ya bazen uykusuzluktan dikkat eksikliği yaşıyorum sanırım. Ben sandım ki sen SAO hakkındaki yorumuma laf söylüyorsun o konuda k.bakma :) İnori konusunda fazla pohpohladığım doğru olabilir o konudada haklısın :) Dipnot: :desperate2-onion-head-emoticon:
  15. MazosistErgen

Çalışmalarım Karma

OMG.!! bide C.C. ile beraber Masaüstü yaptım ellerine sağlık :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.