Jump to content

.:Kanema:.

Üyeler
  • İçerik sayısı

120
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, Uyarı: Uzun bir yazı, Emre Aydın dinleyenler için.   
    Uyarı: Uzun bir yazı, Emre Aydın dinleyenler için.

2. Beğen
    .:Kanema:. got a reaction from JunEzSe KJ for bir durum güncellemesi, Omo!! Profil şarkına bayıldım   
    Omo!! Profil şarkına bayıldım 
  3. Beğen
    .:Kanema:. got a reaction from Cagla-Sama for bir durum güncellemesi, Profil şarkın çok yakışmış sayfana *^* Pek İngilizce şarkı sevmem ama bunu sevdim şim   
    Profil şarkın çok yakışmış sayfana *^* Pek İngilizce şarkı sevmem ama bunu sevdim şimdi 
  4. Beğen
    .:Kanema:. reacted to ayanatsume for bir durum güncellemesi, Bu ost'u dizledin mi ? Tarzı Kill me Heal Me nin ost'ununkine çok benziyor seversin b   
    Bu ost'u dizledin mi ? Tarzı Kill me Heal Me nin ost'ununkine çok benziyor seversin bence :D Bu arada dizisi de çok güzeldir

5. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Luluna for bir durum güncellemesi, Pazartesi sabahı dans ederek haftaya başlama şarkım :D yey :   
    Pazartesi sabahı dans ederek haftaya başlama şarkım :D yey : 

6. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Misafir for bir durum güncellemesi, 3 chapter manga çevirelim dedik bitireli 2 saat oldu hala uyumadım sorunlu muyum acab   
    3 chapter manga çevirelim dedik bitireli 2 saat oldu hala uyumadım sorunlu muyum acaba .-.
  7. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Cagla-Sama for bir durum güncellemesi, Avatarına bakarken gözlerim şaşı olacak yakında Şarkı çok kawaii   
    Avatarına bakarken gözlerim şaşı olacak yakında 
    Şarkı çok kawaii 
  8. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Witch for bir durum güncellemesi, Albümdeki 6 şarkının birden çıktığı ilk günden listelerde ilk 10'a girmesi... :')   
    Albümdeki 6 şarkının birden çıktığı ilk günden listelerde ilk 10'a girmesi... :')
  9. Beğen
    .:Kanema:. reacted to ErenJeager for bir durum güncellemesi, En sevdiğim kapanış müziğinide profil şarkısı yaptım mutluyum :D   
    En sevdiğim kapanış müziğinide profil şarkısı yaptım mutluyum :D
  10. Beğen
    .:Kanema:. reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Artık Re:Zero'yu dönemin birincisi ilan etme vaktimiz gelmiştir. Mushoku Tensei ya da   
    Artık Re:Zero'yu dönemin birincisi ilan etme vaktimiz gelmiştir. Mushoku Tensei ya da Hakomari'nin animesi çıkana kadar da top 10 listemde birinci sırada olacak. 
  11. Beğen
    .:Kanema:. reacted to ayanatsume for bir durum güncellemesi, Ya bu okul beni bitirecek, ya da ben onu. (Okul onu bitirdi.) :(   
    Ya bu okul beni bitirecek, ya da ben onu. (Okul onu bitirdi.) :(
  12. Beğen
    .:Kanema:. got a reaction from JunEzSe KJ for bir durum güncellemesi, Ezgi-chan *^* uzun zamandır yoktum (sadece 8 aycık sjsjdhf) unutmadın inşallah beni ?   
    Ezgi-chan *^* uzun zamandır yoktum (sadece 8 aycık sjsjdhf) unutmadın inşallah beni ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.