Jump to content

青い FAIA

Üyeler
  • İçerik sayısı

59
  • Son ziyareti

青い FAIA hakkında

• Doğum günü 10/29/1989

Profil Bilgileri

青い FAIA üyemizin başarıları

1. 青い FAIA

Captain Tsubasa J RAW

Eski ama şuan çıkan bazı abidik gübidik serilerden 1milyon kat daha iyi.Hiç olmazsa Türkiye'de yarısı yayınlanıp bırakılmış bir animenin yayınlanmamış sezonları var.
  2. Anime ile çizik filmi karıştırıyormusun kardeş?
  3. Keşke çevrilmeye devam etse. Coverdaki 29.chapterdaki gri saçlı eleman kimmiş.
  4. 青い FAIA

Ikkitousen:Dragon Destiny

İzle izle gözün doysun. :P
  5. 青い FAIA

Ikkitousen:Xtreme Xecutor

Ikkitousen Ikkitousen Dragon Destiny Ikkitousen Great Guardion Ikkitousen Xtreme Xecuter sırası bu basamağa göre.
  6. Torrentleri sapasağlam varken sanmıyorum birinin gelip direk linkin nazını çekeceğini.Gene de teşekkürler.
  7. 青い FAIA

En iyi anime soundtrack hangisi?

Fairy Tail in ostları en iyisi.Ödül bile almış.Hangi animenin ödüllü ostu var ki başka. (Efekt:heh!) Fairy Tail VOL.3 - Sannin no Doragon sureia Fairy Tail VOL.2 - Kurogane
  8. İlginç bir anime gibi.TR altyazılarıda bitmiş.Teşekkürler.
  9. Mangayı oku.O filler en az Muramasa filleri kadar sürer.
  10. Bleach şu an fillerde sürünüyor halen Bleach mi diyonuz.Bırakın Pirinci :D
  11. Esinti;senin yazını okuyacam diye gözlerim sharingan gibi kızarıyordu.Ama konuya bakıp diyebilirim ki o kadar anime varki her türden,gerek yok.Olanların hepsini izledim mi de kalkışayım. :) Topu topu 85 tane izledim.
  12. 青い FAIA

( 13 / 13 ) Asura Cryin'

Sağol.Resim linki çökmüş.
  13. 青い FAIA

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

sevdiğim türler olcak ilk başta.Sonrada romantizm,yaoi,shoujo fln o tür gereksiz şeyler yoksa izlerim.
  14. 青い FAIA

( 13 / 13 ) Gakuen Heaven

Sevmediğim türleri içeriyor.Çeviriye teşekkür eder,bu serinin olduğu sayfadan kaçarım. :D
  15. 青い FAIA

Ikkitousen

animeshowtime çevirdi tamamen.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.