Jump to content

Katashi

Üyeler
  • İçerik sayısı

34
  • Son ziyareti

2 Takipçi

Katashi hakkında

• Doğum günü 08/25/2000

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    Http://feyzullahakyuz.blogspot.com

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Sekai :D

Son profil ziyaretçileri

1337 profil görütülenme

Katashi üyemizin başarıları

Hakkında

Buradan Hayatım hakkında

Dikkat :Biraz size tuhaf gelebilir ama 3.kişi ağızıyla yazılmıştır.Ve ciddi bir yazı biçiminde yazılmıştır.

Bilgisayar ve Bilişim hakkında uzman bir bilgiye sahip olan bir kişidir.Bilişim konusunda o kadar uzmanlaşmıştır ki ortaokul hayatında bile bilişim öğretmenini aratmamıştır.

Hayatı

2000 yılında Eskişehir'de 4 katlı bir evin 2.katında doğmuştur.Babasının iş hayatı sebebiyle sürekli olarak ayrı kalması onu az da olsa etkilemiştir.

Bilgisayarla Tanışma

2006 yılında Teyzesi tarafından alınan bilgisayar onu derinden etkilemiştir.Fakat bu kadarıyla yetinmemiş.

Aradan 2-3 yıl geçtikten sonra kendi evine de bir bilgisayar almaya karar vermiştir.Fakat o zamanlar çok gelişmemiş bir yapıya sahip olan bilgisayarlar ile sadece 2D lik bir mini oyunlara sahip olmaktadır.Dolaylı olarak bilgisayar oyunları ile fazla bilgisine sahip olmamakla birlikte sadece eğitici Dini çizgi filmler ile yetinmektedir.Aradan 2 yıl kadar geçtikten sonra gittiği bir İnternet kafedeki bir 3D oyun [Grand Theft Auto :Vice City] onu bilgisayar ve bilişim hayatına belki küçük bir adım attırmakta yardımcı olmuştu.

VB.NET ve Program Kodlama

2012 yılında evine internet gelmesiyle program kodlamayı hep merak konusu etmekteydi.Biraz araştırmadan sonra VB.NET adlı sistemin ona kolay geldiğini düşündu ve program kodlamaya başladı.İlk programının adı "Speed Browser" adında bir İnternet tarayıcısıydı.Bu yaptığı programı henüz orta 1 de iken okula getirdiğinde o kadar büyük bir ilgi ile karşılaştığını kendi bile düşünememişti.Herkes ona nasıl yaptığını sorup durmaktaydı.Öğretmenleri de dahil.

Hackerlik

Aradan 2 yıl daha geçince bilgisayar programcılığı kendini aşmış ve çok büyük bir CODE yazıcı haline gelmişti.Hatta bu iş o kadar büyümüştüki bir ülkenin SCHOOL adındaki GOV lu domainli siteyi hackleyip ana sayfasına "HACKED BY BARBAROS" yazısını altın harflerle yazdırdı.Arka planda çalan Mehter Marşı ona eşlik ediyordu.

Hoşlandığım şeyler:

1-anime izlemek

2-anime izlemek

3-anime iz.. şaka şaka manga okumak

4-PC coderlik

5-Basketbol

*Genelde yanlızımdır. Yalnız.Yalnız derken şöyle diyim kendime doğru bir arkadaş hala seçemedim yaşım 16 oldu hala beni takan yok :D& :D; :D& :D; daha doğrusu hala otaku samimi bir arkadaşım olmadı.Ayrıca hemen etkilenen ve örnek alan bir insanım kötü bir otaku arkadaşım olursa onun gibi olmaktan korkuyorum.

*Sürekli konuşmak veya başkalarına ders vermeyi severim.[Hayat dersi değil tabiki pc de iş düşünce]

+kanka sen face patlatıyor muşsun doğru mu ?

-doğru mu bilmemde facebook ile işim olmaz.

+site patlatıyon ama

-aynı şey mi

+iyi tamam tamam wifi kırıcının linkini at bari

-al .... bidada sorma

+eyw

Bunun gibi diyaloglara sık karşılaşırım.

En sevdiğim anime : One Piece

[beni sevdiyseniz arkadaş olarak ekliyebilirsiniz]

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.