Jump to content

TaroMisaki

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

TaroMisaki kullanıcısının paylaşımları

1. Gerçekten zevkle izlediğim ve en sevdiğim anime idi. Keşke hiç bitmese ama nafile...
  2. TaroMisaki

Hitokiri Battousai

Shihouin Yoruichi ♥♥♥ Çok fazla anime izlemeyen biri olarak şunu söylemek istiyorum ki hayatımda ilk defa bir anime karakterine aşık olmuştum o gün. Hayranlıkla sürekli onun sahnelerini bekler ve bir kez daha görünmesini bekler olmuştum. Dershaneden eve koşarak geliyor ve hemen Bleach izliyordum, her bölüm sonu '' Yinemi yok Yoruichi-sama '' der olmuştum. Soracaksınız '' Neyine aşık oldun la bunun ''. Elbette kendine has hoş bir güzelliği var ve yanı sıra o kişiliğini her zaman beğenmişimdir. O kılıç kullanmayışı, o shunpo'lar ve diğer teknikleri biraz da kendi kişiliğimi anımsatıyordu bana, bu yüzden sürekli onun yeri kalbimde farklı bir şekilde mühürlenecek. ♥♥♥ Not : Ayrı zamanda League Of Legends oyununun karakterlerinden biri olan Akali, Yoruichi-sama'dan etkilenerek yapıldığını düşünmekteyim ve o yüzden Akali'yi de ayrı severim. :P
  3. Merhaba abiler arkadaşlar ben Umut 14 yaşındayım ve en sevdiğim anime Hungry Heart : Wild Striker umarım aranızda hoş karşılanırım :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.