Jump to content

Cagla-Sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

828
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Cagla-Sama reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Dünya iyice kötüye doğru gidiyor. Biz ne kadar kendimizi oyalasak da öyle. Nesil bozu   
    Dünya iyice kötüye doğru gidiyor. Biz ne kadar kendimizi oyalasak da öyle. Nesil bozuluyor, insanlar psikopatlaşıyor ona buna zarar veriyor ya da kendine zarar veriyor. Hırs önplana çıkıyor.  Herkes açgözlü olmuş. Kimse birbiriyle iletişim kurmuyor herkes kendini kapatıyor ya da sanal aleme giriyor. Bunların dışında çocuklara tecavüz ediliyor, insanlar pazarlanıyor satılıyor. Her yer beton yığını olmuş. Takım elbiseli insanlar ordan oraya  koşturuyor  tek dertleri iki kuruş maaş almak. Zaten emekli olana kadar perti  çıkacak muhtemelen 5-10 yıl sonra ölecek.Mutsuz et torbası sayısı artıyor ama yine  mutlu olmaya çalışıyoruz gerçekleri görebiliyoruz ama oyalıyoruz kendimizi, birbirimizi.
  2. Beğen
    Cagla-Sama got a reaction from NeferpitouChan for bir durum güncellemesi,   
  3. Beğen
    Cagla-Sama reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Herkesin bir derdi var benimkiyse kitaplarda kaybolmak.   
    Herkesin bir derdi var benimkiyse kitaplarda kaybolmak.
  4. Beğen
    Cagla-Sama reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, az gta V takılayım özledim motorumu fıstık yeşili modifiyeli motorum :D   
    az gta V takılayım özledim motorumu fıstık yeşili modifiyeli motorum :D
  5. Beğen
    Cagla-Sama reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, Neden her yerde kissxsis karşıma çıkıyor :D Yoksa bu bir işaret mi ? Tövbe tövbe böyl   
    Neden her yerde kissxsis karşıma çıkıyor :D Yoksa bu bir işaret mi ? Tövbe tövbe böyle işaret olmaz ki yav :D
  6. Beğen
    Cagla-Sama reacted to Barış for bir durum güncellemesi, bitmez diyordumda hakkaten gerçekmiş. aynı darbeyi ilk başta ciddiye almayıp sonradan   
    bitmez diyordumda hakkaten gerçekmiş. aynı darbeyi ilk başta ciddiye almayıp sonradan olayın ciddiyetinin farkına varışım gibi. ya bu shounen jump'dakiler serinin durumunu bilmiyorlar mı. daha tonla anlatılması gereken şey var burda seri mi biter? madem kötü performans gösteriyordu editör aracılığıyla niye uyarılmadı bu adam zamanında? 50-100 bölümlük bi seri olsa bişey dememde bu kadar yatırım yaprığınız bi adama 1 seneyi veremediniz mi. yerine getireceğiniz seri sanki çok mükemmel olacak.
  7. Beğen
    Cagla-Sama reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, 5107 gün 2 saat 43 dakika 42 saniye bu siteye üye olarak hizmet vermekteyim.2 defa ha   
    5107 gün 2 saat 43 dakika 42 saniye bu siteye üye olarak hizmet vermekteyim.2 defa hak ettiğim  emeklilik işlemlerinin başlatılmasını saygılarımla arz ederim :D
  8. Beğen
    Cagla-Sama reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Şuan leblebiler elimde ülkeyi takip ediyorum anime sektörüne bir şey olmasa bari :P b   
    Şuan leblebiler elimde ülkeyi takip ediyorum anime sektörüne bir şey olmasa bari :P bakalım ne çıkacak işin altından...İstanbul'daki arkadaşların Allah yardımcısı olsun her ne kadar bir şey olacağını sanmasam da iyi dilek iyidir.
  9. Beğen
    Cagla-Sama got a reaction from Black Angel for bir durum güncellemesi, Profil şarkını nereden bilmiyorum ama tanıdık geldi...   
    Profil şarkını nereden bilmiyorum ama tanıdık geldi... 
  10. Beğen
    Cagla-Sama reacted to .:Kanema:. for bir durum güncellemesi, Profil şarkın çok yakışmış sayfana *^* Pek İngilizce şarkı sevmem ama bunu sevdim şim   
    Profil şarkın çok yakışmış sayfana *^* Pek İngilizce şarkı sevmem ama bunu sevdim şimdi 
  11. Beğen
    Cagla-Sama reacted to Strix. for bir durum güncellemesi, Terörü yapana, Terörü Destekleyene, Terörden çıkar sağlamaya çalışanlara, Lanet olsun   
    Terörü yapana,
    Terörü Destekleyene,
    Terörden çıkar sağlamaya çalışanlara,
    Lanet olsun.
  12. Beğen
    Cagla-Sama reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Sırtıma gitarımı alıp, yolculuk edesim var ama toprağa dikilmiş bir fidan gibi yeşeri   
    Sırtıma gitarımı alıp, yolculuk edesim var ama toprağa dikilmiş bir fidan gibi yeşeriyorum evimin içinde hayat işte ... Acep bu sıkıntının sebebi ne olaki. 
  13. Beğen
    Cagla-Sama reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Çok istediğim rüyanın bir benzerini gördüm. Yaklaşık 2 yıl önce falandı aynı duyguyu   
    Çok istediğim rüyanın bir benzerini gördüm. Yaklaşık 2 yıl önce falandı aynı duyguyu rüyamda  yaşamam  siyah saçlarını bir kez daha gördüm.  Ona bir kez daha sarıldım. 
  14. Beğen
    Cagla-Sama reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, 3240g 2s 22dak 56san hey Maşallah :D   
    3240g 2s 22dak 56san  hey Maşallah :D
  15. Beğen
    Cagla-Sama reacted to Witch for bir durum güncellemesi, Himitsu 1 yaşını doldurdu! Ne çabuk geçmiş...   
    Himitsu 1 yaşını doldurdu! Ne çabuk geçmiş... 
  16. Beğen
    Cagla-Sama got a reaction from .:Kanema:. for bir durum güncellemesi, Avatarına bakarken gözlerim şaşı olacak yakında Şarkı çok kawaii   
    Avatarına bakarken gözlerim şaşı olacak yakında 
    Şarkı çok kawaii 
  17. Beğen
    Cagla-Sama reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Okuldan kaçtım annem yüzünden geri döndüm...   
    Okuldan kaçtım annem yüzünden geri döndüm...
  18. Beğen
    Cagla-Sama reacted to Fornax for bir durum güncellemesi,   
  19. Beğen
    Cagla-Sama reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, Kelebek gibi uçar arı gibi sokarım yok artık. Allah rahmet eylesin Muhammed Ali Clay   
    Kelebek gibi uçar arı gibi sokarım yok artık. Allah rahmet eylesin Muhammed Ali Clay
  20. Beğen
    Cagla-Sama reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, 1500 günden 2591 güne :D Ne bereket varmış bea :   
    1500 günden 2591 güne :D Ne bereket varmış bea :
  21. Beğen
    Cagla-Sama got a reaction from Heimatlos for bir durum güncellemesi, 1500 gün, hadi bismillah :D   
    1500 gün, hadi bismillah :D
  22. Beğen
    Cagla-Sama reacted to Raffee for bir durum güncellemesi, Ne demek Golden Week ? Ne demek Bleach yok ?   
    Ne demek Golden Week ? Ne demek Bleach yok ?
  23. Beğen
    Cagla-Sama reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi, Yazılı mazılı yok öyle duruyoruz pc başında   
    Yazılı mazılı yok öyle duruyoruz pc başında 
  24. Beğen
    Cagla-Sama reacted to Anonymmy for bir durum güncellemesi, Ahahaha Çağla profilindeki müziğe bayıldım kız, daha 15 dakika önce depresyona giriş   
    Ahahaha Çağla profilindeki müziğe bayıldım kız, daha 15 dakika önce depresyona giriş yaptım oyun havası falan dinliyordum. Bir sırıtma geldi profiline gelince bunu yazarken bile gülüyorum. Sskdljskhdskhsd
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.