Jump to content
Türk Anime TV Forum

Suera

Üyeler
  • İçerik sayısı

756
  • Son ziyaret

• Başarı

4

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Suera reacted to Esora for bir durum güncellemesi, Burdan CiciKedi ye teşekkürlerimi iletiyorum      
    Burdan CiciKedi ye teşekkürlerimi iletiyorum 

2. Harika
    Suera reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi,                  CiciKedi - Voice Hero       
                     CiciKedi - Voice Hero

3. Harika
    Suera reacted to Torukojin_A for bir durum güncellemesi, Filmler ve Filimler Death Note'un yeni filminin eleştirisel parodisini yapmış. Küf   
    Filmler ve Filimler Death Note'un yeni filminin eleştirisel parodisini yapmış. Küfür ve spoiler içerir.

4. Üzgün
    Suera reacted to Hotarubii for bir durum güncellemesi, Bana aşkı gözlerinle anlatırken sen neden susuyorsun.? #kalpatışı ^^    
    Bana aşkı gözlerinle anlatırken sen neden susuyorsun.? #kalpatışı ^^ 
  5. Üzgün
    Suera reacted to Hotarubii for bir durum güncellemesi, Değer verince değişmeyen insanlar istiyorum.!!    
    Değer verince değişmeyen insanlar istiyorum.!! 
  6. Beğen
    Suera reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Magazinler çok konuşuluyor. Yok Şeyma Subaşı, yok Aleyna Tilki... Ben konuşuyorum,   
    Magazinler çok konuşuluyor. Yok Şeyma Subaşı, yok Aleyna Tilki... Ben konuşuyorum, "Shingeki No Kyojin güzeldi." ya da "Mortal Kombat X'de Johnny Cage'in Fatality'si efsaneydi.". Herkes bana "O neydi gız?" dercesine bakıyor.
    Müzik falan da konuşamıyorum. Etraf pop müziği. Black Sabbath diyorum, Metallica diyorum. Dalga geçiyorlar.
    Boyunlarını koparasım geliyor... 
  7. Beğen
    Suera reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi,  Yalnız bu fazla iyi değil mi sizce de anime olsa ne güzel olurdu.   
     Yalnız bu fazla iyi değil mi sizce de anime olsa ne güzel olurdu.
  8. Üzgün
    Suera reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Günler neden çok hızlı geçiyor ya :( Daha biraz önce Ağustos'a girmiştik şimdi   
    Günler neden çok hızlı geçiyor ya :(
    Daha biraz önce Ağustos'a girmiştik şimdi 18. gününe gelmişik
    Hızlı geçme nolur yavaş geç
  9. Harika
    Suera reacted to Arjenda for bir durum güncellemesi, Bu aralar yaoi'ye sardım ve yaoi animeler az daha çok çıkmasını sabırla bekliyorum   
    Bu aralar yaoi'ye sardım ve yaoi animeler az daha çok çıkmasını sabırla bekliyorum .-.
    Nedenmi?
    Çünkü Kawaii! 
  10. Beğen
    Suera reacted to Hotarubii for bir durum güncellemesi, Şüpeh görünmez bir canavardır, her yanımızda içimizi kemirir yok eder bizimde sevdi   
    Şüpeh görünmez bir canavardır, her yanımızda içimizi kemirir yok eder bizimde sevdiklerimizinde hayatını maf eder. Tek çözüm gerçeği ortaya çıkarmaktır gerçek şüpenin en büyük savaşcısıdır.^^
  11. Beğen
    Suera reacted to Esora for bir durum güncellemesi, Olduğu kadar :/ Benzedi gibi sanki .s Spoiler   
    Olduğu kadar :/
    Benzedi gibi sanki .s

12. Beğen
    Suera got a reaction from Zombie for bir durum güncellemesi, Yaşasın dark tema gelmiş Ama hatalar var mesela resim ekleme tuşuna basınca eği   
    Yaşasın dark tema gelmiş
    Ama hatalar var mesela resim ekleme tuşuna basınca eğik yaziyo .-.

13. Beğen
    Suera reacted to Esora for bir durum güncellemesi, Kalbimin acısı dilimi kesiyor...konuşamıyorum.Ruhum yalnız sensiz geçen her gün...   
    Kalbimin acısı dilimi kesiyor...konuşamıyorum.Ruhum yalnız sensiz geçen her gün...gözümden akan yaşlar kan oluyor...sana karışayım die.Bedenim üşüyor sana sarılayım die...ellerim titriyor sen tutasın die...dudaklarım kızarıyor öpesin die...ölüyorum...yanına gelebileyim die
    Maaaadaaarraaa chan 
  14. Beğen
    Suera reacted to Esora for bir durum güncellemesi, matematikten 0 aldım   
    matematikten 0 aldım
  15. Beğen
    Suera reacted to Esora for bir durum güncellemesi, Elveda okul seni özlemicem...ve merhaba sevgili Madaracığım  Özlemiş miş beni    
    Elveda okul seni özlemicem...ve merhaba sevgili Madaracığım 
    Özlemiş miş beni 
    Ay yapma öyle şeyler utanıyorum 
    M..madara samaaaa

16. Beğen
    Suera reacted to Esora for bir durum güncellemesi, Forum bende kendiliğinden çıkış yapıyor tövbest. Heklediniz mi popiyim die    
    Forum bende kendiliğinden çıkış yapıyor tövbest.
    Heklediniz mi popiyim die 
  17. Beğen
    Suera reacted to Esora for bir durum güncellemesi, Hele şükür FT 1.sezonu bitirdim.Yaz geldi 96.bölümden sadece 2 günde  Evet asıl   
    Hele şükür FT 1.sezonu bitirdim.Yaz geldi 96.bölümden sadece 2 günde 
    Evet asıl konumuza dönelim...haremime Stingciğimi alıcam ama onu da Yukinoyla shipliyorlar.Anime de boşta insan yok...resmen herkesi herkesle shiplemişler.Sinirlerim bozuldu.Böyle Anime mi olur? ya bırak bari bi tanesi boşta kalsın da ona yürüyelim.
    Bu bitsin OP başlıycam inş. 

18. Beğen
    Suera got a reaction from Zombie for bir durum güncellemesi, Yaşasın dark tema gelmiş Ama hatalar var mesela resim ekleme tuşuna basınca eği   
    Yaşasın dark tema gelmiş

19. Beğen
    Yaşasın dark tema gelmiş

20. Beğen
    Suera got a reaction from İkki Kurogane for bir durum güncellemesi, can sıkıntısından öleceğim galiba.   
    can sıkıntısından öleceğim galiba.
  21. Beğen
    Suera reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Yapabileceğin tek şey alışmaktır artık.Hüzne, özlemeye, onsuzluğa...   
    Yapabileceğin tek şey alışmaktır artık.
    Hüzne, özlemeye, onsuzluğa...
  22. Beğen
    Suera reacted to ayanatsume for bir durum güncellemesi, Okulun bitmesini beklerken ben ---------->>> (Delirdi)   
    Okulun bitmesini beklerken ben ---------->>> (Delirdi)
  23. Beğen
    Suera reacted to Hotarubii for bir durum güncellemesi, İstediğimiz pek çok şey vazgectiğimiz anda çıkar karşımıza. İşte o zaman anlarız ha   
    İstediğimiz pek çok şey vazgectiğimiz anda çıkar karşımıza. İşte o zaman anlarız hayatın sırlarından biri vazgeçmeyi bilmektir aslında..
  24. Beğen
    Suera got a reaction from Sonia for bir durum güncellemesi, Cennetteyim herhalde teknoloji tasarım hocası animeci çıktı    
    Cennetteyim herhalde teknoloji tasarım hocası animeci çıktı 
  25. Beğen
    Suera got a reaction from Sonia for bir durum güncellemesi, Cennetteyim herhalde teknoloji tasarım hocası animeci çıktı    
    Cennetteyim herhalde teknoloji tasarım hocası animeci çıktı