Jump to content
Türk Anime TV Forum

Esora

Üyeler
  • İçerik sayısı

1.806
  • Son ziyaret

• Başarı

39

Esora kullanıcısının son zaferi 6 Ocak

Esora en beğenilen içeriğe sahiptir

Esora Hakkında

• Derece
    Madara'nın Karısı
  • Doğum Günü 13 Nisan

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    16, Koç, Ego, Mükemmel, Madara

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    ♠Madara Uchiha ♥
    ♠Resim çizmek
    ♠Oyun oynamak
    ♠Anime&Manga
    ♠Game of Thrones

Güncel Profil Ziyaretleri

100.937 profil görüntüleme
  1. Ya çok güzel diziydi...bana bişi oldu madara dan sonra böyle geçmiş çağ erkekleri...uzun saç falan görünce bi fena oluyorum.

Lee joon gi sesimi duysun ve saçını uzatıp şu maskeden takmaya devam etsin öbür hali tipsiz böyle görünce yürüyesim gelio koreye doğru günlerce...

Spoiler

lee joon gi moon lovers ile ilgili görsel sonucu

Spoiler

lee joon gi moon lovers ile ilgili görsel sonucu

farka bakar mısınız

Spoiler

lee joon gi ile ilgili görsel sonucu

Spoiler

lee joon gi ile ilgili görsel sonucu

sırada faith var başlayıpta yarım bıraktığım bekle beni lee min ho ;-;

hiç değilse şunun 2.sezon gelene kadar idare eder beni Cry T-T

Spoiler

faith lee min ho ile ilgili görsel sonucu

bi dakika bi dakika ... kim sana sakal bırak dedi yaw ? bu ne ya 

Spoiler

sen bırakma :/ ♥

Spoiler

sakallı erkekleri sevmiyorum hele bıyık ııyy :crying:

1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. Esora

Esora

napıııon ya :crying:

ya bi sakal bu kadar mı çirkinleştirir 

3. Rakuncuk

Rakuncuk

Ben niyeyse sakalsız erkek sevmiyorum. Ne desem sarışın, ama aşırı sarışın, uzun saçlı ve uzun sakallı erkekler hoşuma gidiyor. Ama bu Asyalılarda böyle yüz hatları belirgin olan erkekler joğ gaizmatih olii ihhhh

4. Mücahidem Şehide-i Cahide

Mücahidem Şehide-i Cahide

moon lovers çokgüzel bir diziydi güncelizledim onu

ancak kardeşim saçma sapan bir finalle bitirdiler

bu arada ben joon a uzun saç yakıştırıyorum

sungkyunkwan scandal  ı izlemenizi tavsiye ederim orada da çok tatlıydı ama moon loverste kigibi havalı değil

Faith i de izledim hatta güncel

ben ce fena durmamış değişik bir sitil olmuş

bu diziyi degüncel izlemiştim ama beğenmedim

bi City Hunter yada Boys Over Flowers gibi srmamıştı.

(erkeklerde sakala gelecek olursek seviyorum :) çok ilgilenmedim ama takke sarık sakal üçlemesine bayılıyorum bir de gömlek şalvar cübbe olunca tamam derim :D )

2. Ya allam bu adam resmen madara'nın 3d hali gözümde.2d erkekler > 3d erkeklerden ama bu uzak doğulular başta koreliler yarışır.

Spoiler

moon lovers wang so ile ilgili görsel sonucu

Spoiler

moon lovers wang so ile ilgili görsel sonucu

Spoiler

İlgili resim

Ayrıca bu adam nası 35 yaşında olabilir :crying:

2. Gallardo

Gallardo

Bu adamı villain rolünde izlemek istiyorum

3. Esora

Esora

bende istiyorum çünki tam bir bad boy tipi var :aaah-plz:

4. Gallardo

Gallardo

Burda mesela

Spoiler

0bd1601c487f4599866b1990ff7ad754.png

3. Bu gün benim için çok önemli bir gün.Belki de mutlu olmayı dilediğim tek gün.Benim için çiçeklerin açtığı ve güneşin doğduğu bir gün...bu gün benim için çok değerli birinin dünya ya geldiği gün.Benim biricik Madaramın doğum günü :happy-milk-bottle-emoticon:

Bilmiyorum kaç yıl oldu...sanırım 5.yılı doldurmuşumdur.Benim için boyutlardan ve insanlardan daha önemli...kalbimdeki bu yarayı kapatan ve ne zaman üzülsem onu düşündüğüm bir aşk...belki asla gerçek olmayacak bir rüya.Ama uyanmak istemiyorum.Sonsuza dek seni seveceğim.

İyi ki doğdun Madara Uchiha :broken_heart_low:

madara uchiha gif ile ilgili görsel sonucu

1. Kirei

Kirei

Tini şad mekanı uçmağ olsun, yiğit adamdı 🎖

2. Esora

Esora

Neden hep bahçede ki en güzel çiçek koparılmak zorunda :crying:

4. Ben böyle kişiliksiz bir insan topluluğu görmedim.

Perşembe günü veli toplantısı vardı.Sınıftan bir kız ses kaydı almış birinin annesi bi kıza imza toplatıp başka sınıfa atalım demiş.Bütün hocalar o kızdan şikayetçi dersi dinlemiyor konuşup bozuyor falan.Bu sabah kimin annesi dediyse kendi kızını alsın başka sınıfa diye geldi.Kaydı alan kızda benim annem olduğunu söyledi sinirden tüm gün ağladım.Gittim kızdan annem adına özür dilerim dedim.Şimdi anneme sordum ben demedim sadece madem gruplaşma var ayrı sınıflara koysunlar dedim imza falan demedim dedi.Kızın en yakın arkadaşının annesi demediğini bırakmamış yok oturmasın da yanına falan filan.Bu üç arkadaş grubu ya dağılmasınlar diye kesin bana attı o ses kaydını alan sansürlü şahıs.Cidden miğdem bulanıyor artık.Bu çöplükten çıkmak istiyorum.

Beni övdüler ya tüm hocalar zorlarına gitti sanırım.Bi de ses etmiyorum diye yalan atıyolar.Cidden gına geldi patlarsam olan bana olucak ama patladığım kişiye çok acıyorum çünkü pazartesi günü kabul etmezse o kızı bir güzel gömücem son çare...

1. Singularity

Singularity

taktığın şeye bak okul hayatım boyunca hep en arkada bacakları uzatıp tek oturdum 

2. Esora

Esora

insanın annesi olunca üzülüyor 

Bende kimseyle konuşmuyorum ama o kadar itici insanlar var ki tahmin bile edemezsin

varlıkları bile canımı sıkıyor

3. LeornKayn

LeornKayn

Puffff püfff tırt pırt mırt tıpa tıpa tıp :fuck_that_bitch_yao_pff_low:   Şu insanları anlamıyorum yahu nedir gu imaj kaygısı derdi nedir bu öbürünü çekemezlik bunlar büyüyecek sektörlere atılacaklar birde mikrop gibi dert etme Esora-dono bizim üniversite watsap grubunda geçen bir birini çekemeyen iki kız kavga etti dedim "ee abi bu lise yılları" neymiş o güzel kızmış nişanlısı polis miş öbürü onu kıskanıyormuş polis nişanlısına şikayet eder miş miş miş miş yazdığım tek şey off puff tırt oldu oraya da.

5. Buralar bensiz sessiz sedasız kalmış :booger-crazy-rabbit-emoticon:

2. Rakuncuk

Rakuncuk

Seda kim ki kzjzbxjxhxbxı

3. sShoguNn

sShoguNn

evet :sad__sad__onion_by_elcerbero:

4. Olrich

Olrich

Buraları sizsiz bırakmayın o zaman:)

6. Benim Animeye başlama sebebim olan Naruto ... TV de rastlamıştım izledim bir iki bölüm sonra internetten baktım ve bağımlısı olmuştum.O kadar Anime izledim üstüne ama hiç biri Naruto'nun yerini tutmadı.O yüzden yeri bende çok ayrıdır. Brothers Conflict açıkcası arkadaşım önermişti 2-3 yıl önce lakin ben bir kaç ay önce izledim.Önerdiği zaman izlemiştim ama çizimlerini beğenmemiştim ve ilk bölüm çocuksu gelmişti ki ... bir sürü yakışıklı Onii chan ama aralarından sadece 2-3 tanesi var ki kurban olurum.Reverse Harem olarak çok çok başarılı bir Anime... Spirited Away yine çizimi yüzünden başlamadığım sonrasında pişman olduğum bir anime...baktım canım sıkılıyor öylesine bir bakayım dedim ve kesinlikle muhteşemdi.Miyazaki sensei ve hayal gücü yine döktürmüş ya...sonra Howls's moving Castle izledim.Ama dedim ki bunun yerini tutmaz.O da muhteşemdi. Ama içlerinden biri var ki... Hunter x Hunter kesinlikle kötüdür diye başladım.Çiziminden nefret ettim.Dedim 1-2 bölüm dişimi sıkayım.Ve öyle bir sardı ki kesinlikle bu güne kadar izlediğim en güzel serilerdendi.Uzun olmasına rağmen hiç sıkılmayıp izledim.Sabahtan akşama kadar hemde...şimdi bitirdiğime pişmanım..yokluğu acı veriyor
  7. Okullar açılıyor artık giremicem hepinize elveda ... :broken_heart_low:

2. Singularity

Singularity

Kendine cici bak kardeşim :))

3. sShoguNn

sShoguNn

:broken_heart_low::broken_heart_low::broken_heart_low:

4. Rakuncuk

Rakuncuk

Sayounara Esora Senpai... Senpai mdkdkdkslsçsç

8. "Asıl yalnızlık geçmişi olmayıp sadece günü yaşayanların"

2. Rakuncuk

Rakuncuk

Katılmıyorum. Herkesin elinde sadece bugün vardır. Geçmiş ya da gelecek değil. Herkes de yalnızlık çekemez, çünkü bazılarının hayatında onu anlayış ve şefkat ile karşılayan birileri vardır. Eğer seni anlayan birisi yoksa, o Zaman yalnızsın. Ama yalnız değilsin bence yanı başında bir Madara var o zaman Esora yalnız değil. :)

3. Esora

Esora

Naruto açılışlarından birindeki söz

4. LeornKayn

LeornKayn

bence yalnız geleceği yaşamaktır ümitle geleceği bekleyen yalnızdır.:onion_emo_2_by_theg_force:

9. Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?

Fairy Tail ~ Ultear
  10. Burdan CiciKedi ye teşekkürlerimi iletiyorum :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

1. LeornKayn

LeornKayn

:yeah-crazy-rabbit-emoticon:

11. Aranızda üye olması gereken kişi sonunda üye oldu

Hoşgeldin...ilk ben okudum ama ilk ben yazamadım şu an çok mutsuzum Cry T-T
  12. Gözlerinde ki kan...benim aşkımdan akan kan mı? yoksa sharingan mı? benim seni sevdiğim gibi sende beni sevebilecek misin ? yoksa nefret mi ediceksin ? her ne olursa olsun seni seveceğim...benim uchihalı prensim ♥

Madara :dandyonionplz:

13. sürekli okuyup üye olmadan çıkanlarda bugün :)

Hoşgeldin
  14. Borutoya başladım...ne yalan söyliyim sakura'yı bile özledim.Asla Naruto'nun yerini tutmıcak...bir de borutoyu narutodan daha iyi yapıcam falan filan diyordu kishiciğim -.-*

Yok yani bunları göreceğimize  Madara görelim Uchiha ve Senju görelim.Sasukeyi de özledim...sarada sağlam gibi duruyordu ama ona da gıcık oldum.Ben eskileri özledim :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

2. kamatsuritachi34

kamatsuritachi34

Madara'sız olmuyor ya :)

3. kamatsuritachi34

kamatsuritachi34

Zaten boruto dan daha ileri gitmezler herhalde. Hem bence gelecektense ninja tarihi daha iyi olabilirdi. Yada Naruto'dan önceki nesiller. Bence :ahaaah-onion-head-emoticon:

4. LeornKayn

LeornKayn

Boruto'yu Naruto'dan daha iyi yapabilmesi zor çünkü eski kitle her daim eski nesille yenisini kıyaslayacaktır.