Jump to content
Türk Anime TV Forum

Red-King

Üyeler
  • İçerik sayısı

1.350
  • Son ziyaret

• Başarı

8

Red-King kullanıcısının son zaferi 15 Mart

Red-King en beğenilen içeriğe sahiptir

Red-King Hakkında

• Derece
    All Red, All Dream
  • Doğum Günü 3 Mart

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.wattpad.com/user/Yazar-Sama

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    AMV STUDİO

Güncel Profil Ziyaretleri

79.217 profil görüntüleme
  1. Yedi kısımdan oluşan hikayemi okuyup, eleştiri yapmak isterseniz; tüm yorumlara açığım. Tür: Psikolojik, macera, dram ve tarihi olarak dört ayrı tag alıyor. Özet kısmını okuyarak az çok fikir sahibi olabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler. 

1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. Red-King

Red-King

Biraz öyle :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Ergen kızlara oynarsan okunur wattpad hakkında bildiğim tek şey bu.

4. Red-King

Red-King

@LeornKayn O platform benim için sadece depolama alanı gibi bir şey, oradaki ergen kitleyi üzerime çekmek veya onları etkilemek gibi bir gayretim yok. Onlar zaten töre cinayeti ve bedbaht mafyaların gölgesi altında varlıklarını koruyorlar :D

2. Oyunlardaki arkadaşlıkları bile kıskanıyor insan. Onlar bile daha sempatik geliyor bazı insanlardan cidden. İgnis, prompto, gladiolus ve noctis... Bu adamlar kral adamlar... İyi ki oynamışım bu oyunu. xD

Spoiler

jyMrmn.jpg

• Rapor
    1. Singularity

Singularity

1982 de squaresoft bugün adıyla squareenix kötü oyunlardan dolayı batmanın eşiğindedir hiçbir yapımı tutmaz stüdyoya haciz gelir çoğu cihaz ellerinden alınır çalışanlarda bari son bir kez oyun yapıp oyun dünyasına veda edelim diye son hayal/ son umut adındaki final fantasy 1 i piyasaya çıkartır. Oyun öyle bir tutar ki ozamanın en çok satan pc oyunu olarak tarihe geçer firma kurtulur böyle garip bir hikayesi vardır firmanın gelmiş geçmiş en iyi rpg serisi final fantasydir çoğu jrpg oyununun atasıdır onlara vesile olmuş her oyunu insanı içine çeker hikayesi muhteşemdir.. yaş ırk cins demeden herkes denemeli gercekten çoğu oyunu film gibi kitap gibi..

2. LeornKayn

LeornKayn

Çünkü arkadaş olduklarını kabul ediyorlar.Yaşayan dünyada  çok az insan arkadaşlığını kabul eder.

3. Doki Doki Edebiyat Kulübü! Türkçe Çeviri Projesi

Ben sadece yorumları okumaya geldim. Ama söylemeden edemeyeceğim. Just Monika!
  4. Bitmesini istemediğim bir rüya gibiydin sen! Evet sen, türk anime forum xD

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Çok duygusallaştı bu aralar üyelerimiz :P

3. veritas

veritas

İçlendik :D

4. LeornKayn

LeornKayn

:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:ben bitti demeden bitmez.

5. Bu millet ne zaman ki aşk, entrika, kötü çocuk konulu yazıları hypelamayı bırakacak, bende o zaman güncel yazarlardan okuyacağım. Genç yeteneklerin tespiti bile üst seviyede memlekette, bunalım... Yayın evlerine de buradan kucak dolusu sevgiler, hepsi de kaliteli yazarları keşfeden editör ve menajerlere sahip. :D

2. AsuraChan

AsuraChan

Hep konular ağlatılı, silahlı, aşk meşk... Merak ediyorum artık ne yapacağız. Değişim olur umarız. Biz de mutlu oluruz. 

3. Ancaks

Ancaks

Neredeyse 8 yıllık bir yazar olarak şunu söyleyebilirim yayın evinin istemediğini insanların istemediğini yazdığım için "Kitaplarımı raflarda görsem bile satılır mı?" sorusu geldi aklıma bu yazıyı görünce. Açıkçası satılması çok da önemli değil ama okunmasını istediğim için bastırmak istiyorum.

Bahsettiğiniz yazalar için bir şey diyemem,  ben de şiddet ve aksiyon yazıyorum sonuçta ama tabii kendim için konuşursam ne istersem onu yazıyorum, birilerinin okuması ya da sevmesi ya da konunun popüler olması için değil. Ne istiyorsam o, "Karakterlerimi nasıl yazarsam onları mutlu ederim?" sorusuna cevap vererek. O yazarlar hakkında bir şey söyleme hakkım yok özgürler ama farklı şeyler görmeyi ben de isterdim :(

4. sadece okan
  6. Nice yıllara Mileydim

Doğum günün kutlu olsun canım ablam, nice mutlu yıllara.
  7. Maul cosplay gerçekten çok iyi ya :'D

Spoiler

8. Doğum Günü Kutlama Bölümü

@quincy Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara, Bleach FC kulübümüzün hollow atlı shinigamisi :3
  9. Black Desert Türkiye sunucusu gelse de oynasak, ama az kaldı :D

2. Red-King

Red-King

Zevk için alınabilecek ideal fantasy MMORPG olayı kısaca. 

3. LeornKayn

LeornKayn

Sağlam bir mmorpg çıkarsa inş. birgün,şuan çok pasif mmorpg hiç stabil bir mmorpg yok eskiler hariç çok ufak kitleyi toplayabiliyorlar kendinde...ama dediğim gibi güzel çok kitle çekecek bir mmorpg lazım basit olmalı mmorpg karışık yapa yapa insanları sıkan bir yapıya soktular çok güzel şeyler eklediler ama çok fazla karışıklıkta yarattılar...eğer güzel bir mmorpg çıkarsa sanmıyorum ama çıkarsa LoL büyük oyuncu kitlesi kaybeder çünkü çok fazla oyuncuyu kendilerine küstürdüklerini hissediyorum ben dahil elinden geleni yapıp zar zor zafer alınca insan baya baya soğuyor oyundan.

4. Red-King

Red-King

Dediğin doğru ortalık karışık. MMORPG yapımcıları tam olarak istenileni vereceği zaman gelecek ama bence. LoL kitlesinin de aklı başında kaliteli insanlar olduğunu düşünmüyorum, en azından kalanlar için. Tamamen cıvıtmış, çıldırmış, kafayı sıyırmış anormal bir kitlesi var şu anda. Mümkünse malum kalite de kokan MMORPG oyunu çıktığında da orada kalsın ve LoL oynasınlar. Bende hala oynarım ama aram falan atarım try-hard olayını sezon 4 de bıraktım. 

10. Girişimler yeni seçenekler doğurur; düşünce yapısını yapay temeller üzerine kuran insanların ise yolları daha farklıdır. Sadece seçenekleri görürler ama girişimden uzak kalırlar.

1. Kai

Kai

Yapaysa sıkıntı demek

2. Red-King

Red-King

Yapay oluşum ve düşünce tarzı, insanlardan kaynaklanan bir durum. Sonuçlarını kestiremeyenler olduğu gibi, yarattıkları canavarın farkına varamayanlar da var kai.

3. Kai

Kai

hollow ambitions in a hollow mind be red