Jump to content

2001barisozdemir

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

2001barisozdemir üyemizin başarıları

1. Accel world guzeldir haciLG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. 2001barisozdemir

Bu Animeyi İzledin mi?

Adini duydum ama salla demistim gizli insanimiz ACCEL WORLD izlemiştir dimi LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Bence baslama beni sıkmısti
  4. 2001barisozdemir

Bu Animeyi İzledin mi?

Izledim alttaki magic katyu izlemiştir LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Accel world ün yeni sezonu gelcek o zaman izlemeye devam et bence cok ii yaLG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Romanizim felan varmi seride eger varsa tam istedigim gibi olur yoksa yine guzele benzio LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Teşekkürler LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Arkadaslar sole bir romantik aksiyon macera kaisimi veya tekli bir anime onerir misiniz (Accel World gibi) LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Accel world yanlis yazmisim sory benim severke izledigim bir animedir yeni sezonuda 2016 da gecekLG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Accel worlsLG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Vapirli cogu anime oleLG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Cok tesekkur ederim pardon daha erken edemedim LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Arkdaslar lutfen bana romantik aksiyon macera karismi veya hepsinden bir tane soylermisiniz pls LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. 2001barisozdemir

Anime klişeleri

Karekterin son anda imana gelip yildirim carptirmasi LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.