Jump to content

Ezberbozan

Üyeler
  • İçerik sayısı

1136
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne Ezberbozan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Tsundere kızların bir durumu veya olayın olmasını isterken ana karaktere 'Sırf sen istiyorsun diye' şeklinde cümleye başlaması. Aslında kendisi daha çok istiyordur bunu.

Asabi karakterlerin ailesindeki birinden sürekli dayak yemesi.

Animelerde sahneye hava katsın diye sürekli rüzgar esmesi.

Ölmüş olması gereken karakterin bir süre sonra ortaya çıkması.

2. OnR_Nagato, 7 saat önce tarihinde yazdı:

Doğaüstü güçleri kılıç temasıyla işleyen anime önerileri bekliyorum güçlerin kılıçlar vasıtasıyla sağlanması benim için önemli eğer evrenide fantastik olursa(şart değil) bal kaymak olur :) Şimdiden değerli vaktini ayırıp yorum yapacaklara teşekkür ederim.

Öneri değil de link bırakıyorum oradan seç beğen izle

3. Bugün diziyi nihayet bitirdim,  içim bir tuhaf oldu. Finale biraz şaşırtsa da olması gerektiğine yakın bitti benim için.  Ama cidden çok aceleye getirilmiş, 2 yıllık aranın hakkını vermedi bu sezon, diyecek fazla bir şey yok. İyisiyle kötüsüyle bir fantastik ortaçağ hikayesini daha bitirdim. Artık başka hikayelere...

4. Soredemo Sekai Wa Utsukushii ve Terra Formars, aslında manga okumayı sevmem ama merakıma yenilip Shokugeki'nin günceline gelmekle büyük hata yapmışım animesi mangasını okuyana kadar çok sarıyordu ama mangasını okuyunca anime gram zevk vermedi.Şimdi yine Terra Fomars ve Soredemo'yu okumak istiyorum ama onların animesinin geleceğini sanmıyorum.Çevrilse seve seve okuyacağım mangalar sadece bu ikisi işte.Tabi sonbaharda Sword Art'ın 3. sezonu da geliyor noveli olsa onu da okuyabilirdim...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.