Jump to content

Ezberbozan

Üyeler
  • İçerik sayısı

1136
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    Ezberbozan got a reaction from Hiyajoo for bir durum güncellemesi, Yıllardır çevrilmesini beklediğim bir animeyi bitirmek paha biçilmez bir duyguymuş.Em   
    Yıllardır çevrilmesini beklediğim bir animeyi bitirmek paha biçilmez bir duyguymuş.Emeği geçen herkese teşekkürler.Elveda Team 5D's...
  2. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from Hiyajoo for bir durum güncellemesi, Yine bir pazartesi, yoğun bir iş günü ve buna rağmen gelmeyen uykum, bu 2'si düşman b   
    Yine bir pazartesi, yoğun bir iş günü ve buna rağmen gelmeyen uykum, bu 2'si düşman birbirine başka bir açıklaması yok...
  3. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, 20 gün içinde 240 saat çalışmak, benim acilen kage bunshin no jutsu öğrenmem lazım :D   
    20 gün içinde 240 saat çalışmak, benim acilen kage bunshin no jutsu öğrenmem lazım :D
  4. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, 20 gün içinde 240 saat çalışmak, benim acilen kage bunshin no jutsu öğrenmem lazım :D   
    20 gün içinde 240 saat çalışmak, benim acilen kage bunshin no jutsu öğrenmem lazım :D
  5. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from xpector for bir durum güncellemesi, Sinema çekimi bile böyle etkileyiciyken 3d izlemesi nasıl olurdu acaba, ejderlerin çi   
    Sinema çekimi bile böyle etkileyiciyken 3d izlemesi nasıl olurdu acaba, ejderlerin çizimi müthiş olmuş 2017'ye kadar bekle şimdi...

6. Beğen
    Ezberbozan got a reaction from Nones for bir durum güncellemesi, Huzur verici bir gif...   
    Huzur verici bir gif...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.