Jump to content

God Eater

Üyeler
  • İçerik sayısı

79
  • Son ziyareti

3 Takipçi

God Eater hakkında

• Doğum günü 06/21/1995

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1574 profil görütülenme

God Eater üyemizin başarıları

1. God Eater

( 13 / 13 ) Ajin 2nd Season

2.sezonu olduğunu bilmiyordum. Teşekkürler
  2. God Eater

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Bitirdiğim animleri burada tekrar tekrar paylaşırsam şaşırmayın. "Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!" 2.sezon bitti. İlk sezon daha bir güzeldi. Hastalandığınız,üzüldüğünüz,mutsuz olduğunuz zaman sizi neşelendiren,güldüren animeler çok güzel/iyi oluyor.
  3. God Eater

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

"Acchi Kocchi" ye başladım.
  4. God Eater

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim Alttaki "Boku dake ga Inai Machi" yi izledi mi?
  5. God Eater

En Son Bitirdiğiniz Anime?

ēlDLIVE bitirdim. Bayağı eğlenceliydi.Endingi çok güzeldi. Birden fazla anime izleyince bitirmek zaman alıyor.
  6. God Eater

Samurai Champloo ilk 3 bölümünü izledim.
  7. Angel Beats Charlotte One Punch Man Bleach God Eater Natsume Yuujinchou Mushishi High School Fleet Kantai Collection KanColle Dungeon ni deai wo motomeru no wa machigatteiru darou ka GTO Nanatsu no Taizai K-Project Toradora Girls und Panzer Udon no Kuni no Kiniro Kemari Sekai Seifuku Bouryaku no Zvezda Gokukoku no Brynhildr Hai to Gensou no Grimgar High School DxD Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Daha da var...
  8. Çok güzel bir anime,mutlaka izleyin. Anime izlerken tarafsız olun,inançsız olun demiyorum ama inancınızı animeye yansıtmayın;eğer inancınızı animeye yansıtırsanız güzel olanı izlemez ve bilemez hale gelirsiniz. Yani hiçbir şeyden tad alamazsınız.Şu şöyledir bu böyledir demeden,düşnmeden izleyin. Bunu yaparsınız animlerden keyif de alırsınız,ders de alırsınız. Ben böyle yapıyorum.
  9. Güzel bir site olmuş. Okul zamanında insanlar siteye pek bir girmeyebilir ancak yaz döneminde siteye girip anime izlerken dil öğrenmeyi kim istemez ki;bence dil öğrenmek hem de eğlenerek öğrenmek çok iyi bir fikir.
  10. God Eater

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim,Gangsta yı bile(büyüklere hitap eden bir anime serisiydi) diğerini de izledim. Dışarıda başka evde başka Alttaki "Nanbaka" yı izledin mi?
  11. Mahmut Orhan - Save Me feat. Eneli
  12. God Eater

Demi-chan no Natsuyasumi'nin ovası çıkmış onu izledim. Çok güzeldi,Hayaletli sahne daha bir güzeldi "Minami Kamakura Koukou Joshi Jitensah-bu: Kita yo, Taiwan!"ovasını izledim.
  13. God Eater

Bu Animeyi İzledin mi?

İkisini de izledim. Alttaki "Demi-chan no Natsuyasumi" izledi mi?
  14. Teşekkürler 2.sezonu çıkarken takip ettim ve biterse izleyeyim dedim,aklımdan çıkmış,eğer görmeseydim yine izlemeyi unutacaktım
  15. God Eater

( 13 / 13 ) Amagi Brilliant Park

Listeme almıştım ama unutup gittim. Bir türlü izleyemedim. Yarın izlemeye başlayayım.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.