Jump to content
Türk Anime TV Forum

Rebellion

Üyeler
  • İçerik sayısı

27
  • Son ziyaret

2 Takipçiler

Rebellion Hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum Günü 07-09-1993

Profil Bilgileri

Güncel Profil Ziyaretleri

386 profil görüntüleme
  1. Rebellion

( 26 / 26 ) Harukanaru Toki no Naka de : Hachiyou Shou

Çok teşekkürler
  2. Rebellion

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim Alttaki Noragami izledi mi?
  3. Fushigi Yuugi Ova 2 ve ova 3 ü çevirecek yüce gönüllü kişi :(

4. Rebellion

Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

Merhaba Fushigi Yuugi OVA için istekte bulunacaktım. OVA 1 Defamuyi Fansub tarafından çevrilmişti ama OVA 2 ve OVA 3 hala çevrilmeyi bekliyor. Çok çok sevdiğim bir anime. Yardımlarınızı bekliyorum.:( https://myanimelist.net/anime/381/Fushigi_Yuugi_OVA_2 https://myanimelist.net/anime/124/Fushigi_Yuugi__Eikouden
  5. Rebellion

Anime İstek ve Önerileri

Merhabalar :3 Başlamak istediğim bir çok anime var ama seçim yapamıyorum. Birinin bana şunu izle demesi lazım. Yardımlarınızı bekliyorum.
  6.  neden uyumuyorum

7. Rebellion

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

Zamanında bunları yazmışım ama sadece Noragamiyi izledim lol en sevdiğim oldu birde :3 Yenilerini ekleyelim Neon Genesis Evangelion Sword Art Online Fullmetal alchemist Shingeki no kyojin Natsume yuujinchou Kamisama hajimemashita
  8. Rebellion

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Yuri!!! On Ice Re: Zero Noragami Akatsuki No Yona Kaichou wa maid-sama Lütfen gelsinler, özledik.
  9. Rebellion

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Gekkan Shoujo Nozaki-Kun : Eğlenceliydi Lovely Complex : En tatlış seri Zankyou no terror : Etkileyiciydi Elfen Lied : 2.kez bitirdim
  10. Rebellion

Anime İstek ve Önerileri

Çoook teşekkür ederim. Mirai Nikki'nin konusu Code Geass Anya karakterinden tanıdık geldi. ^_^ O halde izlemeye devam ediyorum. Teşekkürler. ^_^
  11. Rebellion

Merhabalar

Hoşbuldum. ^_^ haha çocuğun işine gelmemiştir bence. İyi kafana topu atmamış öyle tipler var. :lol: ya şimdiki çocuklar çok şımarık. :smile_artiz:
  12. Rebellion

Merhabalar

Bu arada Reee-bel-lliii-ooonn, bak nickini görünce LP şarkısı patladı kafamda, çokzeeel :lol: Hoşbuldum, hoşbuldum. :lol: Benden eskisin sonuçta. :D Hoşbuldum. :3 Ay ciddimisin ? Demekki senin cool duruşunu kıskanıyorlar. Kimse dışarıdan göründüğü gibi değildir. Benide soğuk bulurlar dışarıdan. Ama tanıyıncada yaa sen çok saftirik bişiymişsin dediler hep. :smile_oleyo: Teşekkürler. :) Hoşbuldum. :3 Teşekkürler aleyna bende çok memnun oldum. <3 Hoşbuldum çok memnun oldum. ^_^ Hoşbuldum. :rolleyes: Hoşbuldum. :) haha illa ben onay vermeliyim diyorsunuz yani. Belli olmaz bakalım. :smile_artiz: Memnun oldum. Hoşbuldum. :3 Hoşbuldum ve çok teşekkürler önerilerin için. :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon:
  13. Rebellion

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Another finalinde devamı gelecek yazmışlardı. Kandırıldım. :crying2-onion-head-emoticon: :dying-onion-head-emoticon: :crying1-onion-head-emoticon: Teşekkürler bu arada.