Jump to content

Rebellion

Üyeler
  • İçerik sayısı

27
  • Son ziyareti

Rebellion kullanıcısının paylaşımları

1. Rebellion

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim Alttaki Noragami izledi mi?
  2. Fushigi Yuugi Ova 2 ve ova 3 ü çevirecek yüce gönüllü kişi :(

3. Merhaba Fushigi Yuugi OVA için istekte bulunacaktım. OVA 1 Defamuyi Fansub tarafından çevrilmişti ama OVA 2 ve OVA 3 hala çevrilmeyi bekliyor. Çok çok sevdiğim bir anime. Yardımlarınızı bekliyorum.:( https://myanimelist.net/anime/381/Fushigi_Yuugi_OVA_2 https://myanimelist.net/anime/124/Fushigi_Yuugi__Eikouden
  4. Rebellion

Anime İstek ve Önerileri

Merhabalar :3 Başlamak istediğim bir çok anime var ama seçim yapamıyorum. Birinin bana şunu izle demesi lazım. Yardımlarınızı bekliyorum.
  5.  neden uyumuyorum

6. Zamanında bunları yazmışım ama sadece Noragamiyi izledim lol en sevdiğim oldu birde :3 Yenilerini ekleyelim Neon Genesis Evangelion Sword Art Online Fullmetal alchemist Shingeki no kyojin Natsume yuujinchou Kamisama hajimemashita
  7. Rebellion

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Yuri!!! On Ice Re: Zero Noragami Akatsuki No Yona Kaichou wa maid-sama Lütfen gelsinler, özledik.
  8. Rebellion

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Gekkan Shoujo Nozaki-Kun : Eğlenceliydi Lovely Complex : En tatlış seri Zankyou no terror : Etkileyiciydi Elfen Lied : 2.kez bitirdim
  9. Rebellion

Anime İstek ve Önerileri

Çoook teşekkür ederim. Mirai Nikki'nin konusu Code Geass Anya karakterinden tanıdık geldi. ^_^ O halde izlemeye devam ediyorum. Teşekkürler. ^_^
  10. Rebellion

Merhabalar

Hoşbuldum. ^_^ haha çocuğun işine gelmemiştir bence. İyi kafana topu atmamış öyle tipler var. :lol: ya şimdiki çocuklar çok şımarık. :smile_artiz:
  11. Rebellion

Merhabalar

Bu arada Reee-bel-lliii-ooonn, bak nickini görünce LP şarkısı patladı kafamda, çokzeeel :lol: Hoşbuldum, hoşbuldum. :lol: Benden eskisin sonuçta. :D Hoşbuldum. :3 Ay ciddimisin ? Demekki senin cool duruşunu kıskanıyorlar. Kimse dışarıdan göründüğü gibi değildir. Benide soğuk bulurlar dışarıdan. Ama tanıyıncada yaa sen çok saftirik bişiymişsin dediler hep. :smile_oleyo: Teşekkürler. :) Hoşbuldum. :3 Teşekkürler aleyna bende çok memnun oldum. <3 Hoşbuldum çok memnun oldum. ^_^ Hoşbuldum. :rolleyes: Hoşbuldum. :) haha illa ben onay vermeliyim diyorsunuz yani. Belli olmaz bakalım. :smile_artiz: Memnun oldum. Hoşbuldum. :3 Hoşbuldum ve çok teşekkürler önerilerin için. :cheer2-onion-head-emoticon: :cheer3-onion-head-emoticon:
  12. Rebellion

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Another finalinde devamı gelecek yazmışlardı. Kandırıldım. :crying2-onion-head-emoticon: :dying-onion-head-emoticon: :crying1-onion-head-emoticon: Teşekkürler bu arada.
  13. Rebellion

Merhabalar

Bende memnun oldum. Hoşbuldum. ^_^ Hoşbuldum :)
  14. Rebellion

Merhabalar

Hoşbuldum. :ragecomic09:
  15. Rebellion

Merhabalar

Bende Mehmett tanıştığıma memnun oldummm hmm anime önerisini burdan yapamıyorduk sanırsam anime öneri konusuna girip öneri istersenn önerebiliriz ^^ İyi forumlarrr [Forum kurallarını okumayı unutma ] Tekrardan Hoşgeldiinnn Edit: Beni hiç benzeten olmadıı :( Hoşbuldum :hi-onion-head-emoticon: Çok memnun oldum. Hiii hemen dediğin gibi ilgili bölüme yazdım. Önerilerini bekliyorum, teşekkür ederim. :bye1-onion-head-emoticon: Benzetmediler mi. Ama karakterinin benzediği kesin vardır. ^^
  16. Noragami Sword Art Online Naruto Gintama
  17. Rebellion

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Sailor Moon çocuğum gibi bişiy. Favlarım ise: Code Geass, Honey and Clover, Elfen Lied <3
  18. Rebellion

Anime İstek ve Önerileri

Merhaba arkadaşlar. ^.^ Böyle aksiyonlu, eğlenceli, maceralı tabi romantikli ortaya karışık çok da uzun olmayan anime önerebilirmisiniz? Not:Guilty Crown 2 bölüm izledim bıraktım sizce devam edeyim mi? Bir arkadaşım da Accel Word izle dedi başladım 9.bölüme geldim. Napsam bilemedim. :depressed1-onion-head-emoticon:
  19. Rebellion

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

Elfen Lied Lucy ve Mariko diyorum. <3 Birde Tokyo Ghoul Jason manyağı var.
  20. Rebellion

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Tokyo Ghoul √A
  21. Rebellion

Merhabalar

Hoşbuldum. ^_^ Anime karakterlerine benzetilmek çok tatlış ama. :cheer2-onion-head-emoticon: Hii ama çok ilgi çekici bir karaktere benziyor. Kadının bacak boyu süpermiş. :LTkJN9u: Hoşbuldum. ^.^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.