Jump to content

Etoo

Üyeler
  • İçerik sayısı

89
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Etoo hakkında

• Doğum günü 06/04/1993

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2042 profil görütülenme

Etoo üyemizin başarıları

1. Etoo

Luffy'nin İkinci Meyvesi(Teori)

Ben bu olay hakkın da şu şekilde düşünüyorum. Big mam aslında Ruh veren bi meyve yememiş mi cansız nesnelere ruh veriyor. Buluta belki ruh verip şimşek çaktırabiliyor ama yapay güneşi nasıl yaptığı hala tartışabilinir bi konu . Fakat bu big mam tek gücü olmadığı bariz ortada... Karasakalın şeytani meyve gücü birseyleri icine cekip geri bırakmak olmadığını anlamıs olmamız lazım. Bu meyve için müreddebatı bırakmış karasakal. Muhtemelen Korsanlar kralının meyvesi diye düsünüyorum. Luffy nasıl hakisi ile 4. dönüsümünde hakinin hem yumusak hemde celik kadar sert olduğunu meyvesi ile birleştirince gördük. Karasakalda hakisi ve meyvesinin gücü sadece nesneyi değil meyvelerin güclerini de içine cekip saldığını görmemek elde değil. Kısacası karasakal karadelik sayesinde icine cektiği seyleri tekrar tekrar kullanabiliyor. buda onu sonsuz bir sekilde bir cok meyveyide cekebileceğini gösterir. Bir teorimde şeytani meyve kullanıcılarına bunca zaman dünya hükümeti yalan söyleyerek 2. meyveyi yememeleri adına bir yalan atıp patlayacaklarını söylemeleri olabilir. karasakda bunu perde önüne getirmeksizin işin içine heyecan sürüklemek adına beyazsakalın üstüne perde atıp 2. meyveyi yemesidir. Fakat bölümün baslarında sunun konusulduğunu hatırlıyorum. biri öldüğünde meyve başka yerde tekrar hayat buluyordu. bu da 2. teorimi biraz zayıflatıyor. Ice alev meyvesinin filamingo tarafından bulunması gibi
  2. Etoo

tanışmak Saylımaz pek

BEN 25 YAŞINDAYIM YAKLAŞIK 15 YAŞIMDAN BERİ HİÇ BIRAKMADAN SEYREDİYORUM. AİLEM BİLE BUNA KARŞI TEPKİLİ SEN ÇOCUKMUSUN ÇİZGİLİM SEYREDİYORSUN DİYOR. BU BİR ÇİZGİFİLM DEĞİL KARDEŞİM BUNA KENDİNİ İNANDIRMAN GEREKİYOR ÖNCE. ANNEN NASIL GEÇİP EVLİLİK PROGRAMLARINA BABAN MAÇ VE SİYASET TAKİP EDİYORSA BU DA SENİN İZLEDİĞİN ÇİZGİ SİNEMA/DİZİ DİYEBİLİRSİN. HER HAFTA BIKMADAN YENİ BÖLÜMÜNÜ BEKLİYOR VE HEYECANLANIYORSUN. SIRF BİR BÖLÜM İÇİN KIZ ARKADAŞINI HALI SAHAYI HATTA BAZEN HASTA OLDUĞUNU BİLE UNUTUYORSUN. BU SADECE BİR ÇİZGİFİLM OLAMAZ :D UMARIM ANLATABİLMİŞİMDİR. BAZILARI TAŞ TOPLAR HOBİ DER BAZILAR KELEBEKLERİ ÖLDÜRÜR. BİZ NE CAN ALIYORUZ NEDE BİRŞEY TOPLUYORUZ. BİZLER NE HAYATI MAHVEDİYORUZ YADA YORUM YAPIYORUZ. ASLINDA KİMSENİN BİLMEDİĞİ BULAMADIĞI ŞEYLERİ BULUYORUZ. SİGARA DEĞİLKİ BIRAKASIN ... KİMSE SENİ SEN OLDUĞUN İÇİN SEVMİYORSA SORUN ONLARDADIR. BEN SENİ HİÇ TANIMIYORUM AMA SUAN DA ÜZÜLDÜM DİYEBİLİRİM :( BU YÜZDEN TERK EDERKEN KENDİNE ACIMASIZLIK YAPMA :)
  3. Etoo

Luffy sizce kimle evlensin ?

Katılıyorum diyebilirim. lakin ViVi ile aralarında ki durum arkadaşlık kadar yakın. Ama yine de amazon kraliçesi kadar luffye düşen yok havada kapabilir gibi.
  4. Etoo

Fairy Tail Manga-kası ile Soru Cevap

Manga bitti ama animede hüsranla bitti. Bir sezon daha olmaması soru işaretleri ile biten anime uyarlaması beni cok üzüyordu. Soru cevaplarda yaraya tuz gibi bişi oldu :(
  5. Etoo

Aranızda Yeniyim

Hoş geldin TANER
  6. Etoo

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

Gintama!! aslında 2 bölüm izledim sıkıldım ve tekrar izlemek istedim bir daha nasip olması su aralarda hic hevesim yok .
  7. Etoo

( 12 / 12 ) Shingeki no Kyojin Season 2

Elinize sağlık ilk sezon gibi hemen başladı hemen bitti . Yine içimiz buruk bekleyeceğiz.
  8. şu aralar sadece yabancı müzik .Suanda popiler olan tüm hit parcaları dinliyorum. Yİnede Ed Sheeran - Shape of You tercihimdir
  9. Etoo

Değiştirmek İstediğiniz (Spoiler içerir)

One piece de 2 sene gecmesine rağmen hala dayak yiyen Luffy sahnelerini
  10. nderildi · Mesajı raporla Hoş geldin keyifli forumlar...
  11. Etoo

Tanışalım!

Hoş Geldiniz Keyifli Forumlar :)
  12. Harry Potter serisini izledim. Sanırım peşine karayip korsanları serisi bitmişti. Hatırlamıyorum devamında var mı :))
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.