Jump to content
Türk Anime TV Forum

sShoguNn

Üyeler
  • İçerik sayısı

308
  • Son ziyaret

• Başarı

6

sShoguNn kullanıcısının son zaferi 6 Şubat

sShoguNn en beğenilen içeriğe sahiptir

sShoguNn Hakkında

• Derece
    Level 3
  • Doğum Günü 05-06-1996

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Sadece Animeleeerrr

Güncel Profil Ziyaretleri

9.109 profil görüntüleme
  1. Aniden Dark Souls serisi ilgimi çekti ve 1. oyunu indirip bitirdim. Oldukça zor bir oyundu. Tam kafayı yemelik. Ancak atmosferi çok güzeldi. Savaş mekanikleri çok güzeldi. Müzikler özellikle muazzamdı. Şimdi 2. oyuna geçicem.

Ölümsüz ejderhaya giderken arşivlerde çalan o müzik:

Oyunun sonuna doğru ilerleyişte merdivenlerden inerken çalan müzik:

1. Black Angel

Black Angel

O oyuna benzer demon's souls u ps3 te oynadım zorlu ve zevkliydi.Fakat Dark soulsu pc indirdiğimde oyun çok kasıyor  ve çözümünüde bulamadım.Ekran kartındanmıdır bilemedim ama sen nasıl çözdün bilmek isterim.

2. sShoguNn

sShoguNn

Ben prepare to die edition oynadım ona dsfix diye bi düzeltme indirdim ordan ayarlardan fps düzeltiliyordu ama yinede tam olarak düzeltmedi ancak oynanabilir seviyede düzeltti

2. Finaller başlamış bulunuyor. :scared-onion-head-emoticon:

Sıkıntılı, endişe verici, kaygılandırıcı ve inanılmaz stresli bir 15-20 gün beni bekliyor, bütünlemelerle birlikte... :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

3. tavsiye

Animenin rating kısmında "PG-13 - Teens 13 or older" yazıyor yani uygun sayılabilir senin kardeşine. Zaten öyle pek etkili bir ecchi var denemez o animede. Zararsız.
  4. Nice Yıllara Emel Sensei!

dogim ginin kutli olsin eymi giril
  5. Türk Anime Sohbete Nasıl Katılırım ??

Sign up kısmına tıkla orda kullanıcı adı ve şifre belirleyip yaz sonra giriş yap Bir dahaki girişinde de eğer çıkış yapmış ise belirlediğin kullanıcı adı ve şifreyi yazıp log in kısmına tıkla
  6. Swort Art Online'ı Siz Yapsaydınız Nasıl Olurdu?

SAO'yu ben yapsaydım 1. bölümde güzel başlayıp 2. bölümde güzel devamlılık umudu verip 3. bölümde her şeyin içine etmezdim ve 14. bölüm civarlarında saçmalıkların en büyüğünü yapmazdım. O ilk 1 ve 2. bölümün başlangıç büyüsünün ve güzelliğinin devamı için tam bir gidişat ayarlardım. Yani her bölüm zorlu mücadeleler ile katları tek tek yukarı çıkmalarını sağlardım. Gereksiz seviyedeki romantizmi çıkarıp sadece aralara serpiştirme şeklinde koyardım. MMORPG ruhunun epicliğini izleyicinin hissetmesi için elimden geleni yapardım. Ve şuanki puan ve popüleritesini haketmesini sağlardım. Anime şuanki pozisyonunu asla haketmiyor çünkü.
  7. Çok uzun zamandır güzel bir anime bulup izleyemiyorum hep çerez ve akılda kalmayan saçma sapan şeyler izlemek zorunda kalıyorum çünkü bulamıyorum artık gerçekten bulmakta zorluk yaşıyorum ve bu durum beni boşluğa sürüklüyor üzgün hissetmeme neden oluyor :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. sShoguNn

sShoguNn

Evet buluyorum ama nadiren bulabiliyorum işte ayda yılda bir :dying-onion-head-emoticon:

3. Barış

Barış

son 4-5 sezondur bende aynı durumdayım. shonen dostluğun gücü adına tarzı şeyler sarmıyor artık. seinen ancak izliyorum onlarında iyisi nadir çıkıyor. o yüzden manga romana yöneldim ya zaten 

4. sShoguNn

sShoguNn

Evet şimdiye kadar izlediklerimden bende sıkıldım genelde hep benzer animeler zaten :oniontortureplz:

Daha değişik ve enteresan animeler bulmaya çalışmak da zor :suicideoniplz:

8. Salt sayı olarak 300. animemi bitirmiş bulunuyorum. :full-onion-head-emoticon:

3 yıl 5 ay gibi bir sürede 300 anime izlemişim. :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Eğer ikinci üçüncü sezonları filan birde ayrı olarak special - ova - movie bölümleri sayarsak toplam 411 oluyor.  :lie-onion-head-emoticon:

1. sadece okan

sadece okan

8bb.jpg

9. Merhaba merhaba merhabaaa.

Hoş geldin Yaoi hayranı olmayan kız yok gibi bir şey zaten bu sitede hepsi yaoi hastası
  10. Beklenen kar sonunda geldi oh be :panda-77::yeah-crazy-rabbit-emoticon:

2. Mücahidem Şehide-i Cahide

Mücahidem Şehide-i Cahide

kar yağıyor ama adam gibi tutmuyor -_-

3. sShoguNn

sShoguNn

Bizde yağdı tuttu ama şimdilerde eriyor hava ısındı :D

4. Mücahidem Şehide-i Cahide

Mücahidem Şehide-i Cahide

oynayacak kadar tutmadı bizimki yaa :cry-milk-bottle-2-emoticon:

11. Yeni yılın ilk durumunu paylaşayım bari.

Herkesin yeni yılı kutlu olsun.:panda-77:

Güzel şeyler getirir umarım. :waiting-onion-head-emoticon:

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Seninde kutlu olsun:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

12. Klasik bi romandan uyarlanmış, her anlamda sanat eseri bir anime izlemek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın.

Dilerseniz yorumlar kısmında benim yorumumu okuyabilirsiniz, nickim: Alucardo

http://www.turkanime.tv/anime/gankutsuou

1. MODERATOR

MODERATOR

Thanks...

13. Ohh bee bugün vizeler bitti nihayettttt :full-onion-head-emoticon:

14. Turk Anime TV'yi Ne Zaman Keşfettiniz ?

kasım 2014 yılında google'a "high school dxd" yazdım ilk olarak çok sevgili sitemiz çıktı öyle keşfettim
  15. Skyrim efsanesinin 6. yılı kutlu olsun

11.11.11 - 11.11.17

Yılların eskitemediği oyun.

Her yıl kış aylarında kar'ın ilk düştüğü andan itibaren yeni bir karakter ile baştan başladığım oyun.

2. sShoguNn

sShoguNn

Ben 1 yıldır oynamıyorum kar yağmasını bekliyorum geleneklere bağlı kalmak için :D

Oyunda da kar yağınca dışarda da yağınca çok güzel atmosfer oluyor ayrıca odanın kalorifer peteğini açmadığım zamanda + soğuk da buna ekleniyor pencereyi açıyorum kar kokusu geliyor al sana 5 boyutlu oyun keyfi :D

3. Rakuncuk

Rakuncuk

Oha iyiymiş deneyeceğim :D

4. sadece okan

sadece okan

aoOAgP3_700b_v1.jpg