Jump to content
Türk Anime TV Forum

sShoguNn

Üyeler
  • İçerik sayısı

290
  • Son ziyaret

• Başarı

3

sShoguNn kullanıcısının son zaferi 18 Ağustos

sShoguNn en beğenilen içeriğe sahiptir

sShoguNn Hakkında

• Derece
    Level 2
  • Doğum Günü 05-06-1996

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Sadece Animeleeerrr

Güncel Profil Ziyaretleri

6.829 profil görüntüleme
  1. Evet bende öyle hatırladığım için önce eski animenin ilk bölümüne baktım sonra yeni serinin başına baktım mangadaki gibi başlayan yeni animeydi
  2. Ben şimdi berserk'in mangasını aldım fakat kitapçılarda nedense 4 cilt var, myanimelistten bakıyorum hala devam ediyor yazıyor. Kaç cilt var anlamadımda niye sadece 4 tanesi çevrilmiş? Ayrıca 97 yapımı animesi, mangasının ne kadarını kapsıyor? Manganın ilk sayfalarına baktım 97 yapım animedeki gibi başlıyor ama orda kızı kurtarırken mangada bi küçük bi periyi kurtarıyor. 2016 yapımı animede de periyi kurtarıyordu. O halde eski anime mangadan farklı mı gitti 2016 yapımı animesi mangaya sadık mı kaldı bi sürü saçma soru var kafamda
  3. Bugün, geçen yılın Ağustos ayında aldığım ve o zamandan beri beslemekte olduğum Maviş adlı betta cinsi balığım hayatını kaybetti :sad__sad__onion_by_elcerbero::depressed1-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. Suera

Suera

Başın sağ olsun :(

3. Fumi

Fumi

Üzücü... 

Başın sağ olsun

4. Rakuncuk

Rakuncuk

Başın sağolsun. Bizim de bugün yavru köpeklerimizden biri öldü. Değer verdiğin hayvanların birden gitmesi üzücü. Dünya işte, ne yapalım.

4. Asosyal Olmanın İyi ve Kötü Yönleri

Asosyallik diye bir şey yoktur çünkü insan doğası gereği sosyal bir canlıdır. Diğer tüm canlılarda olduğu gibi iletişimsiz kalamaz. İletişimsizlik imkansızlıktır. Sosyallik ise para harcamakla bağdaştırılır çünkü arkadaşlarınla dışarı çıkıp sinema-cafe vb. yerlere gidip bir takım aktivitelerde bulunmak sosyallik olarak nitelendirilir ama aslında sosyallik sadece insanların diğer insanlarla olan etkileşiminin tümüne denir. Aynı hayvanların kendi türündeki diğer hayvanlarla olan etkileşiminde olduğu gibi. Maymunlar ve filler buna örnek olabilir. Ayrıca çok genel bir kavramdır. Gerçek hayattaki kişilerle takılmamak ise asosyallik olamaz. Asosyal diye tanımlanılan insanlar yalnızca teknolojinin getirdiği imkanlar doğrultusunda bu sosyalliklerini internet üzerinden sağlarlar. Bu sayede asosyal olamazlar. Çünkü asosyallik imkansızdır.
  5. Dünya aslında çok net imiş...

Çirkin ve ağır bi gözlük nasıl vermişlerki bende gözlük camını özel teknikle inceltiyorlarmış aynı görevi görüyor ama daha ince ve normal boyutlarda standart bi gözlük görünümü var. Belki yeni bi tekniktir 3 yıl öncesine göre Bakar kör oluyorsun bi bakıma o durumdayken 144p ile Teşekkürler
  6. Öyle bir şey gördüm ki; inanılması güç bir komedi, hayret edilesi bir çelişkiyle dans ediyor resmen :lol2-onion-head-emoticon::onionfacepalmplz::facepalm_low:

1. LeornKayn

LeornKayn

Bu videonun seni sadece 00:04 - 00:066 kısmı ilgilendiriyor.

Spoiler

7. Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

Son izlediğim bölümler profil-izlediklerim kısmında ilk sayfada değilde son sayfada veya orta sayfalarda oluyor bazen ve son izlediğim bölümü bulmakta zorlanıyorum o karışıklık içinde. Neden rastgele yerlere yerleşiyor son izlediğim bölümler acaba?
  8. Merhaba

Konuları karıştırdın ben sana senin açtığın konunda hoş geldin demiştim bu başka yeni gelen üyenin konusu :D
  9. Merhaba

Hoş geldin bakiiim
  10. sürekli okuyup üye olmadan çıkanlarda bugün :)

Güzel bi yazı olmuş Hoş geldin
  11. Merhaba \( ̄▽ ̄)/

Hoş geldin Çok uzun zamandır izliyormuşsun bu konuda sana senpai demem gerek
  12. Şimdiye Kadar Kaç Tane Anime İzlediniz?

Sadece ilk sezonları sayarsak gerçek sayı 241 anime :D 2. - 3. vs. sezonları, ova, movie, special bölümleri filan sayarsak toplamda 347 oluyor myanimeliste göre
  13. Merhaba :)

Çok değişik bir isim ilk defa böyle isim gördüm hani Arya vardı da Karya... Ama farklı ve güzel Hoş geldin ama Nones'in de dediği gibi biraz daha tanıt istersen ama istersen tabi
  14. Bu Animeyi İzledin mi?

Şuan listemde ve yarın izlicem onu :D Geçen gün günün animesi seçilmiş de orda gördüm düşük puanına rağmen izlemeye karar verdim Alttaki Mononoke Hime izledi mi?
  15. Game of Thrones Tartışma

7. bölüm ve sezon finali...