Jump to content
Türk Anime TV Forum

sShoguNn

Üyeler
    319
  • Son ziyareti

• Başarı

6

sShoguNn kullanıcısının son zaferi 6 Şubat

sShoguNn en beğenilen içeriğe sahiptir

sShoguNn hakkında

• Derece
    Level 3
  • Doğum tarihi 05-06-1996

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Sadece Animeleeerrr

Son profil ziyaretçileri

9.547 kez ziyaret edildi
  1. sShoguNn

( 01 / 24 ) Shingeki no Kyojin Season 3

Vaaay Nones almış
  2. sShoguNn

Türkiyedeki Anime İzleyicileri Hakkında Olumlu Düşünüyor musunuz?

%99 olumsuz düşünüyorum çünkü Türkanimede yorumlarda %99 oranda BOMBOŞ yorumlar var. Kalitesiz ve popüler animeler üst sıralarda hep. Yorumlarda 10-16 yaş arasındaki hep birilerini "ship"leyen yaoici tip kız çocuklarını mı sayarsın, aynı yaş aralığındaki o teq atar bu teq atar, qaneqiiiiii, tokyo ghoulda ağladım diyen erkek çocuklarını mı sayarsın yoksa devamlı spoiler yazanları mı sayarsın artık...
  3. myanimelist profiller de açılmış nihayet 😄

1. Singularity

Singularity

Gene şifreyi unuttum daha öncede uzun süre unutmuştum değiştirmeklede uğraşmadım :depressed1-onion-head-emoticon:

4. sShoguNn

Merhaba~

Hoş geldin SENA !!!
  5. sShoguNn

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Another
  6. sShoguNn

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

high school dxd
  7. Dark Souls 3'te en sevdiğim 3 boss müziği bunlar oldu :bled1-onion-head-emoticon:

8. sShoguNn

( 61 / 62 ) Metalocalypse

Bu anime detroid metal city animesine mi benziyor? Bitince bi bakarım diye düşünüyordum
  9. sShoguNn

LoliSubs

Güzel bir fansubmuş
  10. Myanimelist açılmış nihayet :crying2-onion-head-emoticon::bled1-onion-head-emoticon::hell-yes-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. sShoguNn

sShoguNn

Evet bende şimdi daha detaylı bakınca farkettim dün sadece girmeyi deneyince girmiştim sonra kapattım bi daha bakmamıştım tüh yav hala mı sorunlu site :scared-onion-head-emoticon:

3. Gallardo

Gallardo

Onlar geldi ya, diğerleri de gelir zamanla :)

4. venusian

venusian

Profilime bile giremiyorum.😢

11. sShoguNn

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim Alttaki Berserk izledin mi?
  12. sShoguNn

Bir günde ortalama kaç bölüm anime izliyorsunuz?

Ortalama 6 bölüm
  13. Clannad After Story, dram ve slice of life kategorilerini öyle birleştirmiş ve iyi bir şekilde işlemiş ki aşırı etkilenmiştim ve duygulanmıştım
  14. Aniden Dark Souls serisi ilgimi çekti ve 1. oyunu indirip bitirdim. Oldukça zor bir oyundu. Tam kafayı yemelik. Ancak atmosferi çok güzeldi. Savaş mekanikleri çok güzeldi. Müzikler özellikle muazzamdı. Şimdi 2. oyuna geçicem.

Ölümsüz ejderhaya giderken arşivlerde çalan o müzik:

Oyunun sonuna doğru ilerleyişte merdivenlerden inerken çalan müzik:

1. Black Angel

Black Angel

O oyuna benzer demon's souls u ps3 te oynadım zorlu ve zevkliydi.Fakat Dark soulsu pc indirdiğimde oyun çok kasıyor  ve çözümünüde bulamadım.Ekran kartındanmıdır bilemedim ama sen nasıl çözdün bilmek isterim.

2. sShoguNn

sShoguNn

Ben prepare to die edition oynadım ona dsfix diye bi düzeltme indirdim ordan ayarlardan fps düzeltiliyordu ama yinede tam olarak düzeltmedi ancak oynanabilir seviyede düzeltti

15. Finaller başlamış bulunuyor. :scared-onion-head-emoticon:

Sıkıntılı, endişe verici, kaygılandırıcı ve inanılmaz stresli bir 15-20 gün beni bekliyor, bütünlemelerle birlikte... :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: